Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 26 наурыздағы № 18/05 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 наурызда № 5762 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі заңдарына сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші осы қаулыға қосымшаға сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілсін.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
Қарағанды облысы
әкімдігінің
2020 жылғы 26 наурызы
№ 18/05
қаулысына қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір күші жойылған қаулыларының тізімі
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 54/02 "Азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3468 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" 2015 жылғы 03 қарашадағы № 179-180 (22064), "Индустриальная Караганда" 2015 жылғы 03 қарашадағы № 155-156 (21906-21907) газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 02 қарашада жарияланған).
2. Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 05 мамырдағы № 31/06 "Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 54/02 "Азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3853 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" 2016 жылғы 18 маусымдағы № 97 (22 202), "Индустриальная Караганда" 2016 жылғы 18 маусымдағы № 76-77 (22021-22022) газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 20 маусымда жарияланған).
3. Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 28 шілдедегі № 55/01 "Азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 54/02 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3941 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" 2016 жылғы 27 тамызында № 136-137 (22 242), "Индустриальная Караганда" 2016 жылғы 27 тамызында № 111 (22056) газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 25 тамызда жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 26 марта 2020 года № 18/05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 марта 2020 года № 5762
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Карагандинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
Приложение
к постановлению
акимата Карагандинской
области
от 26 марта 2020 года
№ 18/05
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области
1. Постановление акимата Карагандинской области от 17 сентября 2015 года № 54/02 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3468, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 3 ноября 2015 года № 155-156 (21906 - 21907), "Орталық Қазақстан" 3 ноября 2015 года № 179 - 180 (22064), в информационно-правовой системе "Әділет" от 2 ноября 2015 года).
2. Постановление акимата Карагандинской области от 05 мая 2016 года № 31/06 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области № 54/02 от 17 сентября 2015 года "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3853, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 18 июня 2016 года № 76-77 (22021-22022), "Орталық Қазақстан" 18 июня 2016 года № 97 (22 202), в информационно-правовой системе "Әділет" 20 июня 2016 года).
3. Постановление акимата Карагандинской области от 28 июля 2016 года № 55/01 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 17 сентября 2015 года № 54/02 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3941, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 27 августа 2016 года № 111 (22056), "Орталық Қазақстан" 27 августа 2016 года № 136-137 (22 242), Информационно-правовая система "Әділет" 25 августа 2016 года).

4. Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 қарашадағы № 85/01 "Азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 54/02 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4063 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" 2016 жылғы 31 желтоқсанда № 202 (22 307), "Индустриальная Караганда" 2016 жылғы 31 желтоқсанда № 167-168 (22112-22113) газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 30 желтоқсанда, Электрондық түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 06 қаңтарда жарияланған).
5. Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 04 желтоқсандағы № 78/04 "Азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 54/02 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4492 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" 2017 жылғы 28 желтоқсанда № 144 (22451), "Индустриальная Караганда" 2017 жылғы 28 желтоқсанда № 145 (22258) газеттерінде, Электрондық түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 03 қаңтарда жарияланған).
6. Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 31 мамырдағы № 26/02 "Азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 54/02 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4821 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" 2018 жылғы 05 шілдедегі № 73 (22525), "Индустриальная Караганда" 2018 жылғы 05 шілдедегі № 73 (22332) газеттерінде, Электрондық түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 25 маусымда жарияланған).
7. Қарағанды облысы әкімдігінің 2019 жылғы 31 қазандағы № 61/01 "Азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 54/02 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5523 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" 2019 жылғы 14 қарашадағы №127 (22723), "Индустриальная Караганда" 2019 жылғы 14 қарашадағы № 127 (22531) газеттерінде, Электрондық түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 08 қарашада жарияланған).

4. Постановление акимата Карагандинской области от 25 ноября 2016 года № 85/01 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 17 сентября 2015 года № 54/02 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4063, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 31 декабря 2016 года № 167-168 (22112-22113), "Орталық Қазақстан" 31 декабря 2016 года № 202 (22 307), Информационно-правовая система "Әділет" 30 декабря 2016 года, Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, 06 января 2017 года).
5. Постановление акимата Карагандинской области от 04 декабря 2017 года № 78/04 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Карагандинской области от 17 сентября 2015 года № 54/02 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4492, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 28 декабря 2017 года № 145 (22258), "Орталық Қазақстан" 28 декабря 2017 года № 144 (22451), Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, 03 января 2018 года).
6. Постановление акимата Карагандинской области от 31 мая 2018 года № 26/02 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 17 сентября 2015 года № 54/02 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4821, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 05 июля 2018 года № 73 (22332), "Орталық Қазақстан" 05 июля 2018 года № 73 (22525), Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, 25 июня 2018 года).
7. Постановление акимата Карагандинской области от 31 октября 2019 года № 61/01 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 17 сентября 2015 года № 54/02 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5523, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 14 ноября 2019 года №127 (22531), "Орталық Қазақстан" 14 ноября 2019 года №127 (22723), Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, 08 ноября 2019 года).