Ертіс аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 сәуірдегі "Ертіс ауданы бойынша жер салығының базалық ставкаларын және бірыңғай жер салығының ставкаларын жоғарылату туралы" № 5-2-6 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 267-61-6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 қаңтарда № 7148 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 сәуірдегі "Ертіс ауданы бойынша жер салығының базалық ставкаларын және бірыңғай жер салығының ставкаларын жоғарылату туралы" № 5-2-6 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5098 болып тіркелген, 2016 жылғы 4 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының бюджет, әлеуметтік саясат және заңдылық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Ертіс аудандық мәслихатының хатшысы Б. Шингисов

О признании утратившим силу решения Иртышского районного маслихата от 8 апреля 2016 года № 5-2-6 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога по Иртышскому району"
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 24 декабря 2020 года № 267-61-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 января 2020 года № 7148
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Иртышского районного маслихата от 8 апреля 2016 года № 5-2-6 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога по Иртышскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5098, опубликованное 4 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по бюджету, социальной политике и законности.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь
Иртышского районного маслихата Б. Шингисов