Әкімдіктің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 43 "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай беру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 17 маусымдағы № 143 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 маусымда № 9273 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 22 тамыздағы № 145 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 22.08.2024 № 145 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 28-бабы 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Амангелді ауданы әкімдігінің "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай беру туралы" 2015 жылғы 16 наурыздағы № 43 қаулысына (2015 жылғы 3 сәуірде "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5481 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Амангелді ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Амангелді ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Амангелді ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Амангелді ауданының әкімі А. Асанов
Әкімдіктің
2020 жылғы 17 маусымдағы
№ 143 қаулысына
қосымша
Әкімдіктің
2015 жылғы 16 наурыздағы
№ 43 қаулысына
қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Елді мекеннің атауы
Сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар
1
Ақсай ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Бүйректал жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
2
Амангелді ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Қ. Әбенов атындағы мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
3
Амангелді ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Б. Қолдасбаев атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
4
Амангелді ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Ы. Алтынсарин атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
5
Амантоғай ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Амантоғай жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
6
Байғабыл ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің А. Нұрманов атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
7
Есір ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Н. Мейірманов атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
8
Жалдама ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Жалдама жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
9
Қабырға ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Н. Крупская атындағы жалпы білім беретін негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
10
Қарасу ауылы
ауылдық клуб ғимаратында
11
Қарынсалды ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Қарынсалды жалпы білім беретін негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
12
Құмкешу ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Құмкешу жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
13
Степняк ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Степняк жалпы білім беретін негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
14
Тасты ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Тасты жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
15
Үрпек ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің эстетикалық бағыттағы Жаңа ауыл жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
16
Үштоғай ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Рассвет жалпы білім беретін негізгі орта мектебі" комуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында

О внесении изменения в постановление акимата от 16 марта 2015 года № 43 "О предоставлении кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями"
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 17 июня 2020 года № 143. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 июня 2020 года № 9273. Утратило силу постановлением акимата Амангельдинского района Костанайской области от 22 августа 2024 года № 145
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Амангельдинского района Костанайской области от 22.08.2024 № 145 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Амангельдинского района "О предоставлении кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями" от 16 марта 2015 года № 43 (опубликовано 3 апреля 2015 года в газете "Аманкелді арайы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5481) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Амангельдинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Амангельдинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Амангельдинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Амангельдинского района А. Асанов
Приложение
к постановлению акимата
от 17 июня 2020 года
№ 143
Приложение
к постановлению акимата
от 16 марта 2015 года
№ 43
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Наименование населенного пункта
Помещения для встреч с избирателями
1
село Аксай
в здании коммунального государственного учреждения "Буйректальская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района"
2
село Амангельды
в здании коммунального государственного учреждения "Дом культуры имени К. Абенова отдела культуры и развития языков акимата Амангельдинского района"
3
село Амангельды
в здании коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Б. Колдасбаева отдела образования акимата Амангельдинского района"
4
село Амангельды
в здании коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Ы. Алтынсарина отдела образования акимата Амангельдинского района"
5
село Амантогай
в здании коммунального государственного учреждения "Амантогайская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района"
6
село Байгабыл
в здании коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени А. Нурманова отдела образования акимата Амангельдинского района"
7
село Есир
в здании коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Н. Мейирманова отдела образования акимата Амангельдинского района"
8
село Жалдама
в здании коммунального государственного учреждения "Жалдаминская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района"
9
село Кабырга
в здании коммунального государственного учреждения "Основная средняя общеобразовательная школа имени Н. Крупской отдела образования акимата Амангельдинского района"
10
село Карасу
в здании сельского клуба
11
село Карынсалды
в здании коммунального государственного учреждения "Карынсалдинская основная средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района"
12
село Кумкешу
в здании коммунального государственного учреждения "Кумкешуская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района"
13
село Степняк
в здании коммунального государственного учреждения "Степнякская основная средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района"
14
село Тасты
в здании коммунального государственного учреждения "Тастинская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района"
15
село Урпек
в здании коммунального государственного учреждения "Жанааульская средняя общеобразовательная школа эстетического направления отдела образования акимата Амангельдинского района"
16
село Уштогай
в здании коммунального государственного учреждения "Рассветская основная средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района"