Баянауыл ауданы Торайғыр ауылдық округінде орналасқан "Ерлік" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Баянауыл ауданы Торайғыр ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 1-04/04 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 қаңтарда № 6715 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл ауданы Торайғыр ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 23 шілдедегі № 1-04/27 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл ауданы Торайғыр ауылдық округі әкімінің 23.07.2020 № 1-04/27 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес және Баянауыл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылғы 03 желтоқсандағы № 2-19/227 ұсынысы негізінде, Торайғыр ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл ауданы Торайғыр ауылдық округінде орналасқан "Ерлік" шаруа қожалығының аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Торайғыр ауылдық округінің әкімі А. Абраров

Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Ерлік" расположенного в Торайгырском сельском округе Баянаульского района
Решение акима Торайгырского сельского округа Баянаульского района Павлодарской области от 16 января 2020 года № 1-04/04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 января 2020 года № 6715. Утратило силу решением акима Торайгырского сельского округа Баянаульского района Павлодарской области от 23 июля 2020 года № 1-04/27 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Торайгырского сельского округа Баянаульского района Павлодарской области от 23.07.2020 № 1-04/27 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Баянаульского района от 03 декабря 2019 года № 2-19/227, аким Торайгырского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни бруцеллеза крупного рогатого скота установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Ерлік" расположенного в Торайгырском сельском округе Баянаульского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Торайгырского сельского округа А. Абраров