Успен аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 ақпандағы "2020 жылға арналған Успен ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" № 261/55 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 337/67 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 7123 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 ақпандағы "2020 жылға арналған Успен ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" № 261/55 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6731 болып тіркелген, 2020 жылғы 04 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Успен аудандық мәслихатының әлеуметтік саясат және заңдылық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Успен аудандық мәслихатының сессия төрағасы Е. Горбатюк
Успен аудандық мәслихатының хатшысы Р. Бечелова

О признании утратившим силу решения Успенского районного маслихата от 12 февраля 2020 года № 261/55 "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Успенского района на 2020 год"
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 23 декабря 2020 года № 337/67. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 декабря 2020 года № 7123. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Успенского районного маслихата от 12 февраля 2020 года № 261/55 "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Успенского района на 2020 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6731, опубликованное 04 марта 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Успенского районного маслихата по вопросам законности и социальной политики.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Успенского районного маслихата Е. Горбатюк
Секретарь Успенского районного маслихата Р. Бечелова