Бейнеу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 45/359 "2020 - 2022 жылдарға арналған Ақжігіт ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 қазандағы № 55/435 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 қазанда № 4335 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Бейнеу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 қыркүйектегі № 54/428 "Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 44/354 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4299 болып тіркелген) сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Ақжігіт ауылының бюджеті туралы" Бейнеу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 45/359 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4115 болып тіркелген, 2020 жылғы 27 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Ақжігіт ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 78 537,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 990,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 351,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 74 196,9 мың теңге;
2) шығындар – 80 342,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 804,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 804,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 804,1 мың теңге.";
2 тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Аудандық бюджеттен 2020 жылға арналған Ақжігіт ауылының бюджетіне 69 062,9 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені қаперге алынсын.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 13 января 2020 года № 45/359 "О бюджете села Акжигит на 2020 – 2022 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 22 октября 2020 года № 55/435. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 29 октября 2020 года № 4335
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бейнеуского районного маслихата от 28 сентября 2020 года № 54/428 "О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 44/354 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4299), Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата от 13 января 2020 года № 45/359 "О бюджете села Акжигит на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4115, опубликовано 27 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить бюджет села Акжигит на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 78 537,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 990,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 351,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 74 196,9 тысяч тенге;
2) затраты – 80 342,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 804,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 804,1 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 804,1 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции следующего содержания:
"2. Принять к сведению, что из районного бюджета в бюджет села Акжигит на 2020 год выделена субвенция в сумме 69 062,9 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ж.Оспанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бейнеу аудандық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (К.Т.Таргынов).
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ.Тарғынов
Бейнеу аудандық мәслихатының хатшысы А.Ұлұқбанов
Бейнеу аудандық мәслихатының
2020 жылғы 22 қазандағы
№ 55/435 шешіміне қосымша
Бейнеу аудандық мәслихатының
2020 жылғы 13 қаңтардағы
№ 45/359 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Ақжігіт ауылының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1.Кірістер

2. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (руководитель аппарата Ж.Оспанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Бейнеуского районного маслихата по вопросам экономики и бюджета (Таргынов К.Т).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии К.Таргынов
Секретарь Бейнеуского районного маслихата А.Улукбанов
Приложение
к решению Бейнеуского районного маслихата
от 22 октября 2020 года № 55/435
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного маслихата
от 13 января 2020 года № 45/359
Бюджет села Акжигит на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы