Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 мамырдағы № 98-қ "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы "қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 363-қ қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 қаңтарда № 4411 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 24 бабының 6 тармағына сәйкес, сонымен қатар "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Маңғыстау облысы әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің 2020 жылғы 14 мамырдағы № 05-10-883 ақпараттық хатының негізінде, Мұнайлы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 мамырдағы № 98-қ қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3900 болып тіркелген, 2019 жылы 30 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1 және 2 қосымшалары осы қаулының 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Мұнайлы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Е. Оспан) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Е. Оспанға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы ауданының әкімі Р. Елтизаров
Мұнайлы ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "27" мамырдағы
№ 98-қ қаулысына 1 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Елді мекеннің атауы
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Байланыс телефондары
1
Маңғыстау ауылы
Мұнайлы аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мұнайлы аудандық орталық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

О внесении изменений в постановление акимата Мунайлинского района от 27 мая 2019 года № 98-қ "О предоставлении кандидатам помещений на договорной основе для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 31 декабря 2020 года № 363-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 6 января 2021 года № 4411
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 6 статьи 24 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", а также на основании информационного письма республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан" от 14 мая 2020 года № 05-10-883, акимат Мунайлинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мунайлинского района от 27 мая 2019 года № 98-қ "О предоставлении кандидатам помещений на договорной основе для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3900, опубликовано 30 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
приложения 1 и 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Мунайлинского района" (руководитель аппарата Е. Оспан) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Е. Оспан.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Мунайлинского района Р. Елтизаров
Приложение 1
к постановлению акимата
Мунайлинского района
от "27" мая 2019 года
№ 98-қ
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Наименование населенного пункта
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Контактные телефоны
1
село Мангистау
Государственное коммунальное казенное предприятие "Мунайлинский районный центральный дом культуры" Мунайлинского районного отдела культуры, физической культуры и спорта

8 /7292/ 46-62-33
2
Маңғыстау ауылы
Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№ 8 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8 /7292/ 34-94-57
3
Қызылтөбе ауылдық округі
Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№ 13 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8 /7292/ 34-71-94
4
Баянды ауылы
Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№ 3 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8 /7292/ 46-72-08
5
Дәулет ауылдық округі
Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№ 4 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8 /7292/ 34-98-21
6
Атамекен ауылдық округі
Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№ 12 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8 /7292/ 33-14-58
7
Басқұдық ауылдық округі
Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№ 9 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8 /7292/ 30-40-53
8
Батыр ауылдық округі
Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№ 10 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8 /7292/ 34-32-01
Мұнайлы ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "27" мамырдағы
№ 98-қ қаулысына 2 қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Маңғыстау ауылы
1. "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының "Маңғыстау магистральдық желі бөлімшесі" филиалы ғимаратының жанында (стенд).
2. Қоғамдық ұйымдар үйі жанында (стенд).
3. Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№ 8 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында (стенд).
4. Айрақты тұрғын үй массивіндегі "Тұлпар" газ құю бекетінің жанында (тақта).
5. Айрақты тұрғын үй массивіндегі "Нұрсәт" азық-түлік дүкенінің жанында (тақта).
6. Бесшоқы тұрғын үй массивіндегі "Қанат" газ құю бекетінің жанында (тақта).
Қызылтөбе ауылдық округі
1. "Қазпошта" акционерлік қоғамының Маңғыстау облыстық филиалының пошталық байланысының ауылдық бөлімшесінің жанында (стенд).
2. Мұнайлы аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қызылтөбе ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында (стенд).
3. Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№ 2 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында (стенд).

8 /7292/ 46-62-33
2
село Мангистау
Коммунальное государственное учреждение "№ 8 жалпы білім беру орта мектебі" Мунайлинского районного отдела образования акимата Мунайлинского района
8 /7292/ 34-94-57
3
сельский округ Кызылтобе
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 13" Мунайлинского районного отдела образования
8/7292/ 34-71-94
4
село Баянды
Коммунальное государственное учреждение "№ 3 жалпы білім беру орта мектебі" Мунайлинского районного отдела образования акимата Мунайлинского района
8/7292/ 46-72-08
5
сельский округ Даулет
Коммунальное государственное учреждение "№ 4 жалпы білім беру орта мектебі" Мунайлинского районного отдела образования акимата Мунайлинского района
8 /7292/ 34-98-21
6
сельский округ Атамекен
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 12" Мунайлинского районного отдела образования
8 /7292/ 33-14-58
7
сельский округ Баскудык
Коммунальное государственное учреждение "№ 9 жалпы білім беру орта мектебі" Мунайлинского районного отдела образования акимата Мунайлинского района
8 /7292/ 30-40-53
8
сельский округ Батыр
Коммунальное государственное учреждение "№ 10 жалпы білім беру орта мектебі" Мунайлинского районного отдела образования акимата Мунайлинского района
8 /7292/ 34-32-01
Приложение 2
к постановлению акимата
Мунайлинского района
от "27" мая 2019 года
№ 98-қ
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
село Мангистау
1. Возле здания филиала акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" "Мангистауское отделение магистральной сети" (стенд).
2. Возле дома общественных организаций (стенд).
3. Возле здания коммунального государственного учреждения "№ 8 жалпы білім беру орта мектебі" Мунайлинского районного отдела образования акимата Мунайлинского района (стенд).
4. Возле газозаправочной станции "Тулпар" в жилом массиве Айрақты (щит).
5. Возле продуктового магазина "Нурсат" в жилом массиве Айрақты (щит).
6. Возле газозаправочной станции "Қанат" в жилом массиве Бесшокы (щит).
сельский округ Кызылтобе
1. Возле сельского отделения почтовой связи Мангистауского областного филиала акционерного общества "Казпочта" (стенд).
2. Возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры села Кызылтобе" Мунайлинского районного отдела культуры, физической культуры и спорта (стенд).
3. Возле здания коммунального государственного учреждения "№ 2 жалпы білім беру орта мектебі" Мунайлинского районного отдела образования акимата Мунайлинского района (стенд).

4. Құбыла көшесіндегі № 55 үйдің жанында (тақта).
5. Қызылтөбе 2 тұрғын үй массивіндегі "Өркен" азық-түлік дүкенінің жанында (тақта).
Баянды ауылы
1. Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№ 3 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында (стенд).
2. Нұрлаев көшесіндегі № 40 үйдің жанында (тақта).
Басқұдық ауылдық округі
1. Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Мұнайлы аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының алғашқы медициналық-санитарлық көмек орталығының жанында (стенд).
2. "Басқұдық" сауда орталығы ғимаратының жанында (стенд).
3. Самал тұрғын үй массивіндегі "Ақ сарай" мейрамханасының жанында (тақта).
Атамекен ауылдық округі
1. Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Мұнайлы аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының алғашқы медициналық-санитарлық көмек орталығының жанында (стенд).
2. Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№ 12 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында (стенд).
3. Туған ел тұрғын үй массивіндегі "Ару" мейрамханасының жанында (тақта).
Дәулет ауылдық округі
1. Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№ 4 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында (стенд).
2. Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Мұнайлы аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанында (стенд).
3. "Дәулет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында (тақта).
Батыр ауылдық округі
1. Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Мұнайлы аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанында (стенд).
2. Мұнайлы ауданы әкімдігінің "Батыр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында (тақта).

4. Возле дома № 55 по улице Кубыла (щит).
5. Возле продуктового магазина "Өркен" в жилом массиве Кызылтобе 2 (щит).
село Баянды
1. Возле здания коммунального государственного учреждения "№ 3 жалпы білім беру орта мектебі" Мунайлинского районного отдела образования акимата Мунайлинского района (стенд).
2. Возле дома № 40 по улице Нурлаева (щит).
сельский округ Баскудык
1. Возле центра первичной медико-санитарной помощи государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Мунайлинская районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области (стенд).
2. Возле торгового центра "Баскудык" (стенд).
3. Возле ресторана "Ақ сарай" в жилом массиве Самал (щит).
сельский округ Атамекен
1. Возле центра первичной медико-санитарной помощи государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Мунайлинская районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области (стенд).
2. Возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 12" Мунайлинского районного отдела образования (стенд).
3. Возле ресторана "Ару" в жилом массиве Туған ел (щит).
сельский округ Даулет
1. Возле здания коммунального государственного учреждения "№ 4 жалпы білім беру орта мектебі" Мунайлинского районного отдела образования акимата Мунайлинского района (стенд).
2. Возле здания сельской врачебной амбулатории государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Мунайлинская районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области (стенд).
3. Возле здания государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Даулет" (щит).
сельский округ Батыр
1. Возле здания сельской врачебной амбулатории государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Мунайлинская районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области (стенд).
2. Возле здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Батыр" акимата Мунайлинского района (щит).