Көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаңақорған кенті әкімінің 2020 жылғы 28 қыркүйектегі № 1351 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 қазанда № 7669 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрлысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастикалық комиссияның 2019 жылғы 19 қыркүйектегі №1 қортындысына сәйкес Жаңақорған кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақорған ауданы, Жаңақорған кентінің:
1) Саяжай шағын ауданындағы № 1 көшеге "Мырзахан Өскенбаев" есімі;
2) Саяжай шағын ауданындағы № 2 көшеге "Ысқақ Жолдыбайұлы" есімі;
3) Қорғантоғай шағын ауданындағы атауы жоқ көшеге "Қожахмет Ауанов" есімі;
4) Ипподром № 13 көшеге "Файзулла Козбаев" есімі;
5) Саяжай шағын ауданындағы № 12 көшеге "Мәденбек Абылаев" есімі;
6) Тәуелсіздік даңғылымен параллель орналасқан атауы жоқ көшеге "Бекмахан Дүйсенбаев" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған кент әкімі Е. Сейлов

О присвоении наименований улицам
Решение акима поселка Жанакорган Жанакорганского района Кызылординской области от 28 сентября 2020 года № 1351. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 2 октября 2020 года № 7669
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии №1 от 19 сентября 2019 года, аким поселка Жанакорган РЕШИЛ:
1. Присвоить в поселке Жанакорган Жанакорганского района:
1) улице № 1 в микрорайоне Саяжай имя "Мырзахан Өскенбаев";
2) улице № 2 в микрорайоне Саяжай имя "Ыскақ Жолдыбайұлы";
3) безымянной улице в микрорайоне Коргантогай имя "Қожахмет Ауанов";
4) улице Ипподром № 13 имя "Файзулла Козбаев";
5) улице № 12 в микрорайоне Саяжай имя "Мәденбек Абылаев";
6) безымянной улице, расположенной параллельно с проспектом Тауелсиздик имя "Бекмахан Дүйсенбаев".
2. Контроль за исполнением настоящего решения остовляю за собой.
3. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
аким поселка Жанакорган Е. Сейлов