Мәслихаттың 2014 жылғы 22 шілдедегі № 221 "Қостанай облысы Таран ауданы Приозерное ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін тұрғындар өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2020 жылғы 27 ақпандағы № 360 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 наурызда № 8996 болып тіркелді
Қостанай облысы әкімдігінің 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 5 және Қостанай облысы мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 456 "Қостанай облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы" бірлескен қаулысы мен шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8826 болып тіркелген) ауданның мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Таран ауданы Приозерное ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін тұрғындар өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 22 шілдедегі № 221 (2014 жылғы 11 қыркүйекте "Маяк" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5029 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Тугельбаев
Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының хатшысы С. Сапабеков

О признании утратившим силу решения маслихата от 22 июля 2014 года № 221 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей для участия в сходе местного сообщества села Приозерное Тарановского района Костанайской области"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 27 февраля 2020 года № 360. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 марта 2020 года № 8996
В соответствии с совместным постановлением акимата Костанайской области от 18 декабря 2019 года № 5 и решением маслихата Костанайской области от 18 декабря 2019 года № 456 "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8826) маслихат района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей для участия в сходе местного сообщества села Приозерное Тарановского района Костанайской области" от 22 июля 2014 года № 221 (опубликовано 11 сентября 2014 года в газете "Маяк", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5029).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Тугельбаев
Секретарь маслихата района Беимбета Майлина С. Сапабеков