Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 26 наурыздағы № 18/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 наурызда № 5767 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
Қарағанды облысы
әкімдігінің
2020 жылғы 26 наурызы
№ 18/01
қаулысына қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Білім беру, отбасы және балалар саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 3 мамырдағы № 20/02 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4755 болып тіркелген, 2018 жылғы 31 мамырда "Орталық Қазақстан" № 57 (22 509) және 2018 жылғы 29 мамырда "Индустриальная Караганда" № 57 (22316) газеттерінде, 2018 жылғы 25 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
2. "Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 3 мамырдағы № 20/02 "Білім беру, отбасы және балалар саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қарағанды облысының әкімдігінің 2019 жылғы 21 мамырдағы № 30/01 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5359 болып тіркелген, 2019 жылғы 04 маусымда "Орталық Қазақстан" № 59 (22 655) және "Индустриальная Караганда" № 59 (22463) газеттерінде, 2019 жылғы 31 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
3. "Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 3 мамырдағы № 20/02 "Білім беру, отбасы және балалар саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қарағанды облысының әкімдігінің 2019 жылғы 27 тамыздағы № 51/03 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5446 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 қыркүйекте "Орталық Қазақстан" № 99 (22 695) және "Индустриальная Караганда" № 99 (22503) газеттерінде, 2019 жылғы 03 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 26 марта 2020 года № 18/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 марта 2020 года № 5767
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Карагандинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
Приложение к постановлению
акимата Карагандинской
области
от 26 марта 2020 года
№ 18/01
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области
1. Постановление акимата Карагандинской области от 3 мая 2018 года № 20/02 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере образования, семьи и детей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4755, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" 29 мая 2018 года № 57 (22316) и "Орталық Қазақстан" 31 мая 2018 года № 57 (22509), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 мая 2018 года).
2. Постановление акимата Карагандинской области от 21 мая 2019 года № 30/01 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Карагандинской области от 3 мая 2018 года № 20/02 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере образования, семьи и детей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5359; опубликовано от 04 июня 2019 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 59 (22463) и "Орталық Қазақстан" № 59 (22 655), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 мая 2019 года).
3. Постановление акимата Карагандинской области от 27 августа 2019 года № 51/03 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 3 мая 2018 года № 20/02 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере образования, семьи и детей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5446, опубликовано от 10 сентября 2019 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 99 (22503) и "Орталық Қазақстан" № 99 (22 695 Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 03 сентября 2019 года).

4. "Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 3 мамырдағы № 20/02 "Білім беру, отбасы және балалар саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қарағанды облысының әкімдігінің 2019 жылғы 25 қарашада № 67/03 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5538 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 желтоқсанда "Орталық Қазақстан" № 137 (22 733) және "Индустриальная Караганда" № 137 (22541) газеттерінде, 2019 жылғы 04 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
5. "Арнайы білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 маусымдағы № 30/06 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3338 болып тіркелген, 2015 жылғы 07 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 04 тамызда "Орталық Қазақстан" № 122 (22 007) және "Индустриальная Караганда" № 107 (21858) газеттерінде жарияланған).
6. "Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 маусымдағы № 30/06 "Арнайы білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қарағанды облысының әкімдігінің 2019 жылғы 22 қаңтардағы № 04/03 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5168 болып тіркелген, 2019 жылғы 02 ақпанда "Орталық Қазақстан" № 12 (22 608) және "Индустриальная Караганда" № 12 (22416) газеттерінде, 2019 жылғы 04 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
7. "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламентін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 тамыздағы № 49/02 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3416 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 13 қазанда "Орталық Қазақстан" № 164 (22 046) және "Индустриальная Караганда" № 141 (21892) газеттерінде жарияланған).
8. "Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 тамыздағы "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламентін бекіту туралы" № 49/02 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 5 мамырдағы № 31/10 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3858 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 30 маусымда "Орталық Қазақстан" № 103-104 (22 209) және "Индустриальная Караганда" № 83-84 (22028-22029) газеттерінде жарияланған).

4. Постановление акимата Карагандинской области от 25 ноября 2019 года № 67/03 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 3 мая 2018 года № 20/02 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере образования, семьи и детей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5538, опубликовано от 10 декабря 2019 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 137 (22541) и "Орталық Қазақстан" № 137 (22 733), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 04 декабря 2019 года).
5. Постановление акимата Карагандинской области от 5 июня 2015 года № 30/06 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере специального образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3338, опубликовано 04 августа 2015 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 107 (21858) и "Орталық Қазақстан" № 122 (22 007), Информационно-правовой системе "Әділет" 07 августа 2015 года).
6. Постановление акимата Карагандинской области от 22 января 2019 года № 04/03 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 5 июня 2015 года № 30/06 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере специального образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5168, опубликовано 02 февраля 2019 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 12 (22416) и "Орталық Қазақстан" № 12 (22608), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 04 февраля 2019 года).
7. Постановление акимата Карагандинской области от 25 августа 2015 года № 49/02 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере дошкольного воспитания и обучения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3416, опубликовано 13 октября 2015 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 141 (21892) и Орталық Қазақстан" № 164 (22 046), Информационно-правовой системе "Әділет" 14 октября 2015 года).
8. Постановление акимата Карагандинской области от 5 мая 2016 года № 31/10 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 25 августа 2015 года № 49/02 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере дошкольного воспитания и обучения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3858, опубликовано 30 июня 2016 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 83-84 (22028-22029) и "Орталық Қазақстан" №103-104 (22 209), Информационно-правовой системе "Әділет" 29 июня 2016 года).

9. "Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 тамыздағы № 49/02 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 17 сәуірдегі № 17/01 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4727 болып тіркелген, 2018 жылғы 22 мамырда "Орталық Қазақстан" № 54 (22 506) және "Индустриальная Караганда" № 54 (22213) газеттерінде, 2018 жылғы 27 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
10. "Орта білім беру саласындағы көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысының әкімдігінің 2015 жылғы 25 тамыздағы № 49/03 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3425 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 13 қазанда "Орталық Қазақстан" № 164 (22 046) және "Индустриальная Караганда" № 141 (21892) газеттерінде жарияланған).
11. "Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 тамыздағы "Орта білім беру саласындағы көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 49/03 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 12 мамырдағы № 32/06 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3865 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 05 шілдеде "Орталық Қазақстан" № 106-107 (22 212) және "Индустриальная Караганда" № 86-87 (22031-22032) газеттерінде жарияланған).
12. "Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 тамыздағы № 49/03 "Орта білім беру саласындағы көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 31 мамырдағы № 26/01 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4814 болып тіркелген, 2018 жылғы 16 маусымда "Орталық Қазақстан" № 65 (22 517) және "Индустриальная Караганда" № 65 (22324) газеттерінде, 2018 жылғы 13 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
13. "Білім саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 маусымдағы № 30/07 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3337 болып тіркелген, 2015 жылғы 07 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 04 тамызда "Орталық Қазақстан" № 122 (22 007) және "Индустриальная Караганда" № 107 (21858) газеттерінде жарияланған).

9. Постановление акимата Карагандинской области от 17 апреля 2018 года № 17/01 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 25 августа 2015 года № 49/02 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере дошкольного воспитания и обучения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4727, опубликовано 22 мая 2018 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 54 (22213) и "Орталық Қазақстан" № 54 (22506), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 апреля 2018 года).
10. Постановление акимата Карагандинской области от 25 августа 2015 года № 49/03 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере среднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3425, опубликовано 13 октября 2015 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 141 (21892) и "Орталық Қазақстан" № 164 (22 046), Информационно-правовой системе "Әділет" 15 октября 2015 года).
11. Постановление акимата Карагандинской области от 12 мая 2016 года № 32/06 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 25 августа 2015 года № 49/03 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере среднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3865, опубликовано 05 июля 2016 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 86-87 (22031-22032) и "Орталық Қазақстан" №106-107 (22 212), Информационно-правовой системе "Әділет" 29 июня 2016 года).
12. Постановление акимата Карагандинской области от 31 мая 2018 года № 26/01 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 25 августа 2015 года № 49/03 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере среднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4814, опубликовано 16 июня 2018 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 65 (22324) и "Орталық Қазақстан" № 65 (22517), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 июня 2018 года).
13. Постановление акимата Карагандинской области от 5 июня 2015 года № 30/07 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3337, опубликовано 04 августа 2015 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 107 (21858) и "Орталық Қазақстан" №122 (22 007), Информационно-правовой системе "Әділет" 07 августа 2015 года).

14. "Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қарағанды облысының әкімдігінің 2019 жылғы 5 қарашадағы № 62/03 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5525 болып тіркелген, 2019 жылғы 19 қарашада "Орталық Қазақстан" № 129 (22 225) және "Индустриальная Караганда" № 129 (22533) газеттерінде, 2019 жылғы 14 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
15. "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарындағы тәрбиеленушілер мен білім алушылардың жекелеген санаттағы азаматтарына, сондай-ақ, қорғаншылық (қамқоршылықтағы) пен патронаттағы тұлғаларына тегін тамақтандыруды ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 27 ақпандағы № 08/02 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4656 болып тіркелген, 2018 жылғы 31 мамырда "Орталық Қазақстан" № 35 (22 487) және "Индустриальная Караганда" № 35 (22294) газеттерінде, 2018 жылғы 28 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
16. "Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 27 ақпандағы № 08/02 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарындағы тәрбиеленушілер мен білім алушылардың жекелеген санаттағы азаматтарына, сондай-ақ, қорғаншылық (қамқоршылықтағы) пен патронаттағы тұлғаларына тегін тамақтандыруды ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қарағанды облысының әкімдігінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 67/01 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5107 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда "Орталық Қазақстан" № 2 (22 598) және "Индустриальная Караганда" № 2 (22406) газеттерінде, 2019 жылғы 08 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
17. "Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 27 ақпандағы № 08/02 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарындағы тәрбиеленушілер мен білім алушылардың жекелеген санаттағы азаматтарына, сондай-ақ, қорғаншылық (қамқоршылықтағы) пен патронаттағы тұлғаларына тегін тамақтандыруды ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қарағанды облысының әкімдігінің 2019 жылғы 27 тамыздағы № 51/02 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5444 болып тіркелген, 2019 жылғы 09 қыркүйекда "Орталық Қазақстан" № 98 (22 694) және "Индустриальная Караганда" № 98 (22502) газеттерінде, 2019 жылғы 29 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).

14. Постановление акимата Карагандинской области от 5 ноября 2019 года № 62/03 "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5525, опубликовано 19 ноября 2019 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 129 (22533) и "Орталық Қазақстан" № 129 (22225), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 ноября 2019 года).
15. Постановление акимата Карагандинской области от 27 февраля 2018 года № 08/02 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление бесплатного питания отдельным категориям граждан, а также лицам, находящимся под опекой (попечительством) и патронатом, обучающимся и воспитанникам организаций технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4656, опубликовано 31 марта 2018 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 35 (22294) и "Орталық Қазақстан" № 35 (22 487), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 марта 2018 года).
16. Постановление акимата Карагандинской области от 28 декабря 2018 года № 67/01 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 27 февраля 2018 года № 08/02 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление бесплатного питания отдельным категориям граждан, а также лицам, находящимся под опекой (попечительством) и патронатом, обучающимся и воспитанникам организаций технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5107, опубликовано 10 января 2019 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 2 (22406) и "Орталық Қазақстан" № 2 (22 598), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 08 января 2019 года).
17. Постановление акимата Карагандинской области от 27 августа 2019 года № 51/02 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 27 февраля 2018 года № 08/02 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление бесплатного питания отдельным категориям граждан, а также лицам, находящимся под опекой (попечительством) и патронатом, обучающимся и воспитанникам организаций технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5444, опубликовано 07 сентября 2019 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 98 (22502) и "Орталық Қазақстан" № 98 (22 694), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 августа 2019 года).

18. "Техникалық, кәсіптік және орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру бойынша конкурсқа құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қарағанды облысының әкімдігінің 2017 жылғы 28 қарашадағы № 76/03 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4490 болып тіркелген, 2017 жылғы 28 желтоқсанда "Орталық Қазақстан" № 144 (22 451) және "Индустриальная Караганда" № 145 (22258) газеттерінде, 2018 жылғы 04 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
19. "Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 қарашадағы № 76/03 "Техникалық, кәсіптік және орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру бойынша конкурсқа құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қарағанды облысының әкімдігінің 2018 жылғы 23 қарашадағы № 61/01 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5066 болып тіркелген, 2018 жылғы 22 желтоқсанда "Орталық Қазақстан" № 142 (22593) және "Индустриальная Караганда" № 142 (22401) газеттерінде, 2018 жылғы 21 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
20. "Техникалық және кәсіптік білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысының әкімдігінің 2015 жылғы 23 маусымдағы № 34/19 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3356 болып тіркелген, 2015 жылғы 12 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 13 тамызда "Орталық Қазақстан" № 128 (22 013) және "Индустриальная Караганда" № 113-114 (21864-21865) газеттерінде жарияланған).
21. "Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 маусымдағы "Техникалық және кәсіптік білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 34/19 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 17 мамырдағы № 33/02 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3877 болып тіркелген, 2016 жылғы 13 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 9 шілдеде "Орталық Қазақстан" № 108-109 (22 214) және "Индустриальная Караганда" № 88-89 (22033-22034) газеттерінде жарияланған).
22. "Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 маусымдағы № 34/19 "Техникалық және кәсіптік білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қарағанды облысының әкімдігінің 2019 жылғы 21 мамырдағы № 30/03 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5358 болып тіркелген, 2019 жылғы 04 маусымда "Орталық Қазақстан" № 59 (22 655) және "Индустриальная Караганда" № 59 (22463) газеттерінде, 2019 жылғы 30 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).

18. Постановление акимата Карагандинской области от 28 ноября 2017 года № 76/03 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов на конкурс по размещению государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим, профессиональным и послесредним образованием" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4490, опубликовано 28 декабря 2017 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 145 (22258) и "Орталық Қазақстан" № 144 (22451), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 04 января 2018 года).
19. Постановление акимата Карагандинской области от 23 ноября 2018 года № 61/01 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 28 ноября 2017 года № 76/03 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов на конкурс по размещению государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим, профессиональным и послесредним образованием" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5066, опубликован 22 декабря 2018 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 142 (22401) и "Орталық Қазақстан" № 142 (22593), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 декабря 2018 года).
20. Постановление акимата Карагандинской области от 23 июня 2015 года № 34/19 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3356, опубликован 13 августа 2015 года в газетах "Орталық Қазақстан" № 128 (22 013) и "Индустриальная Караганда" № 113-114 (21864-21865), Информационно-правовой системе "Әділет" 12 августа 2015 года).
21. Постановление акимата Карагандинской области от 17 мая 2016 года № 33/02 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 23 июня 2015 года № 34/19 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3877, опубликован 09 июля 2016 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 88-89 (22033-22034) и "Орталық Қазақстан" № 108-109 (22 214), Информационно-правовой системе "Әділет" 13 июля 2016 года).
22. Постановление акимата Карагандинской области от 21 мая 2019 года № 30/03 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 23 июня 2015 года № 34/19 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5358, опубликовано 04 июня 2019 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 59 (22463) и "Орталық Қазақстан" № 59 (22 655), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 мая 2019 года).

23. "Білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 12 маусымдағы № 28/01 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4834 болып тіркелген, 2018 жылғы 5 шілдеде "Орталық Қазақстан" № 73 (22 525) және "Индустриальная Караганда" № 73 (22332) газеттерінде, 2018 жылғы 29 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
24. "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысының әкімдігінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 04/03 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3684 болып тіркелген, 2016 жылғы 05 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 10 наурызда "Орталық Қазақстан" № 45-46 (22 151) және "Индустриальная Караганда" № 29 (21974) газеттерінде жарияланған).
25. "Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 04/03 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қарағанды облысының әкімдігінің 2019 жылғы 21 мамырдағы № 30/02 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5357 болып тіркелген, 2019 жылғы 04 маусымда "Орталық Қазақстан" № 59 (22 655) және "Индустриальная Караганда" № 59 (22463) газеттерінде, 2019 жылғы 30 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
26. "Кемтар балаларға арнаулы түзеу ұйымдары мен басқа да ұйымдарға медициналық, арнаулы бiлiм және арнаулы әлеуметтiк қызметтердi алуы үшiн жолдама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 16 қарашадағы № 73/06 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4463 болып тіркелген, 2017 жылғы 21 желтоқсанда "Орталық Қазақстан" № 141 (22 448) және "Индустриальная Караганда" № 142 (22255) газеттерінде, 2017 жылғы 15 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).

23. Постановление акимата Карагандинской области от 12 июня 2018 года № 28/01 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4834, опубликовано от 5 июля 2018 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 73 (22332) и "Орталық Қазақстан" № 73 (22 525), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 июня 2018 года).
24. Постановление акимата Карагандинской области от 20 января 2016 года № 04/03 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3684, опубликовано 10 марта 2016 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 29 (21974) и "Орталық Қазақстан" №45-46 (22 151), Информационно-правовой системе "Әділет" 05 марта 2016 года).
25. Постановление акимата Карагандинской области от 21 мая 2019 года № 30/02 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 20 января 2016 года № 04/03 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5357, опубликовано 04 июня 2019 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 59 (22463) и "Орталық Қазақстан" № 59 (22 655), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 мая 2019 года).
26. Постановление акимата Карагандинской области от 16 ноября 2017 года № 73/06 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача направления детям с ограниченными возможностями в специальные коррекционные и другие организации для получения медицинских, специальных образовательных и специальных социальных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4463, опубликовано 21 декабря 2017 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 142 (22255) и "Орталық Қазақстан" № 141 (22 448), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 декабря 2017 года).