Жолаушылар мен багажды қалалық (ауылдық) қатынастарда автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тарифтi белгiлеу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 16879 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 желтоқсанда № 7888 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 1 қыркүйектегі № 3068 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 01.09.2023 № 3068 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
"Автомобиль көлiгi туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шiлдедегi Заңының 19-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабына сәйкес Қызылорда қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Жолаушылар мен багажды қалалық (ауылдық) қатынастарда автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тариф келесi мөлшерде белгiленсiн:
жол ақысын ұялы байланыс операторының көрсетiлетiн қызметтерi арқылы немесе электрондық жол жүру картасы арқылы қолма-қол ақшасыз төлеу кезiнде - 85 (сексен бес) теңге;
жол ақысын қолма-қол ақшамен төлеу кезiнде - 90 (тоқсан) теңге.
2. "Жолаушылар мен багажды қалалық (ауылдық) қатынастарда автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тарифті белгілеу туралы" Қызылорда қаласы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 25 маусымдағы № 15619 қаулысының (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде 7539 нөмірімен тiркелген, Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлердiң эталонды бақылау банкiсiнде 2020 жылғы 1 шілдеде жарияланған) күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қызылорда қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Налибаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда қалалық
мәслихатының аппараты"
мемлекеттік мекемесімен

Об установлении дифференцируемого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском (сельском) сообщениях
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 9 декабря 2020 года № 16879. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 декабря 2020 года № 7888. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 1 сентября 2023 года № 3068
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 01.09.2023 № 3068 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дифференцируемый тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском (сельском) сообщениях в следующих размерах:
при безналичной оплате проезда через услуги оператора сотовой связи или посредством электронной карты проезда - 85 (восемьдесят пять) тенге;
при оплате проезда наличными деньгами - 90 (девяносто) тенге.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Кызылорды от 25 июня 2020 года № 15619 "Об установлении дифференцируемого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском (сельском) сообщениях" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7539, опубликовано 1 июля 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кызылорды.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Государственным учреждением
"Аппарат Кызылординского
городского маслихата"