Маңғыстау облысы бойынша 2020 жылға арналған жер үстi көздерiндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 29 мамырдағы № 36/432 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 маусымда № 4226 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шiлдедегi Су Кодексінің 38 бабының 5 тармақшасына сәйкес Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:

О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2020 год по Мангистауской области
Решение Мангистауского областного маслихата от 29 мая 2020 года № 36/432. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 2 июня 2020 года № 4226
В соответствии с подпунктом 5 статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:

1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Маңғыстау облысы бойынша 2020 жылға арналған жер үстi көздерiндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары бекітілсін.
2. "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ә.Қ. Дауылбаев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Маңғыстау облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2020 год по Мангистауской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистаукого областного маслихата" (руководитель аппарата Дауылбаев А.К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, размещение на интернет-ресурсе Мангистауского областного маслихата.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары Б.А. Қашақовқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Дүйсенбаев
Маңғыстау облыстық мәслихатының хатшысы Н. Тумышев
Маңғыстау облыстық мәслихатының
2020 жылғы 29 мамырдағы
№ 36/432 шешіміне
қосымша
Маңғыстау облысы бойынша 2020 жылға арналған жер үстi көздерiндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары
Арнаулы су пайдалану түрлері
Өлшем бірлігі
Ставкалар (теңге)
1
2
3
4
1
Тұрғын-үй пайдалану және коммуналдық қызметтер
1000 текше метр

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Мангистауской области Качакова Б.А.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Дюсенбаев
Секретарь Мангистауского областного маслихата Н. Тумышев
Приложение
к решению Мангистауского
областного маслихата
от 29 мая 2020 года № 36/432
Ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2020 год по Мангистауской области
Виды специального водопользования
Единица измерения
Ставки (тенге)
1
2
3
4
1
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги
1000 кубических метров