Қарақия ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 наурыздағы № 38/393 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 наурызда № 4161 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 қазандағы № 8/73 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 29.10.2021 № 8/73 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 2) тармақшасына, 20 - 1 бабының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Қарақия ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Қарақия ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету және көму тарифтерін бекіту туралы" Қарақия аудандық мәслихатының 2019 жылғы 1 тамыздағы №32/327 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3973 болып тіркелген, 2019 жылы 16 тамызында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарақия аудандық мәслихатының заңдылық, депутаттар өкілеттілігі және әлеуметтік мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына (Б.Қуандық) жүктелсін.
4. "Қарақия аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Р.Ибраева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасының өкілеттігін жүзеге
асырушы, аудандық мәслихат хатшысы А.Мееров
Қарақия аудандық мәслихатының
2020 жылғы 13 наурыздағы
№ 38/393 шешіміне қосымша
Қарақия ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
Баға, теңгемен
(ҚҚС жоқ)
1
Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтер
Заңды тұлғалар және жеке кәсіпкерлік субъектілері
1 м 3
1429,63 теңге
Жеке тұлғалар
1 адам/айына

Об утверждении тарифовна сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Каракиянскому району
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 13 марта 2020 года № 38/393. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 31 марта 2020 года № 4161. Утратило силу решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 29 октября 2021 года № 8/73
Сноска. Утратило силу решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 29.10.2021 № 8/73 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1, подпунктом 3) статьи 20-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Каракиянскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Каракиянского районного маслихата от 1 августа 2019 года №32/327 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Каракиянскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3973, опубликовано 16 августа 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каракиянского районного маслихата по законности, депутатским полномочиям и социальным вопросам (Б.Куандык).
4. Государственному учреждению "Аппарат Каракиянского районного маслихата" (руководитель аппарата Р.Ибраева) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Осуществляющий полномочия председателя сессии,
секретарь районного маслихата А.Мееров
Приложение
к решению Каракиянского районного
маслихата от 13 марта 2020 года № 38/393
Тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Каракиянскому району
Наименование
Расчетная единица
Стоимость, тенге
(без НДС)
1
Тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов
Юридические лица и субъекты частного предпринимательства
1 м3
1429,63 тенге
Физические лица
1 человек/месяц

213,26 теңге
Ескерту:
Аббревиатураның ажыратып жазылуы:
м³ - текше метр;
ҚҚС – қосылған құн салығы

213,26 тенге
Примечание:
Расшифровка аббревиатуры:
м³ - кубический метр;
НДС – налог на добавленную стоимость