Успен ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 8/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 қаңтарда № 6719 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен ауданы әкімдігінің 28.07.2023 № 212/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабы 4 және 6-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Успен ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп Успен ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен ауданы әкімдігінің 28.07.2023 № 212/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Алып тасталды - Павлодар облысы Успен ауданы әкімдігінің 28.07.2023 № 212/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Успен ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 18 қарашадағы "Қазақстан Республикасы Президенттігіне, Парламент және мәслихат депутаттығына кандидаттардың үгіт-насихат баспа материалдарын орналастыру және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін орындарың белгілеу туралы" № 351/11 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12-12-115 болып тіркелген, 2011 жылғы 01 желтоқсанда аудандық "Сельские будни" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Успен ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 наурыздағы "Успен ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 18 қарашадағы "Қазақстан Республикасы Президенттігіне, Парламент және мәслихат депутаттығына кандидаттардың үгіт-насихат баспа материалдарын орналастыру және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін орындар белгілеу туралы" № 351/11 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 51/3 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4365 болып тіркелген, 2015 жылғы 27 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Успенского района
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 14 января 2020 года № 8/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 января 2020 года № 6719.
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата Успенского района Павлодарской области от 28.07.2023 № 212/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Успенской районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Успенского района согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Успенского района Павлодарской области от 28.07.2023 № 212/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Исключен постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 28.07.2023 № 212/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившим силу постановление акимата Успенского района от 18 ноября 2011 года № 351/11 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями кандидатами в Президенты, депутаты Парламента и маслихаты Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12-12-115, опубликовано 01 декабря 2011 года в районной газете "Сельские Будни").
4. Признать утратившим силу постановление акимата Успенского района от 11 марта 2015 года № 51/3 "О внесении изменений в постановление акимата Успенского района от 18 ноября 2011 года № 351/11 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями кандидатами в Президенты, депутаты Парламента и маслихаты Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4365, опубликовано 27 марта 2015 года в информационно - правовой системе "Әділет").

5. Осы қаулының орындалуын бақылау Успен ауданы әкімі аппаратының басшысы В. П. Курсаковаға жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен ауданы әкімдігінің 31.01.2024 № 33/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Успен ауданының әкімі Н. Дычко
"КЕЛІСІЛДІ"
Успен аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы М. Джилкибаева
2019 жылғы "04" қараша
Успен ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 14 қаңтардағы
№ 8/1 қаулысына
1-қосымша
Ескерту. 1-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышына қазақ тілінде өзгеріс енгізілді, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді – Павлодар облысы Успен ауданы әкімдігінің 31.01.2024 № 33/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Успен ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен ауданы әкімдігінің 31.01.2024 № 33/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыcымен.
Р/с №
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орны
1
Қаратай ауылы
Ыбырай Алтынсарин көшесі, 1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Успен ауданы білім беру бөлімінің "Қаратай жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
2
Богатырь ауылы
Советов көшесі, Богатырь ауылының орталық алаңы, № 14 әкімшілік ғимараттың жанында
3
Лозов ауылы
Мир көшесі, Лозов ауылының орталық алаңы, № 79 әкімшілік ғимаратқа қарама-қарсы
4
Ковалев ауылы
Тәуелсіздік көшесі, Ковалев ауылының орталық алаңы, № 35 әкімшілік ғимараттың жанында
5
Қозыкеткен ауылы
Победа көшесі, Қозыкеткен ауылының орталық алаңы, "Белоцерковский" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жанында
6
Тимирязев ауылы
Алматинская көшесі, Тимирязев ауылының орталық алаңы, № 7 әкімшілік ғимаратқа қарама-қарсы
7
Қызылағаш ауылы
Советов көшесі, Қызылағаш ауылының орталық алаңы, № 1 әкімшілік ғимараттың жанында
8
Ольхов ауылы
Школьная көшесі, 18, Успен ауданы әкімдігінің, Успен ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Сауық-орталығы" мемлекеттiк қазыналық коммуналдық кәсiпорын ғимаратының жанында
9
Қоңырөзек ауылы
Милевский көшесі, 35, Қоңырөзек ауылының орталық алаңы, Успен ауданы әкімдігінің, Успен ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Сауық-орталығы" мемлекеттiк қазыналық коммуналдық кәсiпорын ғимаратының жанында
10
Дмитриев ауылы
Куйбышев көшесі, 5, Успен ауданы әкімдігінің, Успен ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Сауық-орталығы" мемлекеттiк қазыналық коммуналдық кәсiпорын ғимаратының жанында
11
Надаров ауылы
Мир көшесі, 14, Успен ауданы әкімдігінің, Успен ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Сауық-орталығы" мемлекеттiк қазыналық коммуналдық кәсiпорын ғимаратының жанында)
12
Вознесен ауылы
Победа көшесі, 40, Успен ауданы әкімдігінің, Успен ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Сауық-орталығы" мемлекеттiк қазыналық коммуналдық кәсiпорын ғимаратының жанында
13
Константинов ауылы
Абай көшесі, Константинов ауылының орталық алаңы, Успен ауданының "Равнополь ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
14
Равнополь ауылы
Ленин көшесі, 111, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Успен ауданы білім беру бөлімінің "Равнополь негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
15
Таволжан ауылы
Кооперативная көшесі, Таволжан ауылының орталық алаңы, "Камила" дүкені ғимаратының жанында
16
Успен ауылы
Гагарин көшесі, вокзал маңында алаң, "Бытовая техника" дүкені ғимаратының жанында
Қазыбек Би көшесі, Успен ауылының орталық алаңы, "Успен ауданының Успен ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
17
Белоусов ауылы
Школьная көшесі, 10, Успен ауданы әкімдігінің, Успен ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Сауық-орталығы" мемлекеттiк қазыналық коммуналдық кәсiпорын ғимаратының жанында
18
Травян ауылы
Достык көшесі, Успен ауданы әкімдігінің, Успен ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Сауық-орталығы" мемлекеттiк қазыналық коммуналдық кәсiпорын ғимаратының жанында
19
Галицк ауылы
Школьный тұйық көшесі, Успен ауданы әкімдігінің, Успен ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Сауық-орталығы" мемлекеттiк қазыналық коммуналдық кәсiпорын ғимаратының жанында
20
Новопокров ауылы
Советов көшесі, Успен ауданы әкімдігінің, Успен ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Сауық-орталығы" мемлекеттiк қазыналық коммуналдық кәсiпорын ғимаратының жанында
Успен аудандық әкімдігінің
2020 жылғы 14 қаңтардағы
№ 8/1 қаулысына
2-қосымша
Кандидаттардың сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлары

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Успенского района Курсакову В. П.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Сноска. Пункт 6 - в редакции постановления акимата Успенского района Павлодарской области от 31.01.2024 № 33/1 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Аким Успенского района Н. Дычко
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Успенской
районной территориальной
избирательной комиссии М. Джилкибаева
"04" ноября 2019 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Успенского района
от 14 января 2020 года № 8/1
Сноска. В текст в правом верхнем углу приложения 1 внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется, постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 31.01.2024 № 33/1 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Успенского района
Сноска. Приложение 1 в редакции постановлений акимата Успенского района Павлодарской области от 31.01.2024 № 33/1 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование населенного пункта
Место размещения агитационных печатных материалов
1
село Каратай
Улица Ыбырая Алтынсарина, 1, возле здания коммунального государственного учреждения "Каратайская средняя общеобразовательная школа" отдела образования Успенского района, управления образования Павлодарской области
2
село Богатырь
Улица Советов, центральная площадь села Богатырь, возле административного здания № 14
3
село Лозовое
Улица Мира, центральная площадь села Лозовое, напротив административного здания № 79
4
село Ковалевка
Улица Тәуелсіздік, центральная площадь села Ковалевка, возле административного здания № 35
5
село Козыкеткен
Улица Победы, центральная площадь села Козыкеткен, возле здания товарищества с ограниченной ответственностью "Белоцерковский"
6
село Тимирязево
Улица Алматинская, центральная площадь села Тимирязево, напротив административного здания № 7
7
село Қызылағаш
Улица Советов, центральная площадь села Қызылағаш, возле административного здания № 1
8
село Ольховка
Улица Школьная, 18, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Досуг-центр" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Успенского района, акимата Успенского района
9
село Конырозек
Улица Милевского, 35, центральная площадь села Конырозек, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Досуг-центр" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Успенского района, акимата Успенского района
10
село Дмитриевка
Улица Куйбышева, 5, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Досуг-центр" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Успенского района, акимата Успенского района
11
село Надаровка
Улица Мира, 14, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Досуг-центр" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Успенского района, акимата Успенского района
12
село Вознесенка
Улица Победы, 40, центральная площадь села Вознесенка, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Досуг-центр" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Успенского района, акимата Успенского района
13
село Константиновка
Улица Абая, центральная площадь села Константиновка, напротив здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Равнопольского сельского округа" Успенского района
14
село Равнополь
Улица Ленина, 111, возле здания коммунального государственного учреждения "Равнопольская основная общеобразовательная школа" отдела образования Успенского района, управления образования Павлодарской области
15
село Таволжан
Улица Кооперативная, центральная площадь села Таволжан, возле здания магазина "Камила"
16
село Успенка
Улица Гагарина, привокзальная площадь, возле здания магазина "Бытовая техника"
Улица Қазыбек Би, центральная площадь села Успенка, возле здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Успенского сельского округа Успенского района"
17
село Белоусовка
Улица Школьная, 10, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Досуг-центр" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Успенского района, акимата Успенского района
18
село Травянка
Улица Достык, центральная площадь села Травянка, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Досуг-центр" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Успенского района, акимата Успенского района
19
село Галицкое
Переулок Школьный, центральная площадь села Галицкое, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Досуг-центр" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Успенского района, акимата Успенского района
20
село Новопокровка
Улица Советов, центральная площадь села Новопокровка, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Досуг-центр" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Успенского района, акимата Успенского района
Приложение 2
к постановлению акимата
Успенского района
от 14 января 2020 года № 8/1
Помещения для встреч кандидатов с избирателями

Ескерту. 2-қосымша алып тасталды - Павлодар облысы Успен ауданы әкімдігінің 28.07.2023 № 212/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Сноска. Приложение 2 - исключено постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 28.07.2023 № 212/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).