Тереңкөл ауданында қоғамдық тәртiптi қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеудiң түрлерi мен тәртiбiн, сондай-ақ оларға ақшалай сыйақының мөлшерiн айқындау туралы
Павлодар облысы Тереңкөл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 14 тамыздағы № 201/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 тамызда № 6925 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі "Қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге азаматтардың қатысуы туралы" Заңының 3-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 сәуірдегі "Құқық бұзушылық профилактикасы туралы" Заңының 6-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Тереңкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Тереңкөл ауданында қоғамдық тәртiптi қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеудiң түрлерi мен тәртiбi, сондай-ақ оларға ақшалай сыйақының мөлшерi айқындалсын.
2. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер Министрлігі Павлодар облысы Полиция департаментінің Тереңкөл ауданының Полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) осы қаулыны іске асыру мақсатында тиісті іс-шаралардың өткізілуін қамтамасыз етсін.
3. Тереңкөл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Тереңкөл ауданында қоғамдық тәртiптi қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеудiң түрлерi мен тәртiбiн, сондай-ақ оларға ақшалай сыйақының мөлшерiн айқындау туралы" № 3 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6241 болып тіркелген, 2019 жылғы 30 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Тереңкөл ауданы әкімі аппаратының басшысы Р.Б. Мұқановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тереңкөл ауданының әкімі Е. Айткенов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Министрлігі Павлодар облысы
Полиция департаментінің Тереңкөл
ауданының Полиция бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы А. Кәрімов
2020 жылғы "7" тамыз
Тереңкөл ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 14 тамызы
№ 201/1 қаулысына
қосымша
Тереңкөл ауданында қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды
көтермелеудің түрлері мен тәртібі және оларға ақшалай сыйақының мөлшері

Об определении видов и порядка поощрений, а также размера денежного вознаграждения граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка в районе Тереңкөл
Постановление акимата района Тереңкөл Павлодарской области от 14 августа 2020 года № 201/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 августа 2020 года № 6925
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 2 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об участии граждан в обеспечении общественного порядка", подпунктом 3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 29 апреля 2010 года "О профилактике правонарушений", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат района Тереңкөл ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды и порядок поощрений, а также размер денежного вознаграждения граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка в районе Тереңкөл, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел полиции района Тереңкөл Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию) обеспечить проведение соответствующих мероприятий в целях реализации настоящего постановления.
3. Признать утратившим силу постановление акимата района Тереңкөл от 9 января 2019 года № 3 "Об определении видов и порядка поощрений, а также размера денежного вознаграждения граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка в районе Тереңкөл" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6241, опубликованное 30 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Тереңкөл Муканова Р.Б.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Тереңкөл Е. Айткенов
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного
учреждения "Отдел полиции
района Тереңкөл Департамента
полиции Павлодарской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан" А. Каримов
"7" августа 2020 года
Приложение
к постановлению акимата
района Тереңкөл
от 14 августа 2020 года
№ 201/1
Виды и порядок поощрений граждан, а также размер денежного вознаграждения
граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка в районе Тереңкөл

1. Азаматтарды көтермелеудің түрлерi:
1) Тереңкөл ауданы әкімінің Құрмет грамотасы;
2) Тереңкөл ауданы әкімінің Алғыс хаты;
3) ақшалай сыйақы;
4) құнды сыйлық.
2. Азаматтарды көтермелеудің тәртібі:
1) қоғамдық тәртіпті сақтауға қатысатын азаматтарды көтермелеу мәселелерін қоғамдық тәртіпті сақтауға қатысатын азаматтарды көтермелеу жөніндегі аудандық комиссия (бұдан әрі – Комиссия) қарайды;
2) қоғамдық тәртіпті сақтауға белсенді қатысатын азаматтарды көтермелеу туралы ұсынысты (қолдау хат) Комиссияның қарауына "Қазақстан Республикасы Ішкі істер Министрлігі Павлодар облысы Полиция департаментінің Тереңкөл ауданының Полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – Тереңкөл ауданының ПБ) енгізеді;
3) комиссия қабылдайтын шешім көтермелеу үшін негіз болып табылады;
4) Тереңкөл ауданының ПБ ақшалай сыйақыны төлеуді және құнды сыйлықты алуды облыстық бюджет қаражаты есебінен жүргізеді;
5) қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қосқан үлесі үшін азаматтарға Тереңкөл ауданы әкімінің Құрмет грамотасын, Тереңкөл ауданы әкімінің Алғыс хатын, ақшалай сыйақы, құнды сыйлықты беру Тереңкөл ауданының ПБ жүзеге асырады.
Ақшалай сыйақы мөлшері мен құнды сыйлықтың бағасы он еселік айлық есептік көрсеткіштен аспауы қажет.

1. Виды поощрений граждан:
1) Почетная грамота акима района Тереңкөл;
2) Благодарственное письмо акима района Тереңкөл;
3) денежное вознаграждение;
4) ценный подарок.
2. Порядок поощрений граждан:
1) вопросы поощрения граждан, участвующих в охране общественного порядка, рассматриваются районной комиссией по поощрению граждан, участвующих в охране общественного порядка (далее – Комиссия);
2) представление (ходатайство) о поощрении граждан, принимающих активное участие в охране общественного порядка, вносится на рассмотрение Комиссии государственным учреждением "Отдел полиции района Тереңкөл Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (далее – ОП района Тереңкөл);
3) основанием для поощрения является решение, принимаемое Комиссией;
4) выплата денежного вознаграждения и приобретение ценного подарка производится ОП района Тереңкөл за счет средств областного бюджета;
5) вручение почетной грамоты акима района Тереңкөл, благодарственного письма акима района Тереңкөл, денежного вознаграждения, ценного подарка гражданам за вклад в обеспечение общественного порядка осуществляется ОП района Тереңкөл.
Размер денежного вознаграждения и стоимость ценного подарка не должны превышать десятикратного месячного расчетного показателя.