Түпқараған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 17 мамырдағы № 30/246 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 49/362 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 желтоқсанда № 4361 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 04 қарашадағы 2021 жылғы № 8/46 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 04.11.2021 № 8/46 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" Түпқараған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 17 мамырдағы № 30/246 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3917 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгеріс енгізілсін:
Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларында:
10 тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"10. Қалдықтармен жұмыс істеу барысында Қазақстан Республикасының экологиялық заңнамасында көзделген талаптар сақталады.";
2. "Түпқараған аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (бас маман-заңгер Ә. Нәдірқожақызы) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Түпқараған аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы Озгамбаев К.) жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Қонақбаев
Түпқараған аудандық мәслихатының хатшысы А. Досанова

О внесении изменения в решение Тупкараганского районного маслихата от 17 мая 2019 года № 30/246 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 30 ноября 2020 года № 49/362. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 8 декабря 2020 года № 4361. Утратило силу решением Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 04 ноября 2021 года № 8/46
Сноска. Утратило силу решением Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 04.11.2021 № 8/46 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата от 17 мая 2019 года № 30/246 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3917, опубликовано 10 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
в Правилах управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность:
в пункт 10 на государственном языке внесено изменение, текст на русском языке не изменяется.
2. Государственному учреждению "Аппарат Тупкараганского районного маслихата" (главный специалист - юрист Ә. Нәдірқожақызы) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, размещение на интернет-ресурсе Тупкараганского районного маслихата.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам бюджета Тупкараганского районного маслихата (председатель комиссии Озгамбаев К.).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Тупкараганского районного маслихата А. Досанова