Әкімдіктің 2014 жылғы 25 маусымдағы № 7 және мәслихаттың 2014 жылғы 25 маусымдағы № 213 "Қостанай облысы Қамысты ауданы Жайылма ауылдық округі Пушкин ауылының шекарасын (шегін) өзгерту туралы" бірлескен қаулысы мен шешімінің күшін жою деп тану туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 15 маусымдағы № 1 қаулысы және Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымдағы № 333 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 маусымда № 9282 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әкімдіктің және мәслихаттың "Қостанай облысы Қамысты ауданы Жайылма ауылдық округі Пушкин ауылының шекарасын (шегін) өзгерту туралы" 2014 жылғы 25 маусымдағы № 7/213 (2014 жылғы 11 шілдеде "Қамысты жаңалықтары - Камыстинские новости" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4905 болып тіркелген) бірлескен қаулысы мен шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы бірлескен әкімдік қаулысы мен мәслихат шешімі алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Г. Бекмухамедов
Сессия төрайымы А. Куламбаева
Қамысты аудандық мәслихатының хатшысы С. Кстаубаева

О признании утратившим силу совместные постановления акимата от 25 июня 2014 года № 7 и решения маслихата от 25 июня 2014 года № 213 "Об изменении границ (черты) села Пушкино Жайылминского сельского округа Камыстинского района Костанайской области"
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 15 июня 2020 года № 1 и решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 15 июня 2020 года № 333. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 июня 2020 года № 9282
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Камыстинского района ПОСТАНОВИЛ и Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу совместные постановление акимата и решение маслихата "Об изменении границ (черты) села Пушкино Жайылминского сельского округа Камыстинского района Костанайской области" от 25 июня 2014 года № 7/213 (опубликовано 11 июля 2014 года в газете "Қамысты жаңалықтары – Камыстинские новости", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4905).
2. Настоящее совместные постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Г. Бекмухамедов
Председатель сессии А. Куламбаева
Секретарь Камыстинского районного маслихата С. Кстаубаева