Мәслихаттың 2014 жылғы 25 маусымдағы № 182 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Севастополь ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 4 маусымдағы № 345 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 маусымда № 9250 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 25 қыркүйектегі № 59 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 25.09.2023 № 59 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 39-3-бабы 6-тармағына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыкөл аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Севастополь ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 25 маусымдағы № 182 шешіміне (2014 жылғы 14 тамызда "Сарыкөл" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4946 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қазақ тіліндегі тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Севастополь ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы";
көрсетілген шешіммен бекітілген Қағидалардың қазақ тіліндегі тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Севастополь ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидалары";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Б. Шокаева
Сарыкөл аудандық мәслихатының хатшысы К. Базарбаева
Мәслихаттың
2020 жылғы "4" маусымдағы
№ 345 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың
2014 жылғы "25" маусымдағы
№ 182 шешіміне
қосымша
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Севастополь ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы
Елді мекеннің атауы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Севастополь ауылдық округінің ауылдар тұрғындары өкілдерінің саны (адам)
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Севастополь ауылдық округінің Севастополь ауылының тұрғындары үшін
8
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Севастополь ауылдық округінің Дубинка ауылының тұрғындары үшін
3
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Севастополь ауылдық округінің Ленинградское ауылының тұрғындары үшін
8
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Севастополь ауылдық округінің Вишневка ауылының тұрғындары үшін
3

О внесении изменений в решение маслихата от 25 июня 2014 года № 182 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходах местного сообщества Севастопольского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 4 июня 2020 года № 345. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 июня 2020 года № 9250. Утратило силу решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 25 сентября 2023 года № 59
Сноска. Утратило силу решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 25.09.2023 № 59 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыкольского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходах местного сообщества Севастопольского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области" от 25 июня 2014 года № 182 (опубликовано 14 августа 2014 года в газете "Сарыкөл", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4946) следующие изменения:
заголовок указанного решения на казахском языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не изменяется;
заголовок Правил, утвержденных указанным решением, на казахском языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не изменяется;
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б. Шокаева
Секретарь Сарыкольского районного маслихата К. Базарбаева
Приложение
к решению маслихата
от "4" июня 2020 года
№ 345
Приложение
к решению маслихата
от "25" июня 2014 года
№ 182
Количественный состав представителей жителей сел для участия в сходах местного сообщества Севастопольского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области
Наименование населенного пункта
Количество представителей жителей сел Севастопольского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области (человек)
Для жителей села Севастополь Севастопольского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области
8
Для жителей села Дубинка Севастопольского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области
3
Для жителей села Ленинградское Севастопольского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области
8
Для жителей села Вишневка Севастопольского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области
3