Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына рұқсат етілген шекті бөлшек сауда бағаларының мөлшерін бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2020 жылғы 1 қыркүйектегі № 96 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 қыркүйекте № 7631 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 178 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 08.01.2021 № 178 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 8-бабына, "Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін және оларға бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін белгілеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 30 наурыздағы № 282 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 11245 нөмірімен тіркелген) және Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін бекіту жөніндегі комиссия отырысының 2020 жылғы 22 шілдедегі № 06/1-6/4034 хаттамасына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігіҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына рұқсат етілген шекті бөлшек сауда бағаларының мөлшері бекітілсін.
2. "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Б.Д. Жахановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Г. Абдыкаликова
Қызылорда облысы әкімдігінің
2020 жылғы 1 қыркүйегі
№ 96 қаулысымен бекітілген
Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына рұқсат етілген шекті бөлшек сауда бағаларының мөлшері
Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарының атауы
Өлшем бірлігі
Мөлшері
Мерзімі
1
Қарақұмық жармасы (дән, өлшеніп салынатын)
1 килограмм
313 теңге
90 күн

Об утверждении размера предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары
Постановление акимата Кызылординской области от 1 сентября 2020 года № 96. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 сентября 2020 года № 7631. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 8 января 2021 года № 178
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 08.01.2021 № 178 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 282 "Об утверждении правил установления пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары и размера предельно допустимых розничных цен на них" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 11245) и протоколом заседания комиссии по утверждению размера предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары от 22 июля 2020 года № 06/1-6/4034 акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый размер предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Жаханова Б.Д.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области Г. Абдыкаликова
Утвержден постановлением
акимата Кызылординской области
от 1 сентября 2020 года № 96
Размер предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары
Наименование социально значимого продовольственного товара
Единица измерения
Размер
Срок
1
Крупа гречневая (ядрица, весовая)
1 килограмм
313 тенге
90 дней