Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 6 наурыздағы № 1/61 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 наурызда № 1611 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларына келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Алматы қаласы әкімдігінің "Есептеу аспаптары жоқ Алматы қаласының тұтынушылары үшін электрмен жабдықтау, ыстық сумен жабдықтау және жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 5 қарашадағы № 4/611 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1230 болып тіркелген, 2015 жылғы 3 желтоқсанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған):
аталған қаулының 1 қосымшасы, осы қаулының қосымшасына сәйкес, жаңа редакцияда мазмұндалсын;
2) Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы бойынша тауарлық және сұйытылған мұнай газын тұтыну нормаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 3 маусымдағы № 2/253 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1297 болып тіркелген, 2016 жылғы 8 шілдеде "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған):
кіріспе келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 9 қаңтардағы "Газ және газбен жабдықтау туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағының 6-2) тармақшасына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
аталған қаулының қосымшасындағы:
Алматы қаласы бойынша тауарлық газды тұтыну нормаларындағы:
реттік нөмірі 4 жол келесі редакцияда мазмұндалсын:
"
44.
Тұрғын үй-жайларды жеке (пәтер бойынша) жылыту:
- жылыту жүйелерінің бірінші тобы – жылыту пештері
- жылыту жүйелерінің екінші тобы – жылыту аппараттары мен түрлі типтегі қазандар
Бір айда бір шаршы метрге шаққанда текше метр
6.7
6
";
Алматы қаласы бойынша сұйытылған мұнай газын тұтыну нормалары:
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 4 жолмен толықтырылсын:
"
44.
Тұрғын үй-жайларды жеке (пәтер бойынша) жылыту
Бір айда бір шаршы метрге шаққанда килограмм

О внесении изменений в некоторые постановления акимата города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 6 марта 2020 года № 1/61. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 11 марта 2020 года № 1611
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые постановления акимата города Алматы следующие изменения:
1) в постановлении акимата города Алматы от 5 ноября 2015 года № 4/611 "Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по теплоснабжению, горячему водоснабжению и электроснабжению для потребителей города Алматы, не имеющих приборов учета" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1230, опубликованное 3 декабря 2015 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы"):
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению;
2) в постановлении акимата города Алматы от 3 июня 2016 года № 2/253 "Об утверждении норм потребления товарного и сжиженного нефтяного газа по городу Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1297, опубликованное 8 июля 2016 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы"):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 6-2) пункта 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 9 января 2012 года "О газе и газоснабжении", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
в приложении к указанному постановлению:
в нормах потребления товарного газа по городу Алматы:
строку, порядковый номер 4, изложить в следующей редакции:
"
4.
Индивидуальное (поквартирное) отопление жилых помещений:
- первая группа отопительных систем – отопительные печи
- вторая группа отопительных систем – отопительные аппараты и котлы различных типов
Кубических метров на квадратный метр в месяц
6,7
6
";
в нормах потребления сжиженного нефтяного газа по городу Алматы:
дополнить строкой, порядковый номер 4, следующего содержания:
"
4.
Индивидуальное (поквартирное) отопление жилых помещений
Килограмм на один квадратный метр в месяц

3,57
";
2. Алматы қаласы Энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында және Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары Е. Т. Қожағапановқа жүктелсін.

3,57
";
2. Управлению энергоэффективности и инфраструктурного развития города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Алматы Кожагапанова Е.Т.

4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев
Алматы қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 6 наурыздағы
№ 1/61 қаулысына
қосымша
Алматы қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 5 қарашадағы
№ 4/611 қаулысына
1 қосымша
Есептеу аспаптары жоқ Алматы қаласының тұтынушылары үшін жылумен
жабдықтау бойынша коммуналдық қызметті тұтыну нормалары
Көрсеткіштер Өлшем бірлігі Айлар Жылыту кезеңі бойынша барлығы
Жылытуға жұмсалатын жылу энергиясын тұтыну нормасы қаңтар ақпан наурыз сәуір* қазан* қараша желтоқсан
Гкал/м2

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 6 марта 2020 года
№ 1/61
Приложение 1
к постановлению акимата
города Алматы
от 5 ноября 2015 года № 4/611
Нормы потребления коммунальной услуги по теплоснабжению для потребителей
города Алматы, не имеющих приборов учҰта
Показатели Ед. измерения месяцы всего за отопительный период
Норма потребления тепловой энергии на отопление январь февраль март апрель* октябрь* ноябрь декабрь
Гкал/м2