Көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Жиделіарық ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 3 маусымдағы № 21 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 маусымда № 7506 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 19 қыркүйектегі № 1 қорытындысына сәйкес Жиделіарық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жиделіарық ауылдық округі Жиделіарық ауылының келесі көшелеріне:
1) № 1 кварталдағы атауы жоқ көшеге "Достық" атауы;
2) № 8 кварталдағы атауы жоқ көшеге "Бейбітшілік" атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жиделіарық ауылдық округінің әкімі Е. Абилдашев

О присвоении наименований улицам
Решение акима сельского округа Жиделиарык Шиелийского района Кызылординской области от 3 июня 2020 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 июня 2020 года № 7506
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", заключением Областной ономастической комиссии № 1 от 19 сентября 2019 года, аким сельского округа Жиделиарык РЕШИЛ:
1. Присвоить следующим улицам села Жиделиарык сельского округа Жиделиарык:
1) безымянной улице квартала № 1 наименование "Достық";
2) безымянной улице квартала № 8 наименование "Бейбітшілік";
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Жиделиарык Е. Абилдашев