Павлодар облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 маусымдағы "Қосымша дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету туралы" № 236/22 шешіміне өзгеріс және толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихаттың 2020 жылғы 21 тамыздағы № 495/42 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қыркүйекте № 6940 болып тіркелді. Күші жойылды – Павлодар облыстық мәслихатының 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 21/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облыстық мәслихатының 22.04.2021 № 21/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 7 шілдедегі "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Кодексінің 12-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 маусымдағы "Қосымша дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету туралы" № 236/22 шешіміне (Нормативтік кұқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5997 болып тіркелген, 2018 жылғы 26 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгеріс және толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменения и дополнений в решение Павлодарского областного маслихата от 14 июня 2018 года № 236/22 "О дополнительном лекарственном обеспечении"
Решение Павлодарского областного маслихата от 21 августа 2020 года № 495/42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 сентября 2020 года № 6940. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 22 апреля 2021 года № 21/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 22.04.2021 № 21/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 12 Кодекса Республики Казахстан от 7 июля 2020 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского областного маслихата от 14 июня 2018 года № 236/22 "О дополнительном лекарственном обеспечении" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5997, опубликованное 26 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменение и дополнения:

1) көрсетілген шешімнің кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 7 шілдегі "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Кодексінің 12-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
2) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22-тармақтарымен толықтырылсын:
"
14
Менингоэнцефалиттен кейінгі салдары, екінші реттік гидроцефалия
"NAN" балалар тағамы қоспа
15
Бұлшықет дистониясы синдромы, 1 дәрежелі гипотрофия
"Nestogen -3" балалар тағамы қоспа
16
Қатты және жұмсақ таңдай жарасы
Пребиотиктар қосылған құрғақ сүт сусыны "Балалар сүті 4" Малютка"
17
Балалар милық салдануы, менингоэнцефалиттен кейінгі салдары
"Нутрикомп дринк"; "Nestogen -4" балалар тағамы қоспа
18
Аноксикалық бас мидың зақымдануы
"Nestogen -2" балалар тағамы қоспа
19
Қояншықтық энцефалопатия, тубероздық склероз, симптомдық қояншық, нейроинфекциямен ауырғаннан кейінгі салдары, балалар милық салдануы, түйілу тетрапарезі, Веста синдромы, полиморфизмді талмасы бар құрылымдық қояншық, құрылымдық қояншық, микроцефалия
"Вигабатрин (Сабрил)"; "Этосуксимид (Суксилеп)"; "Перампанел ( Файкомпа)"; "Клобазам (Фризиум)"; "Сультиам"
20
Ишемиялық түрі бойынша ми қан айналымының жіті жеткіліксіздігі
"Клоназепам"
21
GIII бас мидың самайлық үлесінің анопластикалық олигодендроглиомасы
"Ломустин";
"Прокарбазин (Натулан)"
22
Дюшеннің бұлшықет дистрофиясы
"Этеплирсен (Экзондис 51)"
".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың әлеуметтік және мәдени даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облыстық мәслихатының сессия төрағасы К. Капенов
Павлодар облыстық мәслихатының хатшысы Б. Бексеитова

1) преамбулу указанного решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 12 Кодекса Республики Казахстан от 7 июля 2020 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:";
2) приложение 1 указанного решения дополнить пунктами 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22:
"
14
Последствия после менингоэнцефалита, вторичная гидроцефалия
Детское питание смесь "NAN"
15
Синдром мышечной дистонии, гипотрофия 1 степени
Детское питание смесь "Nestogen -3"
16
Расщелина твердого и мягкого нҰба
Напиток молочный сухой с пребиотиками "Детское молоко 4" Малютка"
17
Детский церебральный паралич, последствия после менингоэнцефалита
"Нутрикомп дринк"; Детское питание смесь "Nestogen -4"
18
Аноксическое поражение головного мозга
Детское питание смесь "Nestogen -2"
19
Эпилептическая энцефалопатия, туберозный склероз, симптоматическая эпилепсия, последствия перенесенной нейроинфекции, детский церебральный паралич, спастический тетрапарез, синдром Веста, структурная эпилепсия с полиморфными приступами, структурная эпилепсия, микроцефалия
"Вигабатрин (Сабрил)"; "Этосуксимид (Суксилеп)"; "Перампанел ( Файкомпа)"; "Клобазам (Фризиум)"; "Сультиам"
20
Острая недостаточность мозгового кровообращения по ишемическому типу
"Клоназепам"
21
Анапластическая олигодендроглиома височной доли головного мозга GIII
"Ломустин"; "Прокарбазин (Натулан)"
22
Мышечная дистрофия Дюшенна
"Этеплирсен (Экзондис 51)"
".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам социального и культурного развития.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Павлодарского
областного маслихата К. Капенов
Секретарь Павлодарского
областного маслихата Б. Бексеитова