Маңғыстау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 24 қыркүйектегі № 288 "Түпқараған ауданының "Дана", "Жарас", "Әулет" шаруа қожалықтары аумақтарында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 24 тамыздағы № 133 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 қыркүйекте № 4270 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы "Өсімдіктер карантині туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңдарына сәйкес Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 24 қыркүйектегі № 288 "Түпқараған ауданының "Дана", "Жарас", "Әулет" шаруа қожалықтары аумақтарында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2302 болып тіркелген, 2013 жылғы 17 қазанда "Маңғыстау" газетінде жарияланған) келесідей өзгеріс енгізілсін:
2 тармақ алынып тасталсын.
2. "Маңғыстау облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (С.С. Қалдығұл) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары Б.А. Қашақовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі С. Трумов

О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 24 сентября 2013 года № 288 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территориях крестьянских хозяйств "Дана", "Жарас", "Аулет" Тупкараганского района"
Постановление акимата Мангистауской области от 24 августа 2020 года № 133. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 1 сентября 2020 года № 4270
В соответствии с законами Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 24 сентября 2013 года № 288 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территориях крестьянских хозяйств "Дана", "Жарас", "Аулет" Тупкараганского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2302, опубликовано 17 октября 2013 года в газете "Огни Мангистау") следующее изменение:
пункт 2 исключить.
2. Государственное учреждение "Управление сельского хозяйства Мангистауской области" (Калдыгул С.С.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мангистауской области Качакова Б.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области С. Трумов