Успен аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 шілдедегі № 306/61 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 шілдеде № 6876 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Успен аудандық мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 61/11 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5348 болып тіркелген, 2017 жылғы 28 қаңтарда "Аймақ ажары", "Огни села" аудандық газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Успен аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 маусымдағы "Успен аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Успен аудандық мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 61/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 79/17 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5551 болып тіркелген, 2017 жылғы 12 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Успен аудандық мәслихатының әлеуметтік саясат және заңдылық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Успен аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Ж. Бараисов
Успен аудандық мәслихатының хатшысы Р. Бечелова

О признании утратившими силу некоторых решений Успенского районного маслихата
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 15 июля 2020 года № 306/61. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 июля 2020 года № 6876
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Успенского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 61/11 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения коммунального государственного учреждения "Аппарат маслихата Успенского района" и его описание" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5348, опубликованное 28 января 2017 года в районных газетах "Аймақ ажары", "Огни села").
2. Признать утратившим силу решение Успенского районного маслихата от 14 июня 2017 года № 79/17 "О внесении изменения в решение Успенского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 61/11 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения коммунального государственного учреждения "Аппарат маслихата Успенского района" и его описание" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5551, опубликованное 12 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Успенского районного маслихата по вопросам законности и социальной политики.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Успенского
районного маслихата Ж. Бараисов
Секретарь Успенского районного маслихата Р. Бечелова