Бейнеу ауданының әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 254 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қыркүйекте № 4286 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Бейнеу ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Бейнеу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Г. Бақытова) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Бейнеу ауданы әкімі аппаратының басшысы Г. Бақытоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу ауданының әкімі Б. Абилов
Бейнеу ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 14 қыркүйегі
№ 254 қаулысына қосымша
Бейнеу ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Бейнеу ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 24 ақпандағы № 29 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар белгілеу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-3-115 болып тіркелген, 2011 жылғы 1 наурыздағы "Рауан" газетінде жарияланған).
2. Бейнеу ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 24 ақпандағы № 30 "Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін берілетін үй-жайлар тізбесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-3-114 болып тіркелген, 2011 жылы 1 наурыздағы "Рауан" газетінде жарияланған).
3. Бейнеу ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 24 ақпандағы № 31 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар белгілеу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-3-116 болып тіркелген, 2011 жылғы 1 наурыздағы "Рауан" газетінде жарияланған).
4. Бейнеу ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 24 ақпандағы № 32 "Депутаттыққа кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар белгілеу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-3-117 болып тіркелген, 2011 жылғы 1 наурыздағы "Рауан" газетінде жарияланған).
5. Бейнеу ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 29 шілдедегі № 93 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар белгілеу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-3-120 болып тіркелген, 2011 жылғы 10 тамыздағы "Рауан" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Бейнеуского района
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 14 сентября 2020 года № 254. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 15 сентября 2020 года № 4286
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Бейнеуского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Бейнеуского района" (Г. Бакытова) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Бейнеуского района Бакытову Г.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Бейнеуского района Б. Абилов
Приложение к постановлению
акимата Бейнеуского района
от 14 сентября 2020 года
№ 254
Перечень признанных утратившими силу, некоторых постановлений акимата Бейнеуского района
1. Постановление акимата Бейнеуского района от 24 февраля 2011 года № 29 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-3-115, опубликовано в газете "Рауан" от 1 марта 2011 года).
2. Постановление акимата Бейнеуского района от 24 февраля 2011 года № 30 "Об утверждении списка помещений, предоставляемых кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-3-114, опубликовано в газете "Рауан" от 1 марта 2011 года).
3. Постановление акимата Бейнеуского района от 24 февраля 2011 года № 31 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-3-116, опубликовано в газете "Рауан" от 1 марта 2011 года).
4. Постановление акимата Бейнеуского района от 24 февраля 2011 года № 32 "Об определении помещения, предоставляемое кандидатам в депутаты на договорной основе для встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-3-117, опубликовано в газете "Рауан" от 1 марта 2011 года).
5. Постановление акимата Бейнеуского района от 29 июля 2011 года № 93 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-3-120, опубликовано в газете "Рауан" от 10 августа 2011 года).

6. Бейнеу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 38 "Үгіттік баспа материалдарын тегін орналастыруға арналған орындар белгілеу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2627 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
7. Бейнеу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 39 "Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін ақылы шарттық негізде берілетін үй-жайлар тізбесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2626 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

6. Постановление акимата Бейнеуского района от 2 марта 2015 года №38 "Об определении мест для бесплатного размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2627, опубликовано 17 марта 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
7. Постановление акимата Бейнеуского района от 2 марта 2015 года № 39 "Об утверждении списка помещений, предоставляемых кандидатам в Президенты Республики Казахстан на платной договорной основе для встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2626, опубликовано 17 марта 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").