Қарағанды облысы білім беру ұйымдарының педагогтеріне жергілікті ерекшелік белгісі мен құрметті атағын беру қағидаларын, олардың сипаттамасы мен біржолғы сыйақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 3 шілдедегі № 41/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 шілдеде № 5940 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы", 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "Педагог мәртебесі туралы" заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қарағанды облысы білім беру ұйымдарының педагогтеріне жергілікті ерекшелік белгісі мен құрметті атағын беру қағидалары, олардың сипаттамасы мен біржолғы сыйақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. "Қарағанды облысының білім басқармасы", "Қарағанды облысының экономика басқармасы", "Қарағанды облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемелері заңнамада белгіленген тәртіпте осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы Қарағанды облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
Қарағанды облысы
әкімдігінің
2020 жылғы 3 шілдесі
№ 41/02
қаулысына қосымша
Қарағанды облысы білім беру ұйымдарының педагогтеріне жергілікті ерекшелік белгісі мен құрметті атағын беру қағидалары, олардың сипаттамасы және біржолғы сыйақы төлеу мөлшері
1–тарау. Жалпы ережелер
1. Қарағанды облысы білім беру ұйымдарының педагогтеріне жергілікті ерекшелік белгісі мен құрметті атағын беру қағидалары, олардың сипаттамасы және біржолғы сыйақы төлеу мөлшері (бұдан әрі – Қағидалар) "Педагог мәртебесі туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес әзірленді және Қарағанды облысы білім беру ұйымдарының педагогтеріне жергілікті ерекшелік белгісі мен құрметті атағын беру, олардың сипаттамасы мен біржолғы сыйақы төлеу мөлшерінің тәртібін айқындайды.
2. Жергілікті ерекшелік белгісі мен құрметті атақ Қарағанды облысы білім беру ұйымдарының педагогтеріне (бұдан әрі – педагог) меншік нысанына және ведомствоға бағыныстылығына қарамастан, кемінде он бес жыл педагогикалық өтілі, педагогикалық қызметте жоғары жетістіктері бар, адал еңбегі және өзінің кәсіби міндеттерін үлгілі орындағаны үшін беріледі.

Об утверждении Правил присвоения местного знака отличия и почетного звания, их описания и размеров выплат единовременного вознаграждения педагогам организаций образования Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 3 июля 2020 года № 41/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 июля 2020 года № 5940
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании", от 27 декабря 2019 года "О статусе педагога" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить Правила присвоения местного знака отличия и почетного звания, их описания и размеров выплат единовременного вознаграждения педагогам организаций образования Карагандинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственным учреждениям "Управление образования Карагандинской области", "Управление экономики Карагандинской области", "Управление финансов Карагандинской области" в установленном законодательном порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Карагандинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
Приложение к постановлению
акимата Карагандинской области
от 3 июля 2020 года
№ 41/02
Правила присвоения местного знака отличия и почетного звания, их описания и размеров выплат единовременного вознаграждения педагогам организаций образования Карагандинской области
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила присвоения местного знака отличия и почетного звания, их описания и размеров выплат единовременного вознаграждения педагогам организаций образования Карагандинской области (далее-Правила) разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан "О статусе педагога" от 27 декабря 2019 года и определяют порядок присвоения местного знака отличия и почетного звания, их описания и размер выплат единовременного вознаграждения педагогам организаций образования Карагандинской области.
2. Местный знак отличия и почетное звание присваиваются педагогам организаций образования Карагандинской области (далее-педагог) независимо от форм собственности и ведомственной подчиненности, имеющим педагогический стаж не менее пятнадцати лет, высокие достижения в педагогической деятельности, за добросовестный труд и образцовое исполнение своих профессиональных обязанностей.

3. Педагогтердің кәсіби қызметтегі жетістіктері мынадай критерийлер бойынша бағаланады:
1) педагогтің кәсіби құзыреттілігі (инновациялық білім беру технологияларын, оның ішінде ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалану, кәсіби конкурстарға қатысу, зерттеу жұмыстарының нәтижелері (облыстық, республикалық және халықаралық деңгейдегі әзірлемелер, жарияланымдар, жарияланған әдістемелік құралдар);
2) педагогтің өңірлердегі білім беруді дамытуға қосқан үлесі (мемлекеттік білім беру жобаларын педагогикалық практикаға енгізу жұмыстары, қызметінің бағыты бойынша оқу-әдістемелік кешендер, авторлық бағдарламалар әзірлеу, инновациялық педагогикалық идеяларды насихаттау);
3) оқушылар мен тәрбиеленушілер жетістіктерінің оң серпінінде көрсетілген педагогикалық қызметтің нәтижелілігі (оқушылардың оқу жетістіктерін мониторингілеу, қорытынды аттестаттау, оқушылар мен тәрбиеленушілердің пәндік олимпиадалардағы, конкурстардағы, ғылыми-практикалық конференциялардағы, спорт жарыстарындағы, музыкалық конкурстардағы жетістіктері);
4) педагогтің кәсіби шеберлігін және жеке тұлғасын бағалау (әлеуметтік әріптестердің, ғылыми, педагогикалық өкілдердің, шығармашылық қоғамның пікірлері, әдістемелік өнімдерге рецензия, ведомстволық облыстық, республикалық және халықаралық деңгейдегі алғыс хаттар, мақтау қағаздары, дипломдар).
4. Қарағанды облысының білім беру жүйесін дамытуға қосқан үлесі үшін педагогқа осы Қағидалардың 1-қосымшасында көрсетілген сипаттамаға сәйкес жергілікті ерекшелік белгісі – "Қарағанды облысының білім беру саласының құрметті педагогы" төсбелгісі (бұдан әрі – төсбелгісі) беріледі. Төсбелгілермен бірге осы Қағидалардың 2-қосымшасына сәйкес комиссия төрағасы қол қойған нысан бойынша тиісті куәлік беріледі.
2–тарау. Төсбелгі мен құрметті атақты беру тәртібі
5. Төсбелгі мен құрметті атақты беру туралы ұсынысты "Қарағанды облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі – білім басқармасы) аудандық, қалалық білім бөлімдерінің және білім басқармасының бейіндік бөлімдерінің басшыларымен "Мұғалім күні" кәсіби мерекені тойлағанға дейін, 2 айдан кешіктірмей жібереді. Педагогтарға төсбелгі мен құрметті атақ беру туралы ұсыныстар осы Қағидалардың 3-қосымшасына сәйкес белгіленген нысан бойынша ресімделеді. Білім басқармасының кадр қызметі педагогтарға төсбелгі және құрметті атақты беру туралы келіп түскен ұсыныстарды Комиссияның қарауына енгізеді.

3. Достижения в профессиональной деятельности педагогов оцениваются по следующим критериям:
1) профессиональная компетентность педагога (сведения о использовании инновационных образовательных технологий, в том числе информационно-коммуникационных, участие в профессиональных конкурсах, результаты исследовательской работы (разработки, публикации, опубликованные методические пособия областного, республиканского и международного уровня);
2) личный вклад педагога в развитие образования региона (работа по внедрению в педагогическую практику государственных образовательных проектов, разработка авторских программ, учебно-методических комплексов по направлению деятельности, пропаганда инновационных педагогических идей);
3) результативность педагогической деятельности, отраженная в положительной динамике достижений учащихся и воспитанников (мониторинг учебных достижений, итоговой аттестации учащихся, достижения учащихся или воспитанников в предметных олимпиадах, конкурсах, научно-практических конференциях, спортивных соревнованиях, музыкальных конкурсах);
4) оценка профессионального мастерства и личности педагога (отзывы социальных партнеров, представителей научной, педагогической, творческой общественности, рецензии на методическую продукцию, ведомственные благодарственные письма, грамоты, дипломы, областного, республиканского и международного уровня).
4. За вклад в развитие системы образования Карагандинской области педагогу присваивается местный знак отличия - нагрудной знак "Қарағанды облысының білім беру саласының құрметті педагогы" (далее-нагрудной знак), согласно описанию, указанному в приложении 1 к настоящим Правилам. Одновременно с вручением нагрудного знака выдается соответствующее удостоверение по форме, согласно приложению 2 к настоящим Правилам, подписанное председателем Комиссии.
Глава 2. Порядок присвоения нагрудного знака и почетного звания
5. Представления к присвоению нагрудного знака и почетного звания педагогам направляются в государственное учреждение "Управление образования Карагандинской области" (далее-управление образования) руководителями отделов образования районов, городов и профильных отделов управления образования не позднее, чем за 2 месяца до празднования профессионального праздника "День учителя". Представления к присвоению нагрудного знака и почетного звания педагогам оформляются по форме, согласно приложению 3 к настоящим Правилам. Служба управления персоналом управления образования вносит предложения по рассмотрению Комиссией поступивших представлений о присвоении нагрудного знака и почетного звания педагогам.

6. Қарағанды облысы әкімінің өкімімен төсбелгі мен құрметті атақ беру туралы ұсыныстарды қарастыру үшін Комиссия құрылады. Комиссия келесі шешімдердің біреуін қабылдайды:
1) төсбелгі мен құрметті атақ беру туралы ұсынысты қанағаттандыру;
2) төсбелгі мен құрметті атақ беру жөніндегі ұсынысты қабылдамау;
3) төсбелгі мен құрметті атақ беру туралы ұсынысты материалдарды қосымша ресімдеу үшін кері қайтару.
Педагогтарды көтермелеу түрлерін есепке алуды білім басқармасының кадр қызметі жүзеге асырады. Төсбелгісін және құрметті атақ беру кезінде осы Қағидалардың 4-қосымшасына сәйкес рәсімделген нысан бойынша хаттама рәсімделеді.
Төсбелгі мен құрметті атақ (бұдан әрі – Атақ) берілуі мүмкін емес:
1) Атаққа ұсыну сәтінде заңнамамен белгіленген тәртіпте соттылық мерзімі өтелмеген немесе алынбаған тұлғаларға;
2) сот арқылы іс-әрекетке қабылетсіз немесе іс-әрекетке қабылеті шектеулі деп танылған тұлғаларға.
Төсбелгі және құрметті атақтан төменде көрсетілген жағдайдайларда айрылады:
1) педагог беделін түсіретін теріс қылық жасағаны үшін жұмыстан босатылғанда;
2) соттың заңды күшіне енген айыптау үкімі негіз болып табылғанда.
Төсбелгіден және құрметті атақтан айыру, оларды марапаттау сияқты тәртіппен жүргізіледі.
7. Төсбелгі мен құрметті атақты беру туралы шешімді Комиссия ашық дауыс беру қорытындысы бойынша қабылдайды және хаттама толтырады, жылына бір рет "Мұғалім күні" кәсіби мерекеге орай жүзеге асырылады.
Педагогқа төсбелгі мен құрметті атақ беру туралы шешім ашық дауыс беру арқылы көпшілік дауыспен қабылданады. Дауыс тең болған жағдайда Комиссия төрағасының дауысы шешуші болып табылады.
Педагогтарға төсбелгі мен құрметті атақ, сондай-ақ куәліктерді табыстау салтанатты түрде Қарағанды облысының әкімімен немесе оның орынбасарларымен жүргізіледі.
3 –тарау. Біржолғы сыйақы төлемдерінің мөлшері
8. "Қарағанды облысының білім беру саласының құрметті педагогы" төсбелгісіне және құрметті атағына ие болған педагог республикалық бюджет туралы заңда белгіленген және тиісті қаржы жылының 1 қаңтарына қолданыста болатын айлық есептік көрсеткіштің 400 (төртжүз) еселенген мөлшерінде біржолғы төлем алады.
4–тарау. Қорытынды ережелер
9. Жергілікті ерекшелік белгісі мен құрметті атағын қайтадан беруге жол берілмейді.
10. Жоғалған, бүлінген жағдайда, жергілікті ерекшелік белгінің телнұсқалары және оның құжаттары адамның өтініші және жеке куәлігінің көшірмелері бойынша берілуі мүмкін.
Қарағанды облысы білім беру
ұйымдарының педагогтеріне
жергілікті ерекшелік белгісі
және құрметті атағын беру
қағидаларына, олардың
сипаттамасы және біржолғы
сыйақы төлеу мөлшеріне
1-қосымша
"Қарағанды облысының білім беру саласының құрметті педагогы" төсбелгісінің сипаттамасы

6. Для рассмотрения предложений по присвоению нагрудного знака и почетного звания, распоряжением акима Карагандинской области создается Комиссия. Комиссия принимает одно из следующих решений:
1) удовлетворить представление по присвоению нагрудного знака и почетного звания;
2) отклонить представление по присвоению нагрудного знака и почетного звания;
3) вернуть представление по присвоению нагрудного знака и почетного звания для до оформления материалов.
Учет видов поощрений педагогов осуществляются службой управления персоналом управления образования области. При присвоении нагрудного знака и почетного звания составляется протокол по форме, согласно приложению 4 к настоящим Правилам.
Местный знак отличия и почетное звание (далее – Звание) не может быть присвоено:
1) лицам, имеющим судимость, которая не погашена или не снята в установленном законодательством порядке на момент представления к Званию;
2) лицам, признанным судом недееспособными, либо ограниченно дееспособными.
Лишение нагрудного знака и почетного звания может быть произведено в случае:
1) увольнение за совершение проступка, дискредитирующего статус педагога;
2) наличие обвинительного приговора суда, вступившего в законную силу.
Лишение нагрудного знака и почетного звания производится в том же порядке, что и награждение ими.
7. Решение о присвоений нагрудного знака и почетного звания принимается Комиссией по результатам открытого голосования и оформляется протоколом, один раз в год к профессиональному празднику "День учителя".
Решение о присвоении нагрудного знака и почетного звания педагогу, принимается большинством голосов, открытым голосованием. При равенстве голосов, голос председателя Комиссии является решающим.
Вручение нагрудных знаков и почетных званий педагогам, а также удостоверений к ним, производится в торжественной обстановке акимом Карагандинской области или его заместителями.
Глава 3. Размеры выплат единовременного вознаграждения
8. Педагог, удостоенный нагрудного знака и почетного звания "Қарағанды облысының білім беру саласының құрметті педагогы", получает единовременную выплату в размере 400 (четырехсот) кратного месячного расчетного показателя, установленного законом о республиканском бюджете и действующего на 1 января соответствующего года.
Глава 4. Заключительные положения
9. Не допускается присваивать местный знак отличия и почетное звание повторно.
10. В случае утери, порчи, дубликаты местного знака отличия и документы к нему могут быть выданы по заявлению лица и копии удостоверения личности.
Приложение 1 к Правилам
присвоения местного знака
отличия и почетного звания, их
описания и размеров выплат
единовременного вознаграждения
педагогам организаций
образования Карагандинской
области
Описание нагрудного знака "Қарағанды облысының білім беру саласының құрметті педагогы"

Төсбелгі көлемі 25х15 миллиметр көгілдір муар лентамен көмкерілген планкаға сақинамен бекітілген, диаметрі 30 миллиметр және қалыңдығы 2 миллиметр шеңберді құрайды.
Төсбелгінің ортасында педагогтың таланты мен даналығын, білімі мен мәдениетін білдіретін ашық кітап бейнеленген.
Кітаптың жоғарғы жағында дән түріндегі сәулелерімен күн бейнеленген. Күн-жарық пен өмірдің негізгі көзі, ал сәулелер-амандықтың белгісі. Кітаптан төмен қарай оқушылардың, педагогтардың және ата-аналардың білім беру үдерісіндегі бірлігін бейнелейтін үшбұрыш орналасқан.
Бет жағында солдан оңға қарай шеңбердің бойымен "Қарағанды облысының білім беру саласының құрметті педагогы" деген жазу орналасқан. Төсбелгінің сырт жағында реттік нөмірі бейнеленген. Төсбелгі алтын түстес металлдан дайындалады. Төсбелгі киімге визорлы бекіткіші бар түйреуіштің көмегімен бекітіледі.
Қарағанды облысы білім беру
ұйымдарының педагогтеріне
жергілікті ерекшелік белгісі
және құрметті атағын беру
қағидаларына, олардың
сипаттамасы және біржолғы
сыйақы төлеу мөлшеріне
2-қосымша
"Қарағанды облысының білім беру саласының құрметті педагогы" төсбелгісіне қоса берілетін куәлік сипаттамасы
Куәлік көлемі 100х70 миллиметр көгілдір түсті жиналмалы кітапша түрінде жасалады.
КУӘЛІК УДОСТОВЕРЕНИЕ деген бет жағында жазуы ортада тұрады. Ішкі сол жақ жапсырмада төсбелгісінің үлгісі бейнеленген. Ішкі оң жақ жапсырмада жазулар бар: Жоғарыда
ҚАРАҒАНДЫ ОБЛЫСЫНЫҢ ӘКІМДІГІ
№____Куәлік
Марапатталушы_______________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
Қарағанды облысының білім беру саласының құрметті педагогы
Комиссия төрағасы ______________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
________________________________________________
(тағайындалған күні, айы, жылы) (Мөрдің орны)
Қарағанды облысы білім беру
ұйымдарының педагогтеріне
жергілікті ерекшелік белгісі
және құрметті атағын беру
қағидаларына, олардың
сипаттамасы және біржолғы
сыйақы төлеу мөлшеріне
3-қосымша
Төсбелгі және құрметті атақ беруге ұсыныс
____________________________________________________________________
( облысы, ауданы) ____________________________________________________________________
1. Тегі, аты-жөні ____________________________________________ ____________________________________________________________________
2. Туған жылы _____________________________________________________
(күні, жылы)
3. Туған жері ____________________________________________________
(республикасы, облысы, қаласы, ауданы, ауылы) ____________________________________________________________________

Нагрудной знак представляет собой окружность диаметром 30 миллиметров и толщиной 2 миллиметра, прикрепленный кольцом к планке размером 25х15 миллиметров обрамленной голубой муаровой лентой.
В центре нагрудного знака изображена открытая книга, символизирующая талант и мудрость, знания и культуру педагога.
Над книгой изображено солнце с лучами в виде зерен. Солнце - символизирует свет и источник жизни, а лучи – олицетворяют благополучие. Под книгой расположен треугольник символизирующий единство учеников, педагогов и родителей в образовательном процессе.
На лицевой стороне слева направо по окружности расположена надпись "Қарағанды облысының білім беру саласының құрметті педагогы". На оборотной стороне изображен порядковый номер нагрудного знака. Нагрудный знак изготовляется из металла золотистого цвета. Нагрудный знак при помощи булавки с визорным замком крепится к одежде.
Приложение 2 к Правилам
присвоения местного знака
отличия и почетного звания, их
описания и размеров выплат
единовременного вознаграждения
педагогам организаций
образования Карагандинской
области
Описание удостоверения к нагрудному знаку "Қарағанды облысының білім беру саласының құрметті педагогы"
Удостоверение изготовляется в виде складной книжки голубого цвета размером 100х70 миллиметров. На лицевой стороне по центру надпись:
КУӘЛІК УДОСТОВЕРЕНИЕ На внутреннем левом вкладыше образец нагрудного знака. На внутреннем правом вкладыше надписи: Вверху
ҚАРАҒАНДЫ ОБЛЫСЫНЫҢ ӘКІМДІГІ
№ ____ Куәлік
Марапатталушы_______________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
Қарағанды облысының білім беру саласының құрметті педагогы
Комиссия төрағасы_________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
________________________________________________
(тағайындалған күні, айы, жылы) ( Баспа орны)
Приложение 3 к Правилам
присвоения местного знака
отличия и почетного звания, их
описания и размеров выплат
единовременного вознаграждения
педагогам организаций
образования Карагандинской
области
Представление к присвоению нагрудного знака и почетного звания
____________________________________________________________________
( область, район) ____________________________________________________________________
1. Фамилия, имя, отечество ____________________________________________ ____________________________________________________________________
2. Дата рождения _____________________________________________________
(число, год)
3. Место рождения ____________________________________________________
(республика, область, город, район, село) ____________________________________________________________________

4. Ұлты ____________________________________________________
5. Жынысы______________________________________________________
6. Білімі _______________________________________________________
(оқу орны, аяқтаған жылы)
7. Мамандығы ______________________________________
8. Ғылыми дәрежесі, ғылыми атағы______________________________________ ____________________________________________________________________
9. Жұмыс орны және лауазымы ________________________________ ____________________________________________________________________
10. Қандай мемлекеттік наградалармен марапатталды жәнемарапатталу мерзімі ____________________________________________________________________ ____________________________________________________________________ ____________________________________________________________________
11. Мекенжайы __________________________________________________ ____________________________________________________________________
12. Жалпы еңбек өтілі_______________________________________________
13. Осы саладағы жұмыс өтілі___________________________________________
14. Қазіргі ұжымдағы еңбек өтілі ___________________________
15. Марапаттауға ұсынушының нақты еңбегі көрсетілген мінездеме ____________________________________________________________________ ____________________________________________________________________ ____________________________________________________________________
16. Кандидатура жұмыс орны бойынша ұсынылды (хаттама № ______ "____"__________________20____жыл)___________________________________
______________________________ төсбелгі және құрметті атақ беруге ұсынылады
Басшы_______________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) және қолы)
"____" _____________ ________ жылы (Мөрдің орны)
Қарағанды облысы білім беру
ұйымдарының педагогтеріне
жергілікті ерекшелік белгісі
және құрметті атағын беру
қағидаларына, олардың
сипаттамасы және біржолғы
сыйақы төлеу мөлшеріне
4-қосымша
Төсбелгісі мен құрметті атақ беру хаттамасы
____________________________________________________________________ (облыстың, қаланың атауы, мерзімі, айы, табыстау жылы) Мен,______________________________________________________________, (Комиссия төрағасының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) Қарағанды облысы әкімдігінің _______________2020 жылғы № ______қаулысымен бекітілген Қарағанды облысы білім беру ұйымдарының педагогтеріне жергілікті ерекшелік белгілері мен құрметті атағын беру қағидаларына, олардың сипаттамасы мен біржолғы сыйақы төлеу мөлшеріне сәйкес Қарағанды облысы әкімдігінің атынан_____________________ _______________________________________________________табыстадым.
(марапаттаушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) және лауазымы)
Комиссия төрағасы ______________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) және қолы)
Комиссия хатшысы: _________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) және қолы)
Таныстым: Марапатталушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) және қолы:__________________________________________________________

4. Национальность ___________________________________________________
5. Пол ______________________________________________________________
6. Образование _______________________________________________________
(наименование учебного заведения, год окончания)
7. Специальность по образованию ______________________________________
8. Ученая степень, ученое звание _______________________________________ ____________________________________________________________________
9. Место работы и занимаемая должность ________________________________ ____________________________________________________________________
10. Какими государственными наградами награжден (а) и даты награждений ____________________________________________________________________ ____________________________________________________________________ ____________________________________________________________________
11. Домашний адрес __________________________________________________ ____________________________________________________________________
12. Общий стаж работы _______________________________________________
13. Стаж работы в отрасли _____________________________________________
14. Стаж работы в данном трудовом коллективе ___________________________
15. Характеристика с указанием конкретных заслуг представляемого к награждению ____________________________________________________________________ ____________________________________________________________________ ____________________________________________________________________
16. Кандидатура рекомендована по месту работы (протокол № ____ от "____"__________________ 20 ____ года)
Представляется к присвоению нагрудного знака и почетного звания ___________________________________________________________________
Руководитель ________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) и подпись)
"____" _____________ ________ год (Место печати)
Приложение 4 к Правилам
присвоения местного знака
отличия и почетного звания, их
описания и размеров выплат
единовременного вознаграждения
педагогам организаций
образования Карагандинской
области
Протокол к присвоению нагрудного знака и почетного звания
____________________________________________________________________
(наименование области, город, дата, месяц, год вручения) Мной,______________________________________________________________, (фамилия, имя, отчество (при его наличии) председателя Комиссии) от имени Акимата Карагандинской области в соответствии с Правилами местных знаков отличия и почетных званий, их описания и размеров выплат единовременного вознаграждения педагогам организаций образования Карагандинской области, утвержденных постановлением акимата Карагандинской области
от _______________2020 года № _______________вручен (о): _________________________________________ ____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) и должность награжденного)
Председатель Комиссии_______________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись
Секретарь Комиссии: _________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись)
Ознакомлен: Фамилия, имя, отчество (при его наличии) награжденного и подпись:__________________________________________________________