Көшелерге атау беру және қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Әйтеке би кенті әкімінің 2020 жылғы 13 наурыздағы № 153 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 наурызда № 7301 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 10 желтоқсандағы №3 қорытындысына сәйкес Әйтеке би кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әйтеке би кентінің келесі көшелеріне:
1) атауы жоқ жаңа көшеге "Серікбай Сұлтамұратов" есімі;
2) №6 кварталдағы атауы жоқ жаңа көшеге "Алмағамбет Избакишев" есімі;
3) №5 кварталдағы атауы жоқ жаңа көшеге "Дүйсенбай Өтегенов" есімі берілсін.
2. Әйтеке би кентінің келесі көшелері:
1) В.Счастнов тұйық көшесі "Ұялы" атауымен;
2) Қазыбек би тұйық көшесі "Қаражан Сансызбаев" есімімен;
3) Үмбет би тұйық көшесі "Айғабыл Жақсыбаев" есімімен;
4) Жанқожа батыр тұйық көшесі "Ұлықпан Медетов" есімімен;
5) Жүсіпбек Аймауытов тұйық көшесі "Бақберген Мұстафаев" есімімен қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би кентінің әкімі К. ОРЫНБАСАРОВ

О присвоении наименований и переименования улиц
Решение акима поселка Айтеке би Казалинского района Кызылординской области от 13 марта 2020 года № 153. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 марта 2020 года № 7301
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии № 3 от 10 декабря 2019 года, аким поселка Айтеке би РЕШИЛ:
1. Присвоить следующим улицам поселка Айтеке би:
1) безымянной улице имя "Серікбай Сұлтамұратов";
2) безымянной новой улице квартала №6 имя "Алмағамбет Избакишев";
3) безымянной новой улице квартала №5 имя "Дүйсенбай Өтегенов.
2. Переименовать следующие улицы поселка Айтеке би:
1) переулок В.Счастнова наименованием "Ұялы";
2) переулок Казыбек би именем "Қаражан Сансызбаев";
3) переулок Умбет би именем "Айғабыл Жақсыбаев";
4) переулок Жанкожа батыра именем "Ұлықпан Медетов";
5) переулок Жусупбека Аймауытова именем "Бақберген Мұстафаев".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким поселка Айтеке би К. ОРЫНБАСАРОВ