Павлодар облысының жергiлiктi маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 297/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 қаңтарда № 7164 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімдігінің 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 310/2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімдігінің 23.12.2024 № 310/2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі "Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы" Заңының 10-бабы 2-тармағының 3), 3-1) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысының жергiлiктi маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тiзбесi осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Павлодар облысының кәсіпшілік балық аулауды, әуесқойлық (спорттық) балық аулауды, көлде тауарлы балық өсіру шаруашылығын жүргізуге арналған су айдындары бойынша жергiлiктi маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тiзбесi осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес Павлодар облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
4. "Павлодар облысының жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулының Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения Павлодарской области
Постановление акимата Павлодарской области от 31 декабря 2020 года № 297/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 8 января 2021 года № 7164. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 23 декабря 2024 года № 310/2
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 23.12.2024 № 310/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 3), 3-1) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения Павлодарской области согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения в разрезе водоемов для ведения промыслового рыболовства, любительского (спортивного) рыболовства, озерно-товарного рыбоводного хозяйства Павлодарской области согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Павлодарской области согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Государственному учреждению "Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.

2. Павлодар облысы әкімдігінің 2010 жылғы 21 қыркүйектегі "Павлодар облысы әкімдігінің 2010 жылғы 12 ақпандағы "Павлодар облысының жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" № 31/2 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 229/15 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3171 болып тіркелген, 2010 жылғы 16 қазанда "Звезда Прииртышья", "Сарыарқа самалы" газеттерінде жарияланған).
3. Павлодар облысы әкімдігінің 2012 жылғы 10 қазандағы "Павлодар облысы әкімдігінің 2010 жылғы 12 ақпандағы "Павлодар облысының жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" № 31/2 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 281/10 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3241 болып тіркелген, 2012 жылғы 6 қарашада "Звезда Прииртышья", "Сарыарқа самалы" газеттерінде жарияланған).
4. Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы "Павлодар облысы әкімдігінің 2010 жылғы 12 ақпандағы "Павлодар облысының жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" № 31/2 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" № 24/1 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4307 болып тіркелген, 2015 жылғы 24 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
5. Павлодар облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 қарашадағы "Павлодар облысы әкімдігінің 2010 жылғы 12 ақпандағы "Павлодар облысының жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" № 31/2 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 349/8 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5281 болып тіркелген, 2016 жылғы 2 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

2. Постановление акимата Павлодарской области от 21 сентября 2010 года № 229/15 "О внесении изменения в постановление акимата Павлодарской области от 12 февраля 2010 года № 31/2 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3171, опубликовано 16 октября 2010 года в газетах "Звезда Прииртышья", "Сарыарқа Самалы").
3. Постановление акимата Павлодарской области от 10 октября 2012 года № 281/10 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 12 февраля 2010 года № 31/2 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3241, опубликовано 6 ноября 2012 года в газетах "Звезда Прииртышья", "Сарыарқа Самалы").
4. Постановление акимата Павлодарской области от 29 января 2015 года № 24/1 "О внесении дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 12 февраля 2010 года № 31/2 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4307, опубликовано 24 февраля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
5. Постановление акимата Павлодарской области от 25 ноября 2016 года № 349/8 "О внесении изменения в постановление акимата Павлодарской области от 12 февраля 2010 года № 31/2 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5281, опубликовано 2 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").