Шектеу іс-шараларын бекіту туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы Асқар Тоқмағанбетов ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 13 ақпандағы № 3 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 ақпанда № 7254 болып тіркелді. Күші жойылды - Кызылорда облысы Сырдария ауданы Асқар Тоқмағанбетов ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 21 мамырдағы № 11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Кызылорда облысы Сырдария ауданы Асқар Тоқмағанбетов ауылдық округі әкімінің 21.05.2020 № 11 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Сырдария аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 7 ақпандағы № 62 ұсынысына сәйкес Асқар Тоқмағанбетов ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырдария ауданы, Асқар Тоқмағанбетов ауылдық округі, Асқар Тоқмағанбетов ауылы Қызылорақ көшесіндегі № 18, 5, 22 тұрғын үйлер аулаларына мүйізді ірі қара малдар мен иттер арасында жануарлардың құтырық ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
А.Тоқмағанбетов ауылдық
округінің әкімі
Ғ. Алданазаров

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа Аскара Токмаганбетова Сырдарьинского района Кызылординской области от 13 февраля 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 февраля 2020 года № 7254. Утратило силу решением акима сельского округа Аскара Токмаганбетова Сырдарьинского района Кызылординской области от 21 мая 2020 года № 11
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Аскара Токмаганбетова Сырдарьинского района Кызылординской области от 21.05.2020 № 11 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Сырдарьинская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 07 февраля 2020 года № 62 аким сельского округа Аскара Токмаганбетова РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с возникновением заболевания бешенства животных среди крупного рогатого скота и собак во дворах жилых домов № 18, 5, 22 по улице Кызылорак села Аскара Токмаганбетова сельского округа Аскара Токмаганбетова Сырдарьинского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа А.Токмаганбетова Ғ. Алданазаров