Әкімнің 2020 жылғы 6 наурыздағы № 3 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімінің 2020 жылғы 26 мамырдағы № 4 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 мамырда № 9213 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес әкім ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасу ауданы әкімінің "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2020 жылғы 6 наурыздағы № 3 шешімінің (2020 жылғы 6 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9005 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Қарасу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Қарасу ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу ауданының әкімі В. Ионенко

О признании утратившим силу решения акима от 6 марта 2020 года № 3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Карасуского района Костанайской области от 26 мая 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 мая 2020 года № 9213
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Карасуского района "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" от 6 марта 2020 года № 3 (опубликовано 6 марта 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9005).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Карасуского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Карасуского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карасуского района В. Ионенко