Әкімдіктің 2018 жылғы 27 маусымдағы № 1718 "Тобыл" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамына жер учаскелеріне қауымдық сервитутты белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 10 тамыздағы № 1136 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 тамызда № 9366 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 17-бабына, 69-бабы 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Қостанай қаласы құрамдас бөліктерін қайта атау туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 ақпандағы № 2 және Қостанай облысы мәслихатының 2017 жылғы 10 ақпандағы № 116 бірлескен қаулысы мен шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6890 болып тіркелген) Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің "Тобыл" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамына жер учаскелеріне қауымдық сервитутты белгілеу туралы" 2018 жылғы 27 маусымдағы № 1718 қаулысына (2018 жылғы 26 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7965 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың бірінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "Тобыл" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамына коммуналдық, инженерлік, электр және басқа да желілер мен тораптарды жүргізу мен пайдалану мақсатында, объектілер бойынша Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы бойындағы жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін:".
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім К. Ахметов

О внесении изменения в постановление акимата от 27 июня 2018 года № 1718 "Об установлении акционерному обществу "Социально-предпринимательская корпорация "Тобол" публичного сервитута на земельные участки"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 10 августа 2020 года № 1136. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 августа 2020 года № 9366
В соответствии со статьей 17, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", совместным постановлением акимата Костанайской области от 10 февраля 2017 года № 2 и решением маслихата Костанайской области от 10 февраля 2017 года № 116 "О переименовании составных частей города Костаная" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6890) акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об установлении акционерному обществу "Социально-предпринимательская корпорация "Тобол" публичного сервитута на земельный участок" от 27 июня 2018 года № 1718 (опубликовано 26 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7965) следующее изменение:
абзац первый пункта 1 изложить в новой редакции:
"1. Установить акционерному обществу "Социально-предпринимательская корпорация "Тобол" публичный сервитут на земельные участки по проспекту Нұрсұлтана Назарбаева в целях прокладки и эксплуатации коммунальных, инженерных, электрических и других линий и сетей по объектам:".
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким К. Ахметов