Маңғыстау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 23 ақпандағы № 7/98 "Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/436 "Маңғыстау облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 28 тамыздағы № 37/450 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 қыркүйекте № 4274 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Маңғыстау облысы әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің 2020 жылғы 5 ақпандағы № 10-11-318 ақпараттық хатының негізінде, Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Маңғыстау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 23 ақпандағы № 7/98 "Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/436 "Маңғыстау облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3310 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ә.Қ. Дауылбаев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Маңғыстау облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Клинчев
Маңғыстау облыстық мәслихатының хатшысы Н. Тумышев

О признании утратившим силу решение Мангистауского областного маслихата от 23 февраля 2017 года № 7/98 "О внесении изменения и дополнения в решение областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/436 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по Мангистауской области"
Решение Мангистауского областного маслихата от 28 августа 2020 года № 37/450. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 4 сентября 2020 года № 4274
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании информационного письма республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан" от 5 февраля 2020 года № 10-11-318 Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мангистауского областного маслихата от 23 февраля 2017 года № 7/98 "О внесении изменения и дополнения в решение областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/436 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3310, опубликовано 14 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского областного маслихата" (руководитель аппарата Дауылбаев А.К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, размещение на интернет-ресурсе Мангистауского областного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Д. Клинчев
Секретарь Мангистауского областного маслихата Н. Тумышев