Жаңаөзен қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 тамыздағы № 47/529 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 қыркүйекте № 4273 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, сонымен қатар "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Маңғыстау облысы әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің 2020 жылғы 22 қаңтардағы № 10-11-193 ұсынысының негізінде, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Жаңаөзен қалалық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) 2016 жылғы 17 наурыздағы № 49/423 "Жаңаөзен қаласында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3026 болып тіркелген, 2016 жылы 29 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2) 2018 жылғы 10 сәуірдегі № 19/228 Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2016 жылғы 17 наурыздағы № 49/423 "Жаңаөзен қаласында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3591 болып тіркелген, 2018 жылғы 15 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік – экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Б. Нурбосинов).
3. "Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А. Ермуханов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Э. Утеев
Жаңаөзен қалалық мәслихатының хатшысы С. Мыңбай

О признании утратившими силу некоторых решений Жанаозенского городского маслихата
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 24 августа 2020 года № 47/529. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 4 сентября 2020 года № 4273
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", а также на основании представления республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан" от 22 января 2020 года № 10-11-193, Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Жанаозенского городского маслихата:
1) от 17 марта 2016 года № 49/423 "О повышении ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в городе Жанаозен" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3026, опубликовано 29 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2) от 10 апреля 2018 года № 19/228 "О внесении изменения в решение Жанаозенского городского маслихата от 17 марта 2016 года № 49/423 "О повышении ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в городе Жанаозен" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3591, опубликовано 15 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально – экономического развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищного и коммунального хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии Б. Нурбосинов).
3. Государственному учреждению "Аппарат Жанаозенского городского маслихата" (руководитель аппарата А. Ермуханов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Э. Утеев
Секретарь Жанаозенского городского маслихата С. Мыңбай