Горняцк және Қашар кенттерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 420 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қаңтарда № 8879 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Рудный қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Горняцк кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 593,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 021,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 42 555,2 мың теңге;
2) шығындар – 44 593,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 23.10.2020 № 524 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.12.2020 № 542 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Рудный қаласының қалалық бюджетінен Горняцк кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемдері 2020 жылға 32 192,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
3. Горняцк кентінің бюджетінен Рудный қаласының қалалық бюджетіне берілетін бюджеттік алып қоюлар көлемі 2020 жылға 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
4. Қашар кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 310 294,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 26 791,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 502,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 283 001,3 мың теңге;
2) шығындар – 316 048,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;

О бюджетах поселков Горняцкий и Качар на 2020-2022 годы
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 10 января 2020 года № 420. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 января 2020 года № 8879. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Горняцкий на 2020–2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 44 593,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 021,7 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 16,3 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 42 555,2 тысячи тенге;
2) затраты – 44 593,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Рудного Костанайской области от 23.10.2020 № 524 (вводится в действие с 01.01.2020); от 11.12.2020 № 542 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что объемы бюджетных субвенций, передаваемых из городского бюджета города Рудного в бюджет поселка Горняцкий, на 2020 год составляют 32 192,0 тысячи тенге.
3. Учесть, что объемы бюджетных изъятий, передаваемых из бюджета поселка Горняцкий в городской бюджет города Рудного, на 2020 год составляют 0,0 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет поселка Качар на 2020–2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 310 294,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 26 791,2 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 502,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 283 001,3 тысячи тенге;
2) затраты – 316 048,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 753,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 753,5 мың теңге.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 23.10.2020 № 524 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.12.2020 № 542 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 753,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 753,5 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Рудного Костанайской области от 23.10.2020 № 524 (вводится в действие с 01.01.2020); от 11.12.2020 № 542 (вводится в действие с 01.01.2020).

5. Рудный қаласының қалалық бюджетінен Қашар кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемдері 2020 жылға 205 557,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
6. Қашар кентінің бюджетінен Рудный қаласының қалалық бюджетіне берілетін бюджеттік алып қоюлар көлемі 2020 жылға 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
7. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Он алтыншы кезекті сессияның төрағасы, Рудный қалалық мәслихатының хатшысы С. Байгужин
Рудный қалалық мәслихатының

5. Учесть, что объемы бюджетных субвенций, передаваемых из городского бюджета города Рудного в бюджет поселка Качар, на 2020 год составляют 205 557,0 тысяч тенге.
6. Учесть, что объемы бюджетных изъятий, передаваемых из бюджета поселка Качар в городской бюджет города Рудного, на 2020 год составляют 0,0 тысяч тенге.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель шестнадцатой очередной сессии, секретарь Рудненского городского маслихата С. Байгужин
Приложение 1
к решению Рудненского
городского маслихата