"Т. Рысқұлов ауданында мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 қазандағы № 8-6 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 қыркүйектегі № 59-6 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 қыркүйекте № 4743 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 4 наурыздағы № 15-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 04.03.2022 № 15-9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Кемтар балаларды әлеуметтік және медициналық-педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 11 шілдедегі Заңының 16-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Т.Рысқұлов ауданында мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 қазандағы № 8-6 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3205 болып тіркелген, 2016 жылдың 16 қарашасында Қазақстан Республикасы электрондық түрдегі нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-тармағының 3) тармақшасындағы "тұрғылықты тұратын жері бойынша тіркелгенін растайтын кұжат;" деген жол алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының білім беру, денсаулық сақтау, әлеуметтік-мәдени даму, қоғамдық және жастар ұйымдарымен байланыс мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тұрар Рысқұлов аудандық
мәслихаттың сессия төрағасы К. Мадалиев
Тұрар Рысқұлов аудандық
мәслихат хатшысы Т. Джаманбаев

О внесении изменения в решение маслихата района Т. Рыскулова от 19 октября 2016 года № 8-6 "Об определении размера и порядка возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов индивидуальному учебному плану в Т. Рыскуловском районе"
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 7 сентября 2020 года № 59-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 сентября 2020 года № 4743. Утратило силу решением маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 4 марта 2022 года № 15-9
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 04.03.2022 № 15-9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 4) статьи 16 Закона Республики Казахстан от 11 июля 2002 года "О социальной и медико-педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями" маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т.Рыскулова от 19 октября 2016 года №8-6 "Об определение размера и порядка возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов индивидуальному учебному плану в Т.Рыскуловском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3205, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 ноября 2016 года) следующее изменение:
исключить строку следующего содержания "документ, подтверждающий регистрацию по постоянному месту жительства;" в подпункте 3) пункта 2 указанного решения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата района Т.Рыскулова по вопросам связи с общественными и молодежными организациями, социально-культурного развития, образования, здравоохранения.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата
района Турара Рыскулова К. Мадалиев
Секретарь маслихата
района Турара Рыскулова Т. Джаманбаев