"Қызылорда облысында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2013 жылғы 23 қазандағы № 334 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2020 жылғы 20 мамырдағы № 34 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 мамырда № 7446 болып тіркелді
"Өсімдіктер карантині туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы Заңының 9-1-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қызылорда облыстық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2020 жылғы 26 ақпандағы № 03-03-174 ұсынысына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қызылорда облысында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2013 жылғы 23 қазандағы № 334 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4539 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2013 жылғы 23 қарашада жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"Қызылорда облысының аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантиндік аймақты белгілеу туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қызылорда облысының аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантиндік аймақ белгіленсін.";
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Қызылорда облыстық аумақтық инспекциясы" (келісім бойынша) мемлекеттік мекемелері заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Б.Д. Жахановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Г. Абдыкаликова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлiгi
Агроөнеркәсiптiк кешендегi
мемлекеттiк инспекция
комитетiнiң Қызылорда облыстық
аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесі

О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 23 октября 2013 года № 334 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима в Кызылординской области"
Постановление акимата Кызылординской области от 20 мая 2020 года № 34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 мая 2020 года № 7446
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и представлением государственного учреждения "Кызылординская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 26 февраля 2020 года № 03-03-174 акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 23 октября 2013 года № 334 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима в Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4539, опубликовано 23 ноября 2013 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести") следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в следующей редакции:
"Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Кызылординской области";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Установить карантинную зону с введением карантинного режима на территории Кызылординской области согласно приложению к настоящему постановлению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственным учреждениям "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" и "Кызылординская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию) в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Жаханова Б.Д.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области Г. Абдыкаликова
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение
"Кызылординская областная
территориальная инспекция Комитета
государственной инспекции в
агропромышленном комплексе
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"

Қызылорда облысы әкімдігінің 2020 жылғы 20 мамыры № 34 қаулысына қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің 2013 жылғы "23" қазандағы № 334 қаулысына қосымша
Қызылорда облысының аумағында карантиндік режимді енгізе отырып белгіленген карантиндік аймақ
Аудандар мен қала атаулары
Барлық залалданған аумақ, гектар
Оның ішінде карантиндік объектілердің түрлері бойынша, гектар
жатаған (қызғылт) кекіре
арам сояулар
калифорниялық қалқаншалы сымыр
қауын шыбыны
1.
Арал ауданы

Приложение к постановлению акимата Кызылординской области от 20 мая 2020 года № 34
Приложение к постановлению акимата Кызылординской области от "23" октября 2013 года № 334
Карантинная зона с введением карантинного режима на территории Кызылординской области
Наименования районов и города
Всего зараженная территория, гектар
в том числе по видам карантинных объектов, гектар
горчак ползучий (розовый)
повилика
калифорнийская щитовка
дынная муха
1.
Аральский район