2020 жылға Сарысу ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 3 ақпандағы № 25 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 ақпанда № 4504 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9, 27 баптарына сәйкес, Сарысу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации в Сарысуском районе на 2020 год
Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 3 февраля 2020 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 февраля 2020 года № 4504
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Сарысуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Сарысу ауданы бойынша ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанынан қарамастан ұйымдар үшін ұйым қызметкерлерінің тізімдік санының пайыздық көрсетілімінде 2020 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Сарысу ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау жұмыстарын ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.

1. Установить квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2020 год для организации независимо от организационно-правовой формы и формы собственности в процентном выражении от списочной численности работников организации по Сарысускому району согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения акимата Сарысуского района" обеспечить организацию квотирования рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации.

3. "Сарысу ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамаларда белгіленген тәртіппен осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын қадағалау аудан әкiмiнiң орынбасары Имашев Ерлан Оспанбекұлына жүктелсiн.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарысу ауданының әкімі Қ. Мәдібек
Сарысу ауданы әкімдігінің

3. Коммунальному государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Сарысуского района" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Имашеву Ерлану Оспанбековичу.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сарысуского района Қ. Мәдібек
Приложение к постановлению
акимата Сарысуского района

2020 жылғы 3 ақпандағы № 25
қаулысына қосымша
2020 жылға Сарысу ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар
Ұйымның атауы
Жыл басындағы қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Белгіленген квота мөлшері
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін
Жұмыскерлердің тізімдік санынан %
Жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
"Казфосфат" жауапкершілгі шектеулі серіктестігінің "Қаратау" тау-кен өңдеу кешені

от 3 февраля 2020 года № 25
Квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в Сарысуском районе на 2020 год
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер установленной квоты
Для лиц, состоящих на учете службы пробации
% от численности работников
Количество рабочих мест (единиц)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Казфосфат" горно-промышленный комплекс "Каратау"