Карантинді тоқтату және Тереңкөл ауданы Жаңақұрылыс ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 23 қыркүйектегі "Тереңкөл ауданы Жаңақұрылыс ауылдық округі Трофимовка ауылының аумағында карантин белгілеу туралы" № 7 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Тереңкөл ауданы Жаңақұрылыс ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 16 қарашадағы № 9 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қарашада № 7038 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Тереңкөл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 20 қазандағы № 2-19/158 ұсынысы негізінде, Жаңақұрылыс ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тереңкөл ауданы Жаңақұрылыс ауылдық округі Трофимовка ауылының аумағында жоғары патогенді құс тұмауын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген карантин тоқтатылсын.
2. Тереңкөл ауданы Жаңақұрылыс ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 23 қыркүйектегі "Тереңкөл ауданы Жаңақұрылыс ауылдық округі Трофимовка ауылының аумағында карантин белгілеу туралы" № 7 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6954 болып тіркелген, 2020 жылғы 23 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақұрылыс ауылдық округінің әкімі К. Абсалямов

О снятии карантина и признании утратившим силу решения акима Жанакурлысского сельского округа района Тереңкөл от 23 сентября 2020 года № 7 "Об установлении карантина на территории села Трофимовка Жанакурлысского сельского округа района Тереңкөл"
Решение акима Жанакурлысского сельского округа района Тереңкөл Павлодарской области от 16 ноября 2020 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 ноября 2020 года № 7038
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района Тереңкөл от 20 октября 2020 года № 2-19/158, аким Жанакурлысского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации высокопатогенного гриппа птиц снять карантин, установленный на территории села Трофимовка Жанакурлысского сельского округа района Тереңкөл.
2. Признать утратившим силу решение акима Жанакурлысского сельского округа района Тереңкөл от 23 сентября 2020 года № 7 "Об установлении карантина на территории села Трофимовка Жанакурлысского сельского округа района Тереңкөл" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6954, опубликованное 23 сентября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жанакурлысского сельского округа К. Абсалямов