Жария сервитутты белгілеу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 5 маусымдағы № 26/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 маусымда № 5868 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "БҚ "Сине Мидас Строй" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне пайдалы қазбаларды барлау үшін, жалпы көлемі -1659,7821 гектар, оның ішінде № 8-2 барлау блоктарында – 474,4223 гектар, № 4 барлау блоктарында – 236,8064 гектар, № 7 барлау блоктарында – 948,5534 гектар жер теліміне меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскесін алып қоймай үш ай мерзімге жария сервитут белгіленсін.
2. "БҚ "Сине Мидас Строй" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалысына бақылау жасау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай ауданының әкімі С. Әбеуова

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Актогайского района Карагандинской области от 5 июня 2020 года № 26/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 июня 2020 года № 5868. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком на три месяца, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей товариществу с ограниченной ответственностью "СП "Сине Мидас Строй" общей площадью 1659,7821 гектар, в том числе на разведочных блоках № 8-2 - 474,4223 гектар, на разведочных блоках № 4 - 236,8064 гектар, на разведочных блоках № 7 – 948,5534 гектар для разведки полезных ископаемых.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "СП "Сине Мидас Строй" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Актогайского района С. Әбеуова