Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 15 сәуірдегі № 16/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 сәуірде № 5798 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 5 ақпандағы № 07/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімдігінің 05.02.2021 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы
Постановление акимата Актогайского района Карагандинской области от 15 апреля 2020 года № 16/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 апреля 2020 года № 5798. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Карагандинской области от 5 февраля 2021 года № 07/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Карагандинской области от 05.02.2021 № 07/01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.

3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай ауданының әкімі С. Әбеуова
Ақтоғай ауданы
әкімдігінің
2020 жылғы 15 сәуірі
№ 16/01
қаулысына қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының түрі
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдардағы ата-ананың бір айлық төлемақы мөлшері (теңгеде)
Бір тәрбиеленушіге бір айға жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңгеде)
1.
Балабақша

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актогайского района С. Әбеуова
Приложение к
постановлению
акимата Актогайского района
от 15 апреля 2020 года
№ 16/01
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы
Вид дошкольной организации образования
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (в тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (в тенге)
1.
Детский сад