2020 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 01 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қаңтарда № 4493 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабы 7), 8) тармақшаларына, 27-бабы 1-тармағының 2), 3) тармақшаларына сәйкес Т. Рысқұлов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Т. Рысқұлов ауданы бойынша ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан ұйымдарда 2020 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына қызметкерлердің жалпы санынан квоталар 1, 2 қосымшаларға сәйкес белгіленсін.
2. "Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 2020 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау жұмыстарын ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Оразхан Руслан Қонысбайұлына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Т. Рысқұлов ауданы әкімі Е. Садыркулов
Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "___" ___________
№ ___ қаулысына 1 қосымша
2020 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар
Ұйымның атауы
Жыл басындағы қызметкерлер саны (адам)
Белгіленген квота мөлшері
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар
Жұмыскер-лердің тізімдік санынан%
Жұмыс орындарының саны (бірлік)
1.
"Қазбек" шаруа қожалығы
2
50%
1
Барлығы:
2
1
Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "___" ___________
№ ___ қаулысына 2 қосымша
2020 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар
Ұйымның атауы
Жыл басындағы қызметкерлер саны (адам)
Белгіленген квота мөлшері
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар
Жұмыскер-лердің тізімдік санынан%
Жұмыс орындарының саны (бірлік)
1.
"Жарлысу" жеке кәсіпкер
2
50%
1
2.
"Нұрдаулет" шаруа қожалығы
2
50%
1
Барлығы:
4
2

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации на 2020 год
Постановление акимата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 9 января 2020 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 января 2020 года № 4493
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8) статьи 9, подпунктами 2), 3) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат района Т. Рыскулова ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации на 2020 год независимо от организационно-правовой формы и формы собственности по району Т. Рыскулова от общей численности работников организации согласно приложениям 1, 2.
2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения акимата района Т. Рыскулова" обеспечить организацию квотирования рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации на 2020 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Оразхан Руслан Конысбаевича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Рыскулова Е. Садыркулов
Приложение 1 к постановлению
акимата района Т. Рыскулова
от "__" ______ 2019 года № ___
Квоты рабочих мест для трудоустройства граждан освобожденных из мест лишения свободы на 2020 год
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер установленной квоты
Для лиц освобожденных из мест лишения свободы
% от списочной численности работников
Количество рабочих мест (единиц)
1.
Крестьянское хозяйство "Қазбек"
2
50%
1
Итого:
2
1
Приложение 2 к постановлению
акимата района Т. Рыскулова
от "__" ______ 2019 года № ___
Квоты рабочих для трудоустройства граждан состоящих на учете службы пробации на 2020 год
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер установленной квоты
Для лиц состоящих на учете службы пробации
% от списочной численности работников
Количество рабочих мест (единиц)
1.
Индивидуальный предприниматель "Жарлысу"
2
50%
1
2.
Крестьянское хозяйство "Нурдаулет"
2
50%
1
Итого:
4
2