"Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорына сатып алынатын азық-түлік тауарларының тізбесін және шекті сауда үстемесін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 108 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2020 жылғы 18 маусымдағы № 55 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 маусымда № 7526 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігіҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорына сатып алынатын азық-түлік тауарларының тізбесін және шекті сауда үстемесін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 108 қаулысының (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6998 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 5 желтоқсанда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Г. Абдыкаликова

О признании утратившим силу постановления акимата Кызылординской области от 3 декабря 2019 года № 108 "Об утверждении перечня закупаемых продовольственных товаров в региональный стабилизационный фонд продовольственных товаров и предельной торговой надбавки"
Постановление акимата Кызылординской области от 18 июня 2020 года № 55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 июня 2020 года № 7526
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Кызылординской области от 3 декабря 2019 года № 108 "Об утверждении перечня закупаемых продовольственных товаров в региональный стабилизационный фонд продовольственных товаров и предельной торговой надбавки" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6998, опубликовано 5 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области Г. Абдыкаликова