Қызылорда қаласы бойынша коммуналдық қалдықтарының түзілу және жинақталу нормаларын және тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерін бекiту туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 4 ақпандағы № 297-55/5 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 ақпанда № 7236 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 12 мамырдағы № 36-3/21 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 12.05.2023 № 36-3/21 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексі" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Кодексінің 19-1-бабының 1) және 2) тармақшаларына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихатыШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзiлу және жинақталу нормалары осы шешiмнiң 1-қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
2. Қызылорда қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтері осы шешiмнiң 2 және 3-қосымшаларына сәйкес бекiтiлсiн.
3. "Қызылорда қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға және әкетуге арналған тарифтерді әкету туралы" Қызылорда қалалық маслихатының 2017 жылғы 22 мамырдағы № 85-13/3 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде №5852 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 6 маусымда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов и тарифов на сбор, вывоз, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Кызылорда
Решение Кызылординского городского маслихата от 4 февраля 2020 года № 297-55/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 февраля 2020 года № 7236. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 12 мая 2023 года № 36-3/21
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 12.05.2023 № 36-3/21 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 1) и 2) статьи 19-1 Кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года "Экологический кодекс Республики Казахстан", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Кызылорда согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить тарифы на сбор, вывоз, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Кызылорда согласно приложениям 2 и 3 к настоящему решению.
3. Признать утратившим силу решение Кызылординского городского маслихата от 22 мая 2017 года № 85-13/3 "Об утверждении тарифов на сбор и вывоз твердых бытовых отходов по городу Кызылорда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5852, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 6 июня 2017 года).

4. Осы шешiм әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезектен тыс ХХХХХV сессиясының
төрағасы, Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы
Р. БУХАНОВА
Қызылорда қалалық мәслихатының
2020 жылғы 4 ақпаны
№ 297-55/5 шешіміне 1-қосымша
Қызылорда қаласы бойынша коммуналдық қалдықтарының түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
1 есептік бірлікке жылдық нормасы, м3
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын
1,3
1,8
2
Жатақханалар, интернаттар, балалар үйлері, қарттар үйлері және сол сияқтылар
1 орын

4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной ХХХХХV
сессии Кызылординского городского
маслихата, секретарь Кызылординского
городского маслихата
Р. БУХАНОВА
Приложение 1 к решению
Кызылординского городского маслихата
от 4 февраля 2020 года № 297-55/5
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Кызылорда
Объекты накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма на 1 расчетную единицу, м³
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель
1,3
1,8
2
Общежития, интернаты, детские дома, дома престарелых и тому подобное
1 место