Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 44/354 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 қыркүйектегі № 54/428 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 қазанда № 4299 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 28 тамыздағы № 37/443 "Маңғыстау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 32/395 "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4283 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 44/354 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4100 болып тіркелген, 2020 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 570 960,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 001 894,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 22 027,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 27 858,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 9 519 181,4 мың теңге;
2) шығындар – 14 476 528,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 82 717,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 139 178,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 56 461,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -988 284,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 988 284,7 мың теңге;
қарыздар түсімі - 964 389,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 56 461,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 80 356,7 мың теңге.";
3 тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округ және ауылдардың бюджеттеріне 989 092,6 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 44/354 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 28 сентября 2020 года № 54/428. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 1 октября 2020 года № 4299
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 28 августа 2020 года № 37/443 "О внесении изменений в решение Мангистауского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 32/395 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4283), Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 44/354 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4100, опубликовано 14 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 570 960,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 001 894,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 22 027,2 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 27 858,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 519 181,4 тысяча тенге;
2) затраты – 14 476 528,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 82 717,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 139 178,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 56 461,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -988 284,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 988 284,7 тысячи тенге;
поступление займов - 964 389,0 тысяч тенге;
погашение займов - 56 461,0 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 80 356,7 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции следующего содержания:
"3. Учесть, что из районного бюджета на 2020 год в бюджеты сел и сельского округа выделена субвенция в сумме 989 092,6 тысячи тенге, в том числе:

Бейнеу ауылы – 620 020,2 мың теңге;
Боранқұл ауылы – 127 143,5 мың теңге;
Ақжігіт ауылы – 69 062,9 мың теңге;
Есет ауылы – 22 947,0 мың теңге;
Сам ауылдық округі – 20 982,0 мың теңге;
Сарға ауылы – 39 885,0 мың теңге;
Сыңғырлау ауылы – 20 129,0 мың теңге;
Тәжен ауылы – 24 368,0 мың теңге;
Төлеп ауылы – 24 820,0 мың теңге;
Тұрыш ауылы – 19 735,0 мың теңге.";
6 тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Республикалық бюджеттен нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы бойынша 1 326 590,0 мың теңге бөлінгені қаперге алынсын.";
7 тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Республикалық және облыстық бюджеттен келесідей ағымдағы нысаналы трансферттер, нысаналы даму трансферттерінің және бюджеттік кредиттердің бөлінгені қаперге алынсын:
мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 1 438 057,0 мың теңге;
мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге – 546 839,0 мың теңге;
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 131 984,0 мың теңге;
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге – 10 559,0 мың теңге;
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге – 8 794,0 мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 38 000,0 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 505 832,0 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға – 47 150,0 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 139 178,0 мың теңге;
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 381 139,0 мың теңге;
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге – 219 000,0 мың теңге;
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге – 23 859,0 мың теңге;
ішкі қарыздардың қаражаты есебінен облыстық бюджеттен - 825 211,0 мың теңге;

села Бейнеу – 620 020,2 тысяч тенге;
села Боранкул – 127 143,5 тысячи тенге;
села Акжигит – 69 062,9 тысячи тенге;
села Есет – 22 947,0 тысяч тенге;
сельский округ Сам – 20 982,0 тысячи тенге;
села Сарга – 39 885,0 тысяч тенге;
села Сынгырлау – 20 129,0 тысяч тенге;
села Тажен – 24 368,0 тысяч тенге;
села Толеп – 24 820,0 тысяч тенге;
села Турыш – 19 735,0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции следующего содержания:
"6. Принять к сведению, выделение из республиканского бюджета по Государственной программе развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек" 1 326 590,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции следующего содержания:
"7. Принять к сведению, что из республиканского и областного бюджета были выделены следующие текущие целевые трансферты, целевые трансферты на развитие и бюджетные кредиты:
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования – 1 438 057,0 тысяч тенге;
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования – 546 839,0 тысяч тенге;
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования – 131 984,0 тысячи тенге;
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования – 10 559,0 тысяч тенге;
на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения – 8 794,0 тысячи тенге;
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений – 38 000,0 тысяч тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи – 505 832,0 тысячи тенге;
на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан – 47 150,0 тысяч тенге;
на реализацию мер социальной поддержки специалистов – 139 178,0 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" – 381 139,0 тысяч тенге;
на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан – 219 000,0 тысяч тенге;
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов – 23 859,0 тысяч тенге;
из областного бюджета за счет средств внутренних займов - 825 211,0 тысяч тенге;

ағымдағы бюджеттік бағдарлама бойынша облыстық бюджеттен – 613 915,0 мың теңге;
даму бюджеттік бағдарламасы бойынша облыстық бюджеттен – 74 756,0 мың теңге.";
10 тармақ алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ж.Оспанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

из областного бюджета по текущей бюджетной программе – 613 915,0 тысяч тенге;
из областного бюджета по бюджетной программе развития – 74 756,0 тысяч тенге.";
пункт 10 исключить;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (руководитель аппарата Ж.Оспанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование и средствах массовой информации.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бейнеу аудандық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (К.Т.Таргынов).
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж.Қайранов
Бейнеу аудандық мәслихатының хатшысы А.Ұлұқбанов
Бейнеу аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 54/428 шешіміне қосымша
Бейнеу аудандық мәслихатының

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Бейнеуского районного маслихата по вопросам экономики и бюджета (Таргынов К.Т).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Ж.Кайранов
Секретарь Бейнеуского районного маслихата А.Улукбанов
Приложение
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 28 сентября 2020 года
№ 54/428
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного

2. ШЫҒЫНДАР
14 476 528,3
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1 050 166,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
27 235,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
27 235,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
231 021,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
231 021,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 352,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 352,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
63 140,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 773,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
30 367,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
609 401,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 960,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
490 685,0
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттер
74 756,0
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
31 503,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, ауыл шаруашылығы мен ветеринарияны дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 503,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
28 935,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 935,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
57 579,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі
қызметтер
57 579,0
02
Қорғаныс
58 288,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
58 288,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10 469,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
47 819,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
9 639,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

2. ЗАТРАТЫ
14 476 528,3
01
Государственные услуги общего характера
1 050 166,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
27 235,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
27 235,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
231 021,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
231 021,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 352,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 352,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
63 140,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
32 773,0
013
Капитальные расходы государственного органа
30 367,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
609 401,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
43 960,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
490 685,0
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
74 756,0
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
31 503,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии
31 503,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
28 935,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
28 935,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
57 579,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
57 579,0
02
Оборона
58 288,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
58 288,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10 469,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
47 819,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
9 639,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

9 639,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
9 639,0
04
Білім беру
9 920 927,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8 920 663,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
291 878,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
40 189,0
003
Жалпы білім беру
8 449 617,0
006
Балаларға қосымша білім беру
138 979,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
107 354,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
107 354,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
224 211,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 554,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
161 156,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс- шараларды өткiзу
17 578,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған
баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
13 923,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
668 699,0
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
668 699,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 174 027,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 165 327,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
191 165,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 635,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
510 897,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
269 854,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
61 180,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
17 364,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 567,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
57 515,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
47 150,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

9 639,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
9 639,0
04
Образование
9 920 927,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
8 920 663,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
291 878,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
40 189,0
003
Общеобразовательное обучение
8 449 617,0
006
Дополнительное образование для детей
138 979,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
107 354,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
107 354,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
224 211,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
31 554,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
161 156,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
17 578,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13 923,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
668 699,0
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
668 699,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 174 027,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 165 327,0
004
Программа занятости
191 165,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 635,0
010
Государственная адресная социальная помощь
510 897,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
269 854,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
61 180,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17 364,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 567,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
57 515,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
47 150,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)