Қаражал қалалық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 4 маусымдағы № 401 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 маусымда № 5870 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңына сәйкес, Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 шілдедегі IV сессиясының № 37 "Қаражал қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлікті беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3948 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 17 қыркүйекте № 39 (818) "Қазыналы өңір" газетінде, 2016 жылғы 20 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жариялаған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, қалалық мәслихаттың хатшысы З. Оспанова

О признании утратившим силу решения Каражалского городского маслихата
Решение Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 4 июня 2020 года № 401. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 июня 2020 года № 5870
В соответствии с законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Каражалский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение IV сессии Каражалского городского маслихата от 28 июля 2016 года № 37 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения Государственного учреждения "Аппарат Каражалского городского маслихата" и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3948, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 17 сентября 2016 года № 39 (818), в информационно-правовой системе "Әділет" 20 сентября 2016 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь городского маслихата З. Оспанова