Түпқараған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 37/295 "2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 қыркүйектегі № 47/351 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 қыркүйекте № 4290 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 28 тамыздағы №37/443 "Маңғыстау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы №32/395 "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4283 болып тіркелген) сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Түпқараған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №37/295 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4101 болып тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің орыс тіліндегі кіріспесі жаңа редакцияда жазылды, мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгермейді;
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 869 478,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 244 018,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18 703,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 148 435,7 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 5 458 321,2 мың теңге;
2) шығындар – 13 864 110,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 41 210,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 59 647,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18 437,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;

О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37/295 "О районном бюджете на 2020 - 2022 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 15 сентября 2020 года № 47/351. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 17 сентября 2020 года № 4290
В соответствии c Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 28 августа 2020 года №37/443 "О внесении изменений в решение Мангистауского областного маслихата от 12 декабря 2019 года №32/395 "Об областном бюджете на 2020 - 2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4283), Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №37/295 "О районном бюджете на 2020 - 2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4101, опубликовано 15 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции, текст на государственном языке не изменяется:
"В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 12 декабря 2019 года №32/395 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4068), Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 869 478,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 244 018,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18 703,4 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 148 435,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 458 321,2 тысяча тенге;
2) затраты – 13 864 110,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 41 210,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 59 647,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18 437,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 053 148,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 053 148,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 2 945 611,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 18 437,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 125 974,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түпқараған аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (бас маман – заңгер Ә.Нәдірқожақызы) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Түпқараған аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы Озғамбаев К.) жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М.Шырақбай
Түпқараған аудандық мәслихатының хатшысы А.Досанова
Түпқараған аудандық мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 053 148,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 053 148,4 тысяч тенге;
поступление займов – 2 945 611,0 тысяч тенге;
погашение займов – 18 437,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 125 974,4 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Тупкараганского районного маслихата" (главный спецалист – юрист Ә.Нәдірқожақызы) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, размещение на интернет-ресурсе Тупкараганского районного маслихата.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Тупкараганского районного маслихата по вопросам бюджета (председатель комиссии К.Озгамбаев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии М.Шырақбай
Секретарь Тупкараганского районного маслихата А.Досанова
Приложение
к решению Тупкараганского
районного маслихата