2020 жылға сатып алынатын ауылшаруашылық өнімдерінің бірлігіне арналған субсидиялар нормативтерін бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2020 жылғы 1 маусымдағы № 192 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 маусымда № 9238 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 26 қарашадағы № 3-2/615 бұйрығымен бекітілген Өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау қағидаларына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10087 болып тіркелген) сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 2020 жылға сатып алынатын ауылшаруашылық өнімдерінің тереңдете өңдеп өнім өндіруі үшін бірлігіне арналған субсидиялар нормативтері бекітілсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Қостанай облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. "Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов
Әкімдіктің
2020 жылғы 1 маусымдағы
№ 192 қаулысына
1-қосымша
2020 жылға сатып алынатын ауылшаруашылық өнімдерінің тереңдете өңдеп өнім өндіруі үшін бірлігіне арналған субсидиялар нормативтері
Ауыл шаруашылық өнімнің атауы
Тереңдете өңделген өнімдердің атауы
Шикізатқа қайта есептелген субсидиялар нормативтері, теңге/литр (теңге/килограмм)
Сүт
Сары май
41,0
Сүт
Қатты ірімшік
29,0
Сүт
Құрғақ сүт (майы алынбаған, майы алынған)
26,0
Әкімдіктің
2020 жылғы 1 маусымдағы
№ 192 қаулысына
2-қосымша
Қостанай облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Қостанай облысы әкімдігінің "Сатып алынатын ауылшаруашылық өнімдерінің бірлігіне арналған субсидиялар нормативтерін бекіту туралы" 2017 жылғы 1 ақпандағы № 47 қаулысы (2017 жылғы 1 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6837 болып тіркелген).

Об утверждении нормативов субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукции на 2020 год
Постановление акимата Костанайской области от 1 июня 2020 года № 192. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 июня 2020 года № 9238. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Правилами субсидирования затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки, утвержденными приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 ноября 2014 года № 3-2/615 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10087), акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить нормативы субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки на 2020 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Костанайской области согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
Приложение 1
к постановлению акимата
от 1 июня 2020 года
№ 192
Нормативы субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки на 2020 год
Наименование сельскохозяйственной продукции
Наименование продуктов глубокой переработки
Нормативы субсидий в пересчете на сырье, тенге/литр (тенге/килограмм)
Молоко
Сливочное масло
41,0
Молоко
Сыр твердый
29,0
Молоко
Сухое молоко (цельное, обезжиренное)
26,0
Приложение 2
к постановлению акимата
от 1 июня 2020 года
№ 192
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Костанайской области
1. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении нормативов субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукции" от 1 февраля 2017 года № 47 (опубликовано 1 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6837).

2. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2017 жылғы 1 ақпандағы № 47 "Сатып алынатын ауылшаруашылық өнімдерінің бірлігіне арналған субсидиялар нормативтерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 538 қаулысы (2018 жылғы 12 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8155 болып тіркелген).
3. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2017 жылғы 1 ақпандағы № 47 "Сатып алынатын ауылшаруашылық өнімдерінің бірлігіне арналған субсидиялар нормативтерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 4 мамырдағы № 190 қаулысы (2019 жылғы 6 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8416 болып тіркелген).

2. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменения в постановление акимата от 1 февраля 2017 года № 47 "Об утверждении нормативов субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукции" от 6 декабря 2018 года № 538 (опубликовано 12 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8155).
3. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменения в постановление акимата от 1 февраля 2017 года № 47 "Об утверждении нормативов субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукции" от 4 мая 2019 года № 190 (опубликовано 6 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8416).