Алматы қаласы Наурызбай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2020 жылғы 7 қазандағы № 3 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қазанда № 1644 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" заңының 37-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңына сәйкес, Алматы қаласы Наурызбай ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Алматы қаласы Наурызбай ауданы бойынша сайлау учаскелері құрылсын.
2. Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2020 жылғы 29 қаңтардағы "Алматы қаласы Наурызбай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 1 (2020 жылғы 4 ақпанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1605 болып тіркелген, "Алматы Ақшамы" газетінің 2020 жылғы 8 ақпандағы № 16 (5835) және "Вечерний Алматы" газетінің 2020 жылғы 8 ақпандағы № 16 (13649) санында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте әрі қарай мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялай отырып, осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді және интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Наурызбай ауданы әкімі аппаратының басшысы Д. Мұхамеджановаға жүктелсін.
5. Осы шешім, алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы Наурызбай ауданының әкімі С. Тоғай
Алматы қаласы
Наурызбай ауданы әкімінің
2020 жылғы 7 қазаны № 3
шешіміне қосымша
Алматы қаласы Наурызбай ауданының сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 20.03.2024 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен; 21.08.2024 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ 500 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қалкаман-2" шағын ауданы, Әшімов көшесі, 20 үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 7 Қалалық клиникалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.

Об образовании избирательных участков по Наурызбайскому району города Алматы
Решение акима Наурызбайского района города Алматы от 7 октября 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 9 октября 2020 года № 1644.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким Наурызбайского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Наурызбайскому району города Алматы согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Наурызбайского района города Алматы от 29 января 2020 года № 1 "Об образовании избирательных участков по Наурызбайскому району города Алматы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 4 февраля 2020 года № 1605, опубликовано в газетах "Алматы Ақшамы" от 8 февраля 2020 года № 16 (5835) и "Вечерний Алматы" от 8 февраля 2020 года № 16 (13649).
3. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Наурызбайского района города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Наурызбайского района Д. Мухамеджанову.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Наурызбайского
района города Алматы
С. Тоғай
Приложение
к решению акима
Наурызбайского района
города Алматы
№ 3 от 7 октября 2020 года
Избирательные участки Наурызбайского района города Алматы
Сноска. Приложение в редакции решения акима Наурызбайского района города Алматы от 20.03.2024 № 1 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными решением акима Наурызбайского района города Алматы от 21.08.2024 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 500
Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Ашимова, дом 20, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 7" Управления общественного здравоохранения города Алматы.

Шекаралары: Сапожников өзенінен (Ақсай-Қарғалы каналы) Райымбек даңғылының оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қарғалы өзенінің арнасына дейін. Қарғалы өзенінің батыс жағалауымен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданындағы Аханов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданындағы Аханов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Сапожников өзеніне дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожников өзенінің шығыс жағымен (Ақсай-Қарғалы каналы) солтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін.
№ 501 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қалкаман-2" шағын ауданы, Әшімов көшесі, 20 үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 7 Қалалық клиникалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Сапожников өзенінен (Ақсай-Қарғалы каналы) Қалқаман-2 шағын ауданының Аханов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қарғалы өзенінің арнасына дейін. Қарғалы өзені арнасының батыс жағымен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Төле би көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Төле би көшесінің оңтүстік жағымен батыс бағытта Сапожников өзеніне дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожников өзенінің шығыс жағымен (Ақсай-Қарғалы каналы) солтүстік бағытта Тұлпар шағын ауданындаға №26 үйіне дейін. Қалқаман шағын ауданы № 26 үйден Жансүгіров көшесіне дейін. Жансүгіров көшесінің шығыс жағымен Тұлпар шағын ауданы Райымбек даңғылына дейін. Райымбек даңғылының оңтүстік жағымен Әшімов көшесіне дейін. Әшімов көшесінің батыс жағымен Қалқаман-2 шағына уданының Аханов көшесіне дейін.
№ 502 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қалқаман-2" шағын ауданы, Қыдырбеков көшесі, 32 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 157 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қалқаман-2 шағын ауданындағы Әшімов көшесінен Қалқаман-2 шағын ауданындағы Ер Жәнібек Бердәулетұлы көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданындағы Тыныбаев көшесіне дейін. Тыныбаев көшесінің бойымен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданындағы Байзақ батыр көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданындағы Байзақ батыр көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданындағы Ақтамберді жырау көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданындағы Ақтамберді жырау көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданындағы Елібаев көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданындағы Елібаев көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданындағы Бегалиев көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданындағы Бегалиев көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданындағы Ер Жәнібек Бердәулетұлы көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданындағы Ер Жәнібек Бердәулетұлы көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданындағы Әшімов көшесіне дейін.
№ 503 сайлау учаскесі

Границы: от реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) по южной стороне проспекта Райымбека в восточном направлении до русла реки Каргалы. По западному берегу русла реки Каргалы в южном направлении до улицы Аханова микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Аханова микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По восточной стороне реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в северном направлении до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 501
Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Ашимова, дом 20, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 7" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы: от реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) по южной стороне улицы Аханова микрорайона "Калкаман-2" в восточном направлении до русла реки Каргалы. По западной стороне русла реки Каргалы в южном направлении до улицы Толе би микрорайона "Калкаман-2". По южной стороне улицы Толе би микрорайона "Калкаман-2" в западном направлении до реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По восточной стороне реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в северном направлении до дома №26 микрорайон Калкаман. От дома №26 микрорайон Калкаман до улицы Жансугурова микрорайон Тулпар. По восточной стороне улицы Жансугурова микрорайон Тулпар до проспекта Райымбека. По южной стороне проспекта Райымбека до улицы Ашимова. По западной стороне улицы Ашимова до улицы Аханова микрорайона "Калкаман-2".
Избирательный участок № 502
Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Кыдырбекова, дом 32, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 157" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2 по южной стороне улицы Ер Жанибек Бердаулетулы микрорайона Калкаман-2 в восточном направлении до улицы Тыныбаева микрорайона Калкаман-2. По улице Тыныбаева в южном направлении до улицы Байзак батыра микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Байзак батыра микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до улицы Актамберды жырау микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Актамберды жырау микрорайона Калкаман-2 в южном направлении до улицы Елибаева микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Елибаева микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до улицы Бегалиева микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Бегалиева микрорайона Калкаман-2 в северном направлении до улицы Ер Жанибек Бердаулетулы микрорайона Калкаман-2. По южной стороне улицы Ер Жанибек Бердаулетулы микрорайона Калкаман-2 в восточном направлении до улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2.
Избирательный участок № 503

Орталығы: Алматы қаласы, "Қалқаман-2" шағынауданы, Әшімов көшесі, 20 үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 7 Қалалық клиникалық аурухана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Шұғыла шағын ауданының Жайлы көшесінен Райымбек даңғылымен шығыс бағытта Жансүгіров көшесіне дейін. Тұлпар шағын ауданының Жансүгіров көшесінің батыс жағымен Тұлпар шағын ауданы оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының № 4 үйіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының № 4 үйінен батысқа қарай Қалқаман-2 шағын ауданының Айтбаев көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Айтбаев көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Шұғыла шағын ауданының Жақсыбаев көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Жақсыбаев көшесінің солтүстік жағымен батысқа қарай Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесінің шығыс жағымен солтүстікке қарай Шұғыла шағын ауданының Дала көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Дала көшесінен шығыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Жуалы көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Жуалы көшесінің батыс жағымен Райымбек даңғылына дейін.
№ 504 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, 345/3 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 200 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай шағын ауданының Наурыз бау-бақша серіктестігінен Абай шағын ауданының Интернациональная көшесінің шығыс жағымен Абай шағын ауданының Центральная көшесінен дейін. Абай шағын ауданының Карьерная көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Центральная көшесіне дейін. Орталық көшеден шығыс бағытта Қайнар бау-бақша серіктестігіне дейін. Абай шағын ауданының Центральная көшесінің оңтүстік жағымен оңтүстік бағытта Маловодное бау-бақша серіктестігіне дейін. Маловодное бау-бақша серіктестігінің батыс жағымен Абай шағын ауданының Грушевая көшесіне дейін. Абай шағын ауданының Грушевая көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Абай шағын ауданының Строительная көшесіне дейін. Абай шағын ауданының Строительная көшесінен оңтүстік бағытта қала шекарасына дейін. Қала шекарасы бойынша солтүстік бағытта Абай шағын ауданындағы Наурыз бау-бақша серіктестігіне дейін.
№ 505 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қалқаман-2" шағын ауданы, Қыдырбеков көшесі, 32 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 157 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Шұғыла шағын ауданының Жуалы көшесінен Шұғыла шағын ауданы Жақыбаев көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Айтбаев көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданындағы Айтбаев көшесінен солтүстік-шығыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданындағы Бегалиев көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданындағы Бегалиев көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданындағы Елібаев көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданындағы Елібаева көшесінің солтүстік жағымен Шұғыла шағын ауданындағы Нұрлы көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Нұрлы көшесінің бойымен солтүстік бағытта Шұғыла шағын ауданының Жақыбаев көшесіне дейін.
№ 506 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Достық" шағын ауданы, Ілтипат көшесі, 42 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 208 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Ашимова, дом 20, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 7" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы: от улицы Жуалы микрорайона Шугыла по проспекту Райымбека в восточном направлении до улицы Жансугурова микрорайон Тулпар. По западной стороне улицы Жансугурова микрорайон Тулпар в южном направлении до дома № 4д микрорайона "Калкаман-2". От дома № 4д микрорайона "Калкаман-2" на запад до улицы Айтбаева микрорайона "Калкаман-2". По западной стороне улицы Айтбаева микрорайона "Калкаман-2" в южном направлении до улицы Жакыбаева микрорайона Шугыла. По северной стороне улицы Жакыбаева микрорайона Шугыла на запад до улицы Жунисова микрорайона Шугыла. По восточной стороне улицы Жунисова микрорайона Шугыла на север до улицы Дала микрорайона Шугыла. От улицы Дала микрорайона Шугыла в восточном направлении до улицы Жуалы микрорайона Шугыла. По западной стороне улицы Жуалы микрорайона Шугыла до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 504
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 345/3, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 200" Управления образования города Алматы.
Границы: от садоводческого товарищества Наурыз микрорайона Абай по восточной стороне улицы Интернациональная микрорайона Абай до улицы Центральная микрорайона Абай. Микрорайона Абай по восточной стороне улицы Карьерная в северном направлении до улицы Центральная. От улицы Центральная в восточном направлении до садоводческого товарищества Кайнар. По южной стороне улицы Центральная микрорайона Абай в южном направлении до садоводческого товарищества Маловодное. По западной стороне садоводческого товарищества Маловодное до улицы Грушевая микрорайона Абай. По южной стороне улицы Грушевая микрорайона Абай в восточном направлении до улицы Строительная микрорайона Абай. От улицы Строительная микрорайона Абай в южном направлении до границы города. По границе города в северном направлении до садоводческого товарищества Наурыз микрорайона Абай.
Избирательный участок № 504
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 345/3, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 200" Управления образования города Алматы.
Границы: от садоводческого товарищества Наурыз микрорайона Абай по восточной стороне улицы Интернациональная микрорайона Абай до улицы Центральная микрорайона Абай. По западной стороне улицы Центральная микрорайона Абай в южном направлении до улицы Грушевая микрорайона Абай. По южной стороне улицы Грушевая микрорайона Абай в восточном направлении до улицы Строительная микрорайона Абай. По западной стороне улицы Строительная микрорайона Абай в южном направлении до проспекта Абая. По южной стороне проспекта Абая в восточном направлении до улицы Аккол микрорайона Акжар. По западной стороне улицы Аккол микрорайона Акжар в южном направлении до улицы Белжайлау микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Белжайлау микрорайона Акжар в западном направлении до улицы Бекешева. По западной стороне улицы Белжайлау в южном направлении до улицы Толебекова. По северной стороне улицы Толебекова в западном направлении до границы города. По границе города в северном направлении до садоводческого товарищества Наурыз микрорайона Абай.
Избирательный участок № 505
Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Кыдырбекова, дом 32, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 157" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Жуалы микрорайона Шугыла по южной стороне улицы Жакыбаева микрорайона Шугыла в восточном направлении до улицы Айтбаева микрорайона Калкаман-2. От улицы Айтбаева микрорайона Калкаман-2 в северо-восточном направлении до улицы Бегалиева микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Бегалиева микрорайона Калкаман-2 в южном направлении до улицы Елибаева микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Елибаева микрорайона Калкаман-2 до улицы Нурлы микрорайона Шугыла. По улице Нурлы микрорайона Шугыла в северном направлении до улицы Жакыбаева микрорайона Шугыла.
Избирательный участок № 506
Центр: город Алматы, микрорайон "Достык", улица Илтипат, дом 42, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 208" Управления образования города Алматы.

Шекаралары: Қалқаман-2 шағын ауданының Ақтамберді жырау көшесінен Байзақ батыр көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қарғалы өзенінің арнасына дейін. Қарғалы өзені арнасының батыс жағалауымен оңтүстік бағытта Абай даңғылына дейін. Абай даңғылының солтүстік жағымен батыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Әйтей батыр көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Әйтей батыр көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Арман көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Арман көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Ақтамберді жырау көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Ақтамберді жырау көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Байзақ батыр көшесіне дейін.
№ 507 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Достық" шағын ауданы, Ілтипат көшесі, 42 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 208 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Сапожников өзенінің арнасынан (Ақсай-Қарғалы каналы) Абай даңғылының бойымен шығыс бағытта Қарғалы өзенінің арнасына дейін. Қарғалы өзенінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Шаляпин көшесіне дейін. Шаляпин көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданындағы Рахымжанов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданындағы Рахымжанов көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданындағы Бақтыгереев көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданындағы Бақтыгереев көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданындағы Әбілов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданындағы Әбілов көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Шаляпин көшесіне дейін. Шаляпин көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданындағы Әшімов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданындағы Әшімов көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Таусамалы шағын ауданындағы Айтматов көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданындағы Айтматов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Сапожников өзенінің (Ақсай-Қарғалы каналы) арнасына дейін. Сапожников өзенінің шығыс жағымен (Ақсай-Қарғалы каналы) солтүстік бағытта Абай даңғылына дейін.
№ 508 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қалқаман-2" шағын ауданы, Сәдуақасұлы көшесі, 47 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 176 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қалқаман-2 шағын ауданындағы Әшімов көшесінен Шаляпин көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданындағы Әбілов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданындағы Әбілов көшесінің шығыс жағымен шығыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданындағы Бақтыгереев көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданындағы Бақтыгереев көшесінің солтүстік жағымен шығыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданындағы Рахымжанов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданындағы Рахымжанов көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Шаляпин көшесіне дейін. Шаляпин көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің батыс жағалауымен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданындағы Кеңесбаев көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданындағы Кеңесбаев көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданындағы Әшімов көшесіне дейін. Әшімов көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Шаляпин көшесіне дейін.
№ 509 сайлау учаскесі

Границы: от улицы Актамберды жырау микрорайона Калкаман-2 по южной стороне улицы Байзак батыра в восточном направлении до русла реки Каргалы. По западному берегу русла реки Каргалы в южном направлении до проспекта Абая. По северной стороне проспекта Абая в западном направлении до улицы Айтей батыра микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Айтей батыра микрорайона Калкаман-2 в северном направлении до улицы Арман микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Арман микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до улицы Актамберды жырау микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Актамберды жырау микрорайона Калкаман-2 в северном направлении до улицы Байзак батыра.
Избирательный участок № 507
Центр: город Алматы, микрорайон "Достык", улица Илтипат, дом 42, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 208" Управления образования города Алматы.
Границы: от русла реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) по проспекту Абая в восточном направлении до русла реки Каргалы. По западной стороне русла реки Каргалы в южном направлении до улицы Шаляпина. По северной стороне улицы Шаляпина в западном направлении до улицы Рахымжанова микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Рахымжанова микрорайона Калкаман-2 в северном направлении до улицы Бахтыгереева микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Бахтыгереева микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до улицы Абилова микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Абилова микрорайона Калкаман-2 в южном направлении до улицы Шаляпина. По северной стороне улицы Шаляпина в западном направлении до улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2 в южном направлении до улицы Айтматова микрорайона Таусамалы. По северной стороне улицы Айтматова микрорайона Таусамалы в западном направлении до русла реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По восточной стороне русла реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в северном направлении до проспекта Абая.
Избирательный участок № 508
Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Садуакасулы, дом 47, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 176" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2 по южной стороне улицы Шаляпина в восточном направлении до улицы Абилова микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Абилова микрорайона Калкаман-2 в восточном направлении до улицы Бахтыгереева микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Бахтыгереева микрорайона Калкаман-2 в восточном направлении до улицы Рахымжанова микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Рахымжанова микрорайона Калкаман-2 в южном направлении до улицы Шаляпина. По южной стороне улицы Шаляпина в восточном направлении до реки Каргалы. По западному берегу реки Каргалы в южном направлении до улицы Кенесбаева микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Кенесбаева микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Ашимова в северном направлении до улицы Шаляпина.
Избирательный участок № 509

Орталығы: Алматы қаласы, "Таусамалы" шағын ауданы, Жандосов көшесі, 4 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 188 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Тастыбұлақ шағын ауданының Таутаған көшесінен Жандосов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Ермек бау-бақша серіктестігіне дейін. Ермек бау-бақша серіктестігінен оңтүстік-шығыс бағытта Жадыра бау-бақша серіктестігіне дейін. Жадыр бау-бақша серіктестігінен сәулет бау-бақша серіктестігіне дейін. Сәулет бау-бақша серіктестігінен оңтүстік бағытта Қарағайлы шағын ауданына дейін. Қарағайлы шағын ауданының солтүстік шекарасы бойынша батыс бағытта өзен арнасына дейін. Өзен арнасының батыс жағымен оңтүстік бағытта Алмазар бау-бақша серіктестігіне дейін. Алмазар бау-бақша серіктестігінен батыс бағытта қала шекарасына дейін. Қала шекарасы бойынша солтүстік-батыс бағытта Ақсай өзенінің арнасына дейін. Ақсай өзенінің арнасы бойынша солтүстік бағытта Алатау бау-бақша серіктестігіне дейін. Солтүстік бағыттағы Алатау бау-бақша серіктестігінен Ақсай дәрігері бау-бақша серіктестігіне дейін. Оңтүстік бағыттағы Ақсай дәрігері бау-бақша серіктестігінен Сапожников бау-бақша серіктестігіне дейін. Солтүстік бағыттағы Сапожников бау-бақша серіктестігінен Тастыбұлақ шағын ауданының Таутаған көшесіне дейін. Тастыбұлақ шағын ауданының Таутаған көшесінің батыс жағымен солтүстік бағытта Тастыбұлақ шағын ауданының Жандосов көшесіне дейін.
№ 510 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Таусамалы" шағын ауданы, Гроза көшесі, 102 үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 26 қалалық емхана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Қалқаман-2 шағын ауданының 6-көшесінен Қалқаман-2 шағын ауданы Кеңесбаев көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қарғалы өзенінің арнасына дейін. Қарғалы өзенінің батыс жағалауымен оңтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің оңтүстік жағымен солтүстік-шығыс бағытта Таугүл-3 шағын ауданындағы Центральная көшесіне дейін. Таугүл-3 шағын ауданындағы Центральная көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Таугүл-3 шағын ауданындағы Карменов көшесіне дейін. Таугүл-3 шағын ауданындағы Карменов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Сельхозработник бағбандық серіктестігіне дейін. Сельхозработник бағбандық серіктестігінен батыс бағытта Таусамалы шағын ауданындағы Сәдуақасұлы көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданындағы Сәдуақасұлы көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің солтүстік жағымен оңтүстік-батыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының 6-көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының 4-көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Кеңесбаев көшесіне дейін.
№ 511 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Рахат" шағын ауданы, Күлтөбе көшесі, 1 үй, "Жазкен Жиембаев атындағы Қазақ өсімдік қорғау және карантин ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Құрамыс шағын ауданындағы Алмаматер бағбандық серіктестігінен Таугүл-3 шағын ауданындағы Тополевая көшесінің оңтүстік жағымен Рахат шағын ауданындағы Асқаров көшесіне дейін. Рахат шағын ауданындағы Асқаров көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Әлмерек көшесіне дейін. Әлмерек көшесінің солтүстік жағымен Кенесары хан көшесіне дейін. Кенесары хан көшесінің шығыс жағымен Таугүл-3 шағын ауданының Тополевая көшесіне дейін.
№ 512 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қарғалы" шағын ауданы, Редько көшесі, 7 үй, "Tarlan school" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Қарғалы шағын ауданының Кенесары хан көшесінің батыс жағымен Ғаламат шағын ауданына дейін. Ғаламат шағын ауданынан оңтүстік-батыс бағытта Қарғалы шағын ауданындағы Хан Тәңірі тұрғын үй кешеніне дейін.
№ 513 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қарағайлы" шағын ауданы, Қали Надыров көшесі, 50 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Рахым Сәрсенбин атындағы № 192 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қарғалы өзенінен Қарағайлы шағын ауданындағы Ажарлы көшесінің оңтүстік жағымен батыс бағытта Қарағайлы шағын ауданындағы Надыров көшесіне дейін. Қарағайлы шағын ауданындағы Надыров көшесінің шығыс жағымен оңтүстік бағытта Қарғалы өзенінің қиылысына дейін. Қарғалы өзенінің шығыс жағымен оңтүстік бағытта қала шекарасына дейін. Қаланың шекарасы бойымен шығыс бағытта Алма бағбандық серіктестігіне дейін. Алма бағбандық серіктестігінен солтүстік бағытта Қарағайлы шағын ауданындағы Тәжиев көшесі № 3 А үйге дейін. Қарағайлы шағын ауданындағы Тәжиев көшесінің № 3 А үйінен батыс бағытта Қарғалы өзенінің арнасына дейін. Қарғалы өзенінің шығыс бетімен солтүстік бағытта Қарағайлы шағын ауданындағы Ажарлы көшесіне дейін.
№ 514 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қарағайлы" шағын ауданы, Қали Надыров көшесі, 50 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Рахым Сәрсенбин атындағы № 192 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қарағайлы шағын ауданы, Қали Надыров көшесінің батыс жағы, Тәжиев көшесіне өтеді. Руханият және Қали Надыров көшелерінің қиылысынан Қали Надыров көшесінің батыс жағымен Тәжиев көшесіне өтіп, оңтүстік бағытта бөгетке дейін. Бөгеттен оңтүстік-батыс бағытта өзен қиылысына дейін. Өзен қиылысынан Тастыбұлақ және Қарағайлы шағын аудандары шекарасының шығыс жағымен солтүстік бағытта Саудакент көшесі мен Руханият көшесінің қиылысына дейін. Қарағайлы шағын ауданының Руханият көшесінің оңтүстік жағымен, шығыс бағытта Қали Надыров көшесіне дейін.
№ 515 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақжар" шағын ауданы, Байсұлтанов көшесі, 15 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Сейділдә Көпбаев атындағы № 186 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақжар шағын ауданының Жандосов көшесінен Ақжар шағын ауданының Молдағалиев көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Ақжар шағын ауданының Қамысдала көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданындағы Қамысдала көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Ақжар шағын ауданындағы Өмірзақова көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданындағы Өмірзақова көшесінің шығыс жағымен, солтүстік бағытта Ақжар шағын ауданындағы Зиманов көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданындағы Зиманов көшесінің солтүстік жағымен шығыс бағытта Ақжар шағын ауданындағы Нұрғали көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданындағы Нұрғали көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Абай даңғылына дейін. Абай даңғылының оңтүстік жағымен шығыс бағытта Сапожников өзеніне дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожников өзенінің батыс жағымен (Ақсай-Қарғалы каналы) оңтүстік бағытта Тастыбұлақ шағын ауданындағы Береке көшесіне дейін. Тастыбұлақ шағын ауданындағы Береке көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің оңтүстік жағымен батыс бағытта Ақжар шағын ауданындағы Молдағалиев көшесіне дейін.
№ 516 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақжар" шағын ауданы, Байсұлтанов көшесі, 15 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Сейділдә Көпбаев атындағы № 186 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақжар шағын ауданындағы Жандосов көшесінен шығыс бағытта Ақжар шағын ауданындағы Өмірзақова көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданындағы Өмірзақова көшесінің батыс жағымен солтүстік бағытта Ақжар шағын ауданындағы Байсұлтанов көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданындағы Байсұлтанов көшесінің оңтүстік жағымен батыс бағытта Ақжар шағын ауданындағы Молдағалиев көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданындағы Молдағалиев көшесінің батыс жағымен солтүстік бағытта Ақжар шағын ауданындағы Байсұлтанов көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданындағы Байсұлтанов көшесінің оңтүстік жағымен батыс бағытта Ақжар шағын ауданындағы Бекешев көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданындағы Бекешев көшесінің батыс жағымен солтүстік бағытта Ақкент көшесіне дейін. Ақкент көшесінің оңтүстік жағымен батыс бағытта Төлебеков көшесіне дейін. Төлебеков көшесінің шығыс жағымен оңтүстік бағытта Ақжар шағын ауданындағы Жауқазын көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданындағы Жауқазын көшесінің солтүстік жағымен шығыс бағытта Ақжар шағын ауданындағы Бекешев көшесіне дейін. Бекешев көшесінің шығыс жағымен оңтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің солтүстік жағымен шығыс бағытта Ақжар шағын ауданындағы Молдағалиев көшесіне дейін.
№ 517 сайлау учаскесі (жабық)

Центр: город Алматы, микрорайон "Таусамалы", улица Жандосова, дом 4, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 188" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Таутаган микрорайона Тастыбулак по южной стороне улицы Жандосова в восточном направлении до садоводческого товарищества Ермек. От садоводческого товарищества Ермек в юго-восточном направлении до садоводческого товарищества Жадыра. От садоводческого товарищества Жадыра до садоводческого товарищества Саулет. От садоводческого товарищества Саулет в южном направлении до микрорайона Карагайлы. По северной границе микрорайона Карагайлы в западном направлении до русла ручья. По западной стороне русла ручья в южном направлении до садоводческого товарищества Алмазар. От садоводческого товарищества Алмазар в западном направлении до границы города. По границе города в северо-западном направлении до русла реки Аксай. По руслу реки Аксай в северном направлении до садоводческого товарищества Алатау. От садоводческого товарищества Алатау в северном направлении до садоводческого товарищества Аксайский медик. От садоводческого товарищества Аксайский медик в южном направлении до садоводческого товарищества Обувщик. От садоводческого товарищества Обувщик в северном направлении до улицы Таутаган микрорайона Тастыбулак. По западной стороне улицы Таутаган микрорайона Тастыбулак в северном направлении до улицы Жандосова микрорайона Тастыбулак.
Избирательный участок № 510
Центр: город Алматы, микрорайон "Таусамалы", улица Грозы, дом 102, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 26" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы: от 6 улицы микрорайона Калкаман-2 по южной стороне улицы Кенесбаева микрорайона Калкаман-2 в восточном направлении до русла реки Каргалы. По западному берегу русла реки Каргалы в южном направлении до улицы Жандосова. По южной стороне улицы Жандосова в северо-восточном направлении до улицы Центральная микрорайона Таугуль-3. По западной стороне улицы Центральная микрорайона Таугуль-3 в южном направлении до улицы Карменова микрорайона Таугуль-3. По южной стороне улицы Карменова микрорайона Таугуль-3 в восточном направлении до садоводческого товарищества Сельхозработник. От садоводческого товарищества Сельхозработник в западном направлении до улицы Садуакасулы микрорайона Таусамалы. По восточной стороне улицы Садуакасулы микрорайона Таусамалы в северном направлении до улицы Жандосова. По северной стороне улицы Жандосова в юго-западном направлении до 6 улицы микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне 4 улицы микрорайона Калкаман-2 в северном направлении до улицы Кенесбаева микрорайона Калкаман-2.
Избирательный участок № 511
Центр: город Алматы, микрорайон "Рахат", улица Култобе, дом 1, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский институт защиты и карантина растений имени Жазкена Жиембаева".
Границы: от садоводческого товарищества Альмаматер микрорайона Курамыс по южной стороне улицы Тополевая микрорайона Таугуль-3 до улицы Аскарова микрорайона Рахат. По западной стороне улицы Аскарова микрорайона Рахат в южном направлении до улицы Алмерек. По северной стороне улицы Алмерек до улицы Кенесары хана. По восточной стороне улицы Кенесары хана до улицы Тополевая микрорайона Таугуль-3.
Избирательный участок № 512
Центр: город Алматы, микрорайон "Каргалы", улица Редько, дом 7, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Tarlan school".
Границы: по западной стороне улицы Кенесары хана микрорайона Каргалы до микрорайона Галамат. От микрорайона Галамат в юго-западном направлении до жилого комплекса Хан Тенгри микрорайона Каргалы.
Избирательный участок № 513
Центр: город Алматы, микрорайон "Карагайлы", улица Кали Надырова, дом 50, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 192 имени Рахима Сарсенбина" Управления образования города Алматы.
Границы: от реки Каргалы по южной стороне улицы Ажарлы микрорайона Карагайлы в западном направлении до улицы Надырова микрорайона Карагайлы. По восточной стороне улицы Надырова микрорайона Карагайлы в южном направлении до пересечения с рекой Каргалы. По восточной стороне реки Каргалы в южном направлении до границы города. По границе города в восточном направлении до садоводческого товарищества Алма. От садоводческого товарищества Алма в северном направлении до дома № 3 А улицы Тажиева микрорайона Карагайлы. От дома № 3 А улицы Тажиева микрорайона Карагайлы в западном направлении до русла реки Каргалы. По восточной стороне реки Каргалы в северном направлении до улицы Ажарлы микрорайона Карагайлы.
Избирательный участок № 514
Центр: город Алматы, микрорайон "Карагайлы", улица Кали Надырова, дом 50, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 192 имени Рахима Сарсенбина" Управления образования города Алматы.
Границы: микрорайон Карагайлы, западная сторона улицы Кали Надырова с переходом в улицу Тажиева. От пересечения улицы Руханият и Кали Надырова по западной стороне улицы Кали Надырова с переходом в улицу Тажиева в южном направлении до плотины. От плотины в юго-западном направлении до пересечения с рекой. От пересечения с рекой по восточной стороне границы микрорайонов Тастыбулак и Карагайлы, в северном направлении до пересечения улицы Саудакент с улицей Руханият. По южной стороне улицы Руханият микрорайона Карагайлы, в восточном направлении до улицы Кали Надырова.
Избирательный участок № 515
Центр: город Алматы, микрорайон "Акжар", улица Байсултанова, дом 15, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 186 имени Седилды Копбаева" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Жандосова микрорайона Акжар, по восточной стороне улицы Молдагалиева микрорайона Акжар в северном направлении до улицы Камысдала микрорайона Акжар. По южной стороне улицы Камысдала микрорайона Акжар в восточном направлении до улицы Умирзаковой микрорайона Акжар. По восточной стороне улицы Умирзаковой микрорайона Акжар, в северном направлении до улицы Зиманова микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Зиманова микрорайона Акжар в восточном направлении до улицы Нургали микрорайона Акжар. По восточной стороне улицы Нургали микрорайона Акжар в северном направлении до проспекта Абая. По южной стороне проспекта Абая в восточном направлении до реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По западной стороне реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в южном направлении до улицы Береке микрорайона Тастыбулак. По восточной стороне улицы Береке микрорайона Тастыбулак в северном направлении до улицы Жандосова. По южной стороне улицы Жандосова в западном направлении до улицы Молдагалиева микрорайона Акжар.
Избирательный участок № 516
Центр: город Алматы, микрорайон "Акжар", улица Байсултанова, дом 15, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 186 имени Седилды Копбаева" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Жандосова микрорайона Акжар в восточном направлении до улицы Умирзаковой микрорайона Акжар. По западной стороне улицы Умирзаковой микрорайона Акжар в северном направлении до улицы Байсултанова микрорайона Акжар. По южной стороне улицы Байсултанова микрорайона Акжар в западном направлении до улицы Молдагалиева микрорайона Акжар. По западной стороне улицы Молдагалиева микрорайона Акжар в северном направлении до улицы Байсултанова микрорайона Акжар. По южной стороне улицы Байсултанова микрорайона Акжар в западном направлении до улицы Бекешева микрорайона Акжар. По западной стороне улицы Бекешева микрорайона Акжар в северном направлении до улицы Аккент. По южной стороне улицы Аккент в западном направлении до улицы Толебекова. По восточной стороне улицы Толебекова в южном направлении до улицы Жауказын микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Жауказын микрорайона Акжар в восточном направлении до улицы Бекешева микрорайона Акжар. По восточной стороне улицы Бекешева в южном направлении до улицы Жандосова. По северной стороне улицы Жандосова в восточном направлении до улицы Молдагалиева микрорайона Акжар.
Избирательный участок № 517 (закрытый)

Орталығы: Алматы қаласы, "Қалқаман-2" шағын ауданы, Әшімов көшесі, 2 үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 1 Қалалық клиникалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 1 Қалалық клиникалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын.
№ 518 сайлау учаскесі (жабық)
Орталығы: Алматы қаласы, "Қалкаман-2" шағын ауданы, Әшімов көшесі, 20 үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 7 Қалалық клиникалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 7 Қалалық клиникалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын.
№ 520 сайлау учаскесі (жабық)
Орталығы: Алматы қаласы, "Тастыбұлақ" шағын ауданы, Қарлығаш көшесі, 14/1 үй, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Ақсай" республикалық клиникалық балалар ауруханасы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Ақсай" республикалық клиникалық балалар ауруханасы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын.
№ 538 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағынауданы, 340 Б үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 174 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: қала шекарасынан Райымбек даңғылының оңтүстік жағымен шығыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Жуалы көшесіне дейін Жуалы көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта № 66 үйге дейін. Шұғыла шағын ауданының № 66 үйден батыс бағытта Алатау даңғылына дейін. Алатау даңғылының батыс жағымен батыс бағытта қала шекарасына дейін. Қала шекарасының шығыс жағымен солтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін.
№ 539 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, 340 Б үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 174 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесі № 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 8 корпус 3, 8 корпус 4, 8 корпус 5, 8 корпус 6, 8 корпус 7, 8 корпус 9, 8 корпус тұрғын үйлер 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 10/9, 10/10, 10/11, 10/12, 10/13, 10/14, 10/15, 10/16, 10/19, 10/20, 12, 12 1 корпус, 14 корпус 7.
№ 540 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақжар" шағын ауданы, Байсұлтанов көшесі, 15 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Седилда Көпбаев атындағы № 186 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақжар шағын ауданындағы Жандосов көшесінен солтүстік бағытта қала шекарасы бойымен Белжайлау көшесіне дейін. Белжайлау көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Ақжар шағын ауданындағы Төлебеков көшесіне дейін. Төлебеков көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Ақжар шағын ауданындағы Жауқазын көшесіне дейін. Жауқазын көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Ақжар шағын ауданындағы Бекешев көшесіне дейін. Бекешев көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Ақсай өзенінің қиылысна дейін.
№ 541 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Ашимова, дом 2, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 1" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы: коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 1" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Избирательный участок № 518 (закрытый)
Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Ашимова, дом 20, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 7" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы: коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 7" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Избирательный участок № 520 (закрытый)
Центр: город Алматы, микрорайон "Тастыбулак", улица Карлыгаш, дом 14/1, здание республиканского государственного казенного предприятия "Республиканская детская клиническая больница "Аксай" Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
Границы: республиканское государственное казенное предприятие "Республиканская детская клиническая больница "Аксай" Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
Избирательный участок № 538
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 340 Б, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 174" Управления образования города Алматы.
Границы: от границы города по южной стороне проспекта Райымбека в восточном направлении до улицы Жуалы микрорайона Шугыла. По западной стороне улицы Жуалы микрорайона Шугыла в южном направлении до дома № 66. От дома № 66 в западном направлении до проспекта Алатау микрорайона Шугыла. По западной стороне проспекта Алатау в западном направлении до границы города. По восточной стороне границы города в северном направлении до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 539
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 340 Б, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 174" Управления образования города Алматы.
Границы: улица Жунисова микрорайона Шугыла жилые дома № 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 8 корпус 3, 8 корпус 4, 8 корпус 5, 8 корпус 6, 8 корпус 7, 8 корпус 9, 8 корпус 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 10/9, 10/10, 10/11, 10/12, 10/13, 10/14, 10/15, 10/16, 10/19, 10/20, 12, 12 корпус 1, 14 корпус 7.
Избирательный участок № 540
Центр: город Алматы, микрорайон "Акжар", улица Байсултанова, дом 15, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 186 имени Седилды Копбаева" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Жандосова в северном направлении вдоль границы города до улицы Белжайлау микрорайон Акжар. По южной стороне улицы Белжайлау в восточном направлении до улицы Толебекова. По западной стороне улицы Толебекова в южном направлении до улицы Жауказын. По южной стороне улицы Жауказын микрорайон Акжар в восточном направлении до улицы Бекешева микрорайон Акжар. По западной стороне улицы Бекешева в южном направлении до улицы Жандосова. По северной стороне улицы Жандосова в западном направлении до пересечения с рекой Аксай.
Избирательный участок № 541

Орталығы: Алматы қаласы, "Таусамалы" шағын ауданы, Жандосов көшесі, 4 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 188 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жандосов көшесінен солтүстік бағытта Таусамалы шағын ауданындағы Қонаев көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданындағы Қонаев көшесінің солтүстік жағымен шығыс бағытта Таусамалы шағын ауданындағы Ниязбеков көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданындағы Ниязбеков көшесінің батыс жағымен солтүстік бағытта Таусамалы шағын ауданындағы Айтматов көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданындағы Айтматов көшесінің оңтүстік жағымен батыс бағытта Сапожников өзеніне дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожников өзенінің бойымен (Ақсай-Қарғалы каналы) оңтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің солтүстік жағымен шығыс бағытта Алмалы бау-бақша серіктестігіне дейін.
№ 542 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Таусамалы" шағынауданы, Жандосов көшесі, 2 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 187 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Таусамалы шағынауданының Айтматов көшесінен Сағдиев көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Шолпан көшесіне дейін. Шолпан көшесінен оңтүстік бағытта Арал бау-бақша серіктестігіне дейін. Солтүстік бағыттағы Арал бау-бақша серіктестігінен Тастыбұлақ шағынауданының Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Алмалы бау-бақша серіктестігіне дейін. Алмалы бау-бақша серіктестігінен солтүстік бағытта Таусамалы шағынауданының Қонаев көшесіне дейін. Қонаев көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Ниязбеков көшесіне дейін. Ниязбеков көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Айтматов көшесіне дейін. Айтматов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Сағдиев көшесіне дейін.
№ 543 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Таусамалы" шағын ауданы, Жандосов көшесі, 2 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 187 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Құрамыс шағын ауданының Балбырауын көшесінен Таусамалы шағын ауданының Найманбай батыр көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің батыс жағалауымен оңтүстік бағытта Қарағайлы шағын ауданының Құралай көшесіне дейін. Қарағайлы шағын ауданының Құралай көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қарағайлы шағын ауданының Надыров көшесіне дейін. Қарағайлы шағын ауданының Надыров көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Қарағайлы шағын ауданының Руханият көшесіне дейін. Қарағайлы шағын ауданының Руханият көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қарағайлы шағын ауданының Саудакент көшесіне дейін. Қарағайлы шағын ауданы Саудакент көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Қарағайлы шағын ауданы Сейтбеков көшесіне дейін. Қарағайлы шағын ауданының Сейтбеков көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қарағайлы шағын ауданының Надыров көшесіне дейін. Қарағайлы шағын ауданының Надыров көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Құрамыс шағын ауданының Сейдімбек көшесіне дейін. Құрамыс шағын ауданының Сейдімбек көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Құрамыс шағын ауданының Балбырауын көшесіне дейін. Құрамыс шағын ауданының Балбырауын көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Таусамалы шағын ауданының Найманбай батыр көшесіне дейін.
№ 560 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Таусамалы", улица Жандосова, дом 4, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 188" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Жандосова в северном направлении до улицы Кунаева микрорайона Таусамалы. По северной стороне улицы Кунаева микрорайона Таусамалы в восточном направлении до улицы Ниязбекова микрорайона Таусамалы. По западной стороне улицы Ниязбекова микрорайона Таусамалы в северном направлении до улицы Айтматова микрорайона Таусамалы. По южной стороне улицы Айтматова микрорайона Таусамалы в западном направлении до реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По реке Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в южном направлении до улицы Жандосова. По северной стороне улицы Жандосова в восточном направлении до садоводческого товарищества Алмалы.
Избирательный участок № 542
Центр: город Алматы, микрорайон "Таусамалы", улица Жандосова, дом 2, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 187" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Айтматова микрорайона Таусамалы по западной стороне улицы Сагдиева микрорайона Таусамалы в южном направлении до улицы Шолпан микрорайона Таусамалы. От улицы Шолпан микрорайона Таусамалы в южном направлении до садоводческого товарищества Арал. От садоводческого товарищества Арал в северном направлении до улицы Жандосова микрорайона Тастыбулак. По южной стороне улицы Жандосова в восточном направлении до садоводческого товарищества Алмалы. От садоводческого товарищества Алмалы в северном направлении до улицы Кунаева микрорайона Таусамалы. По южной стороне улицы Кунаева микрорайона Таусамалы в восточном направлении до улицы Ниязбекова микрорайона Таусамалы. По восточной стороне улицы Ниязбекова микрорайона Таусамалы в северном направлении до улицы Айтматова микрорайона Таусамалы. По южной стороне улицы Айтматова микрорайона Таусамалы в восточном направлении, до улицы Сагдиева микрорайона Таусамалы.
Избирательный участок № 543
Центр: город Алматы, микрорайон "Таусамалы", улица Жандосова, дом 2, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 187" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Балбырауын микрорайона Курамыс по южной стороне улицы Найманбай батыра микрорайона Таусамалы в восточном направлении до реки Каргалы. По западному берегу реки Каргалы в южном направлении до улицы Куралай микрорайона Карагайлы. По северной стороне улицы Куралай микрорайона Карагайлы в западном направлении до улицы Надырова микрорайона Карагайлы. По западной стороне улицы Надырова микрорайона Карагайлы в южном направлении до улицы Руханият микрорайона Карагайлы. По северной стороне до улицы Руханият микрорайона Карагайлы в западном направлении до улицы Саудакент микрорайона Карагайлы. По восточной стороне улицы Саудакент микрорайона Карагайлы в северном направлении до улицы Сейтбекова микрорайона Карагайлы. По южной стороне улицы Сейтбекова микрорайона Карагайлы в восточном направлении до улицы Надырова микрорайона Карагайлы. По восточной стороне улицы Надырова микрорайона Карагайлы в северном направлении до улицы Сейдимбека микрорайона Курамыс. По южной стороне улицы Сейдимбека микрорайона Курамыс в восточном направлении до улицы Балбырауын микрорайона Курамыс. По восточной стороне улицы Балбырауын микрорайона Курамыс в северном направлении до улицы Найманбай батыра микрорайона Таусамалы.
Избирательный участок № 560

Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағынауданы, 340 а үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 36 Қалалық емхана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: № 4 тұрғын үйлер 1 корпус, 4 корпус 2, 4 корпус 3, 4 корпус 4, 4 корпус 5, 4 корпус 6, 4 корпус 7, 4 корпус 8, 4 корпус 9, 4 корпус 10, 4 корпус 11, 4 корпус 12, 4 корпус 13, 4 корпус 14, 4 корпус 14, 4 корпус 15, 4 корпус 16, 4 корпус 17, 4 корпус 18, 14 корпус 6, 14 корпус 8, 14 корпус 9, 14 корпус 14, 14 корпус 15, 14 корпус 16, 14 корпус 17 Шұғыла шағынауданының Жүнісов көшесі.
№ 561 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қалқаман-2" шағын ауданы, Қыдырбеков көшесі, 32 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 157 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қалқаман-2 шағын ауданы Нұрпейісов көшесінен Қалқаман-2 шағын ауданы Құлбекова көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қарғалы өзенінің арнасына дейін. Қарғалы өзенінің батыс жағалауымен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданындағы Байзақ батыр көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданындағы Байзақ батыр көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданындағы Нұрпейісов көшесіне дейін. Нұрпейісов көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданындағы Құлбеков көшесіне дейін.
№ 562 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, 345/3 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 200 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Төлебеков көшесінен Ақжар шағын ауданының Белжайлау көшесінің оңтүстік жағымен батыс бағытта Тараз көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Тараз көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Абай даңғылына дейін. Абай даңғылының оңтүстік жағымен шығыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Көктерек көшесіне дейін. Көктерек көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Сапожниково өзеніне дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожниково өзенімен (Ақсай-Қарғалы каналы) оңтүстік бағытта Абай даңғылына дейін. Абай даңғылының солтүстік жағымен батыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Дикан көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Дикан көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Ақжар шағын ауданының Зиманов көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Зиманов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Мырзалиев көшесіне дейін. Мырзалиев көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Әбділдин көшесіне дейін. Әбділдин көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Ақжар шағын ауданының Төлебеков көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Төлебеков көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Белжайлау көшесіне дейін.
№ 563 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 340 А, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 36" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы: жилые дома № 4 корпус 1, 4 корпус 2, 4 корпус 3, 4 корпус 4, 4 корпус 5, 4 корпус 6, 4 корпус 7, 4 корпус 8, 4 корпус 9, 4 корпус 10, 4 корпус 11, 4 корпус 12, 4 корпус 13, 4 корпус 14, 4 корпус 15, 4 корпус 16, 4 корпус 17, 4 корпус 18, 14 корпус 6, 14 корпус 8, 14 корпус 9, 14 корпус 14, 14 корпус 15, 14 корпус 16, 14 корпус 17 улицы Жунисова микрорайона Шугыла.
Избирательный участок № 561
Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Кыдырбекова, дом 32, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 157" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Нурпеисова микрорайона Калкаман-2 по южной стороне улицы Кулбекова микрорайона Калкаман-2 в восточном направлении до русла реки Каргалы. По западному берегу русла реки Каргалы в южном направлении до улицы Байзак батыра микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Байзак батыра микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до улицы Нурпеисова микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Нурпеисова в северном направлении до улицы Кулбекова микрорайона Калкаман-2.
Избирательный участок № 562
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 345/3, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 200" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Толебекова по южной стороне улицы Белжайлау микрорайона Акжар в западном направлении до улицы Тараз. По восточной стороне улицы Таразв северном направлении до проспекта Абая. По южной стороне проспекта Абая в восточном направлении до улицы Коктерек микрорайона Шугыла. По южной стороне улицы Коктерек микрорайона Шугыла в восточном направлении до реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По реке Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в южном направлении до проспекта Абая. По северной стороне проспекта Абая в западном направлении до улицы Дикан микрорайона Шугыла. По западной стороне улицы Дикан микрорайона Шугыла в южном направлении до улицы Зиманова микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Зиманова микрорайона Акжар в западном направлении до улицы Мырзалиева микрорайона Акжар. По западной стороне улицы Мырзалиева микрорайона Акжар в южном направлении до улицы Абдильдина микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Абдильдина в западном направлении до улицы Толебекова микрорайона Акжар. По восточной стороне улицы Толебекова в северном направлении до улицы Белжайлау микрорайона Акжар.
Избирательный участок № 563

Орталығы: Алматы қаласы, "Таусамалы" шағын ауданы, Гроза көшесі, 102 үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 26 қалалық емхана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Таусамалы шағын ауданының Сағдиев көшесінен шығыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының 6-көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданы 6-көшесінің батыс жағымен Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Таусамалы шағын ауданындағы Сәдуақасұлы көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданындағы Сәдуақасұлы көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Таусамалы шағын ауданындағы Найманбай батыр көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданындағы Найманбай батыр көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Таусамалы шағын ауданындағы Гроза көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданындағы Гроза көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Таусамалы шағын ауданындағы Жандосов көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданындағы Жандосов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Таусамалы шағын ауданындағы Сағдиев көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданындағы Сағдиев көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Таусамалы шағын ауданындағы Айтматов көшесіне дейін.
№ 564 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Рахат" шағын ауданы, Күлтөбе көшесі, 1 үй, "Жазкен Жиембаев атындағы Қазақ өсімдік қорғау және карантин ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Хан тәңірі тұрғын үй кешенінен Қарғалы шағын ауданындағы Кенесары хан көшесінің батыс жағымен солтүстік бағытта Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің шығыс жағымен оңтүстік бағытта Қарағайлы шағын ауданындағы Тәжиев көшесіне дейін. Қарағайлы шағын ауданындағы Тәжиев көшесінен оңтүстік-шығыс бағытта Хан Тәңірі тұрғын үй кешеніне дейін.
№ 577 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, 340 Б үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 174 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Премьера тұрғын үй кешені, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 29 үйлері.
№ 578 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақжар" шағын ауданы, Дәулеткерей көшесі, 100а үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 27 Қалалық емхана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Таужолы шағын ауданының Досмұхамедов көшесінен Тастыбұлақ шағын ауданының Жандосов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Таутаған көшесіне дейін. Тастыбұлақ шағын ауданының Таутаған көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Сапожников өзеніне дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожников өзенімен (Ақсай-Қарғалы каналы) солтүстік бағытта Тастыбұлақ шағын ауданының Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Тастыбұлақ шағын ауданының Таутаған көшесіне дейін. Таутаған көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта қала шекарасына дейін. Қала шекарасы бойынша солтүстік бағытта Тастыбұлақ шағын ауданының Жандосов көшесіне дейін.
№ 579 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Таусамалы", улица Грозы, дом 102, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 26" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы: от улицы Сагдиева микрорайона Таусамалы в восточном направлении до 6 улицы микрорайона Калкаман-2. По западной стороне 6 улицы микрорайона Калкаман-2 до улицы Жандосова. По южной стороне улицы Жандосова в восточном направлении до улицы Садуакасулы микрорайона Таусамалы. По западной стороне улицы Садуакасулы микрорайона Таусамалы в южном направлении до улицы Найманбай батыра микрорайона Таусамалы. По северной стороне улицы Найманбай батыра микрорайона Таусамалы в западном направлении до улицы Гроза микрорайона Таусамалы. По восточной стороне улицы Гроза микрорайона Таусамалы в северном направлении до улицы Жандосова микрорайона Таусамалы. По северной стороне улицы Жандосова микрорайона Таусамалы в западном направлении до улицы Сагдиева микрорайона Таусамалы. По восточной стороне улицы Сагдиева микрорайона Таусамалы в северном направлении до улицы Айтматова микрорайона Таусамалы.
Избирательный участок № 564
Центр: город Алматы, микрорайон "Рахат" улица Култобе, дом 1, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский институт защиты и карантина растений имени Жазкена Жиембаева".
Границы: от жилого комплекса Хан Тенгри по западной стороне улицы Кенесары хана микрорайона Каргалы в северном направлении до реки Каргалы. По восточной стороне русла реки Каргалы в южном направлении до улицы Тажиева микрорайона Карагайлы. От улицы Тажиева микрорайона Карагайлы в юго-восточном направлении до жилого комплекса Хан Тенгри.
Избирательный участок № 577
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 340 Б, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 174" Управления образования города Алматы.
Границы: жилой комплекс Премьера, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 29.
Избирательный участок № 578
Центр: город Алматы, микрорайон "Акжар", улица Даулеткерея, дом 100 А, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 27" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы: от улицы Досмухамедова микрорайона Таужолы по южной стороне улицы Жандосова микрорайона Тастыбулак в восточном направлении до улицы Таутаган микрорайона Тастыбулак. По западной стороне улицы Таутаган микрорайона Тастыбулак в южном направлении до реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По реке Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в северном направлении до улицы Жандосова микрорайона Тастыбулак. По южной стороне улицы Жандосова микрорайона Тастыбулак в восточном направлении до улицы до улицы Таутаган микрорайона Тастыбулак. По западной стороне улицы Таутаган микрорайона Тастыбулак в южном направлении до границы города. По границе города в северном направлении до улицы Жандосова микрорайона Тастыбулак.
Избирательный участок № 579

Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағынауданы, 340/1 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 184 бөбекжай-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Алатау даңғылынан шығыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесінің 133/5 үйіне дейін. Жүнісов көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Шұғыла шағын ауданының Сабденов көшесіне дейін. Сабденов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Нұрлы таң көшесіне дейін. Нұрлы таң көшесімен шығыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Сапожников өзеніне дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожников өзенінің батыс жағымен (Ақсай-Қарғалы каналы) оңтүстік бағытта Шұғыла шағын ауданының Еңбек көшесіне дейін. Еңбек көшесінің солтүстік жағымен шығыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Көктерек көшесіне дейін. Көктерек көшесімен батыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Алатау даңғылына дейін.
№ 580 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Абай" шағынауданы, Алтын орда көшесі, 6/32 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 207 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қайнар бау-бақша серіктестігінен солтүстік бағытта Құндызды көшесіне дейін. Құндызды көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Алатау даңғылына дейін. Алатау даңғылының батыс жағымен оңтүстік бағытта Абай шағын ауданының Строительная көшесіне дейін. Строительная көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Абай шағын ауданының Грушевая көшесіне дейін. Грушевая көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Маловодное бау-бақша серіктестігіне дейін. Маловодное көшесінің шығыс жағынан солтүстік бағытта Қайнар бау-бақша серіктестігіне дейін.
№ 581 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Таусамалы" шағын ауданы, Жандосов көшесі, 1 үй, Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Іле-Алатау мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Таусамалы шағын ауданының Сағдиев көшесінен Таусамалы шағын ауданының Жандосов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Таусамалы шағын ауданының Гроза көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданының Гроза көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Таусамалы шағын ауданының Найманбай батыр көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданының Найманбай батыр көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Құрамыс шағын ауданының Балбырауын көшесіне дейін. Құрамыс шағын ауданының Балбырауын көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Құрамыс шағын ауданының Сейдімбек көшесіне дейін. Құрамыс шағын ауданының Сейдімбек көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қарағайлы шағын ауданының Надыров көшесіне дейін. Қарағайлы шағын ауданының Надыров көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Қарағайлы шағын ауданының Сейітбеков көшесіне дейін. Қарағайлы шағын ауданының Сейітбеков көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қарағайлы шағын ауданының Қозыбасы көшесіне дейін. Қарағайлы шағын ауданының Қозыбасы көшесінің батыс жағымен солтүстік бағытта Таусамалы шағын ауданының Шолпан көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданының Шолпан көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Таусамалы шағын ауданының Сағдиев көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданының Сағдиев көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Таусамалы шағын ауданының Жандосов көшесіне дейін.
№ 592 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 340/1, здание коммунального государственного казенного предприятия "Ясли-сад № 184" Управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Алатау в восточном направлении до дома 133/5 улицы Жунисова микрорайона Шугыла. По западной стороне улицы Жунисова микрорайона Шугыла в южном направлении до улицы Сабденова микрорайона Шугыла. По южной стороне улицы Сабденова микрорайона Шугыла в восточном направлении до улицы Нурлы тан микрорайона Шугыла. По улице Нурлы тан микрорайона Шугыла в восточном направлении до реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По западной стороне реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в южном направлении до улицы Енбек микрорайона Шугыла. По северной стороне улицы Енбек микрорайона Шугыла в восточном направлении до улицы Коктерек микрорайона Шугыла. По улице Коктерек микрорайона Шугыла в западном направлении через микрорайон Шугыла до проспекта Алатау.
Избирательный участок № 580
Центр: город Алматы, микрорайон "Абай", улица Алтын-орда дом 6/32, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 207" Управления образования города Алматы.
Границы: от садоводческого товарищества Кайнар в северном направлении до улицы Кундызды. По южной стороне улицы Кундызды в восточном направлении до проспекта Алатау. По западной стороне проспекта Алатау в южном направлении до улицы Строительная микрорайона Абай. По восточной стороне улицы Строительная в северном направлении до улицы Грушевая микрорайона Абай. По северной стороне улицы Грушевая микрорайона Абай в западном направлении до садоводческого товарищества Маловодное. По восточной стороне Маловодное в северном направлении до садоводческого товарищества Кайнар.
Избирательный участок № 581
Центр: город Алматы, микрорайон "Таусамалы" улица Жандосова, дом 1, здание республиканского государственного учреждения "Иле-Алатауский государственный национальный природный парк" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
Границы: от улицы Сагдиева микрорайона Таусамалы по южной стороне улицы Жандосова микрорайона Таусамалы в восточном направлении до улицы Грозы микрорайона Таусамалы. По западной стороне улицы Грозы микрорайона Таусамалы в южном направлении до улицы Найманбай батыра микрорайона Таусамалы. По южной стороне улицы Найманбай батыра микрорайона Таусамалы в восточном направлении до улицы Балбырауын микрорайона Курамыс. По западной стороне улицы Балбырауын микрорайона Курамыс в южном направлении до улицы Сейдимбека микрорайона Курамыс. По северной стороне улицы Сейдимбека микрорайона Курамыс в западном направлении до улицы Надырова микрорайона Карагайлы. По западной стороне улицы Надырова микрорайона Карагайлы в южном направлении до улицы Сейитбекова микрорайона Карагайлы. По северной стороне улицы Сейитбекова микрорайона Карагайлы в западном направлении до улицы Козыбасы микрорайона Карагайлы. По западной стороне улицы Козыбасы микрорайона Карагайлы в северном направлении до улицы Шолпан микрорайона Таусамалы. По южной стороне улицы Шолпан микрорайона Таусамалы в восточном направлении до створа улицы Сагдиева микрорайона Таусамалы. По восточной стороне улицы Сагдиева микрорайона Таусамалы в северном направлении до улицы Жандосова микрорайона Таусамалы.
Избирательный участок № 592

Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағынауданы, 345/3 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 200 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Алатау даңғылынан шығыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Көктерек көшесіне дейін. Көктерек көшесімен оңтүстік бағытта №147 үйге дейін. Шұғыла шағын ауданының Көктерек көшесі № 147 үінен батыс бағытта Алатау даңғылына дейін.
№ 625 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағынауданы, 340 Б үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 174 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Алатау даңғылынан шығыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Дала көшесінің № 1 үйіне дейін. № 1 үйден оңтүстік бағытта Жақыбаев көшесіне дейін. Шұғыла шағынауданының Жақсыбаев көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Алатау даңғылына дейін.
№ 626 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, 340 А үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 36 Қалалық емхана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Алатау даңғылынан шығысқа қарай Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесіне дейін № 8 корпус 8, 10/17, 10/18, 12 корпус 2, 12 корпус 3, 12 корпус 4, 12 корпус 5, 12 корпус 6, 12 үйлер. 7 корпус, 12 корпус 8, 12 корпус 9, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 14 корпус 3, 14 корпус 4, 14 корпус 5, 14 корпус 10, 14 корпус 11, 14 корпус 12, 14 корпус 13, 14 18 корпус, 14 корпус 19 тұрғын үйлерді қосқанда.
№ 627 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағынауданы, 345/3 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 200 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Алатау даңғылынан Шұғыла шағын ауданының батыс жағымен оңтүстік бағытта Абай даңғылына дейін. Абай даңғылының солтүстік жағымен батыс бағытта Строительная көшесіне дейін. Строительная көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Алатау даңғылына дейін.
№ 628 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қалқаман-2" шағын ауданы, Талжанов көшесі, 1 Б үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 206 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қалқаман-2 шағын ауданының Қыдырбеков көшесінен Қалқаман-2 шағын ауданының Елібаев көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Ақтамберді жырау көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Ақтамберді жырау көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Арман көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Арман көшесінің оңтүстік жағымен Қалқаман-2 шағын ауданының Әйтей батыр көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Әйтей батыр көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Абай даңғылына дейін. Абай даңғылының солтүстік жағымен батыс бағытта Сапожников өзеніне дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожников өзенінің шығыс жағымен (Ақсай-Қарғалы каналы) солтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Елібаев көшесіне дейін.
№ 629 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 345/3, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 200" Управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Алатау в восточном направлении до улицы Коктерек микрорайона Шугыла. По улице Коктерек микрорайона Шугыла в южном направлении до дома №147. От дома № 147 улицы Коктерек микрорайона Шугыла в западном направлении до проспекта Алатау.
Избирательный участок № 625
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 340 Б, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 174" Управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Алатау в восточном направлении до дома № 1 улицы Дала микрорайона Шугыла. От дома № 1 в южном направлении до улицы Жакыбаева. По северной стороне улицы Жакыбаева микрорайона Шугыла в западном направлении до проспекта Алатау.
Избирательный участок № 626
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 340 А, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 36" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы: от проспекта Алатау в восточном направлении до улицы Жунисова микрорайона Шугыла, включая дома № 8 корпус 8, 10/17, 10/18, 12 корпус 2, 12 корпус 3, 12 корпус 4, 12 корпус 5, 12 корпус 6, 12 корпус 7, 12 корпус 8, 12 корпус 9, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 14 корпус 3, 14 корпус 4, 14 корпус 5, 14 корпус 10, 14 корпус 11, 14 корпус 12, 14 корпус 13, 14 корпус 18, 14 корпус 19.
Избирательный участок № 627
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 345/3, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 200" Управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Алатау по западной стороне микрорайона Шугыла в южном направлении до проспекта Абая. По северной стороне проспекта Абая в западном направлении до улицы Строительная. По восточной стороне улицы Строительная в северном направлении до проспекта Алатау.
Избирательный участок № 628
Центр: город Алматы, микрорайон Калкаман-2, улица Талжанова, дом 1 Б, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 206" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Кыдырбекова микрорайона Калкаман-2 по южной стороне улицы Елибаева микрорайона Калкаман-2 в восточном направлении до улицы Актамберды жырау микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Актамберды жырау микрорайона Калкаман-2 в северном направлении до улицы Арман микрорайона Калкаман-2. По южной стороне улицы Арман микрорайона Калкаман-2 до улицы Айтей батыра микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Айтей батыра микрорайона Калкаман-2 в северном направлении до проспекта Абая. По северной стороне проспекта Абая в западном направлении до реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По восточной стороне реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в северном направлении до улицы Елибаева микрорайона Калкаман-2.
Избирательный участок № 629

Орталығы: Алматы қаласы, "Абай" шағынауданы, Алтын орда көшесі, 6/32 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 207 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: қала шекарасынан Абай шағын ауданының оңтүстік жағымен шығыс бағытта № 6/44 корпус 1, 6/36, 6/43 корпус 3, 6/44 корпус 3, 6/18 корпус 4, 6/5 корпус 1, 6/16 корпус 2, 6/44, 6/44 корпус 4, 6/3 корпус 2, 6/45 корпус 2, 6/18 корпус 2, 6/43 корпус 4, 6/19 корпус 1, 6/46 корпус 2, 6/18 корпус 3, 6/5, 6/17 корпус 2, 6/45 корпус 3, 6/44 корпус 2, 6/46 корпус 1, 6/46 корпус 3, 6/43 корпус 2, 6/13, 6/4 корпус 1, 6/43 корпус 1, 6/16, 6/45 корпус 1,6/14, 6/43, 6/6, 6/3 корпус 1, 6/19 корпус 2, 6/46 корпус 4, 6/89, 6/36 корпус 1, 6/45, 6/45 корпус 4, 6/19 корпус 4, 6/33, 6/17 корпус 3, 6/17 корпус 1, 6/17, 6/18, 6/19 корпус 3, 6/16 корпус 1, 6/33 корпус 1, 6/19, 6/15 корпус 1, 6/6 корпус 1, 6/3, 6/4, 6/46, 6/18 корпус 1, 6/15, 6/13 корпус 1, 6/14 корпус 1, 6/38,6/38 корпус 1, 6/42 корпус 1, 6/7 корпус 1, 6/37 корпус 2, 6/42 корпус 2, 6/66, 6/7 корпус 2, 6/37, 6/40, 6/10, 6/37 корпус 1, 6/40 корпус 1, 6/42, 6/7, 6/7 корпус 3, 6/10 корпус 1, 6/40 корпус 2, 6/11, 6/12, 6/9 корпус 1, 6/9.
№ 641 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Абай" шағынауданы, Алтын орда көшесі, 6/32 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 207 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: қала шекарасынан Абай шағын ауданының оңтүстік жағымен шығыс бағытта 6/35, 6/34, 6/35 үйлерді қоса алғанда 1-корпус, 6/34 1-корпус, № 6/40 3-корпус, 66/40 2-корпус, 6/40 1-корпус, 6/66, 6/40, 6/42 2-корпус, 6/42 1-корпус, 6/42,6/64 2-блок, 6/64 корпус 1 блок 25, 6/64 блок 26, 6/65 блок 27, 6/44 корпус 3, 6/44 корпус 4, 6/44 корпус 2, 6/44 корпус 1, 6/44, 6/43, 6/43 корпус 4, 6/43 корпус 3, 6/43 корпус 2, 6/45 корпус 3, 6/45 корпус 4, 6/45 корпус 2, 6/45 корпус 2, 6/45 корпус 2, 6/45 1, 6/45, 6/46 корпус 1, 6/46 корпус 2, 6/46 корпус 3, 6/46 корпус 4, 6/46, 6/47, 6/47 корпус 1, Абай шағын ауданының Алтын орда көшесінің 6/47 2 корпусы.
№ 642 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Абай" шағын ауданы, Алтын орда көшесі, 6/32 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 207 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: қала шекарасынан Абай шағын ауданының оңтүстік жағымен шығыс бағытта 6/20, 6/20 1 корпус, 6/21 1 корпус, 6/21 2 корпус, 6/21, 6/22 1 корпус, 6/22 2 корпус, 6/22, 6/23 1 корпус, 6/23 2 корпус, 6/23, 6/24 1 корпус, 6/24, 6/25, 6/26 корпус 1, 6/26, 6/27 корпус 1, 6/27, 6/28 корпус 1, 6/28, 6/29 корпус 1, 6/29, 6/30, 6/31 корпус 1, 6/31 корпус 2, 6/31, 6/48 корпус 1, 6/48 корпус 2, 6/48, 6/49 корпус 1, 6/49 корпус 2, 6/49 корпус 2, 6/49 корпус 2, 6/49 6/50 корпус 1, 6/50, 6/51 корпус 1, 6/51 корпус 2, 6/51, 6/52 корпус 1, 6/52, 6/53, 6/54 корпус 1, 6/54 корпус 2, 6/54 корпус3, 6/54, 6/56, 6/57 Корпус1, 6/57 корпус2, 6/57, 6/58 корпус1, 6/58 корпус2, 6/58, 6/59 корпус1, 6/59, 6/60 корпус1, 6/60, 6/61 корпус1, 6/61, 6/62 Корпус1, 6/62, 6/90 Абай шағынауданының Алтын орда көшелері.
№ 643 Сайлау учаскесі (жабық)
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақжар" шағын ауданы, Дәулеткерей көшесі 178 үй, "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті шекара қызметінің Алматы облысы бойынша Департаментінің Қарасай ауданы бойынша шекара басқармасының техникалық және дайындық бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті шекара қызметінің Алматы облысы бойынша Департаментінің Қарасай ауданы бойынша шекара басқармасының техникалық және дайындық бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
№ 648 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Абай", улица Алтын-орда дом 6/32, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 207" Управления образования города Алматы.
Границы: от границы города по южной стороне микрорайона Абай в восточном направлении включая дома № 6/44 корпус 1, 6/36, 6/43 корпус 3, 6/44 корпус 3, 6/18 корпус 4, 6/5 корпус 1, 6/16 корпус 2, 6/44, 6/44 корпус 4, 6/3 корпус 2, 6/45 корпус 2, 6/18 корпус 2, 6/43 корпус 4, 6/19 корпус 1, 6/46 корпус 2, 6/18 корпус 3, 6/5, 6/17 корпус 2, 6/45 корпус 3, 6/44 корпус 2, 6/46 корпус 1, 6/46 корпус 3, 6/43 корпус 2, 6/13, 6/4 корпус 1, 6/43 корпус 1, 6/16, 6/45 корпус 1, 6/14, 6/43, 6/6, 6/3 корпус 1, 6/19 корпус 2, 6/46 корпус 4, 6/89, 6/36 корпус 1, 6/45, 6/45 корпус 4, 6/19 корпус 4, 6/33, 6/17 корпус 3, 6/17 корпус 1, 6/17, 6/18, 6/19 корпус 3, 6/16 корпус 1, 6/33 корпус 1, 6/19, 6/15 корпус 1, 6/6 корпус 1, 6/3, 6/4, 6/46, 6/18 корпус 1, 6/15, 6/13 корпус 1, 6/14 корпус 1, 6/38, 6/38 корпус 1, 6/42 корпус 1, 6/7 корпус 1, 6/37 корпус 2, 6/42 корпус 2, 6/66, 6/7 корпус 2, 6/37, 6/40, 6/10, 6/37 корпус 1, 6/40 корпус 1, 6/42, 6/7, 6/7 корпус 3, 6/10 корпус 1, 6/40 корпус 2, 6/11, 6/12, 6/9 корпус 1, 6/9.
Избирательный участок № 641
Центр: город Алматы, микрорайон "Абай", улица Алтын-орда, дом 6/32, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 207" Управления образования города Алматы.
Границы: от границы города по южной стороне микрорайона Абай в восточном направлении включая дома 6/35, 6/34, 6/35 корпус 1, 6/34 корпус 1, № 6/40 корпус 3, 66/40 корпус 2, 6/40 корпус 1, 6/66, 6/40, 6/42 корпус 2, 6/42 корпус 1, 6/42, 6/64 корпус 2 блок 24, 6/64 корпус 1 блок 25, 6/64 блок 26, 6/65 блок 27, 6/44 корпус 3, 6/44 корпус 4, 6/44 корпус 2, 6/44 корпус 1, 6/44, 6/43, 6/43 корпус 4, 6/43 корпус 3, 6/43 корпус 2, 6/45 корпус 3, 6/45 корпус 4, 6/45 корпус 2, 6/45 корпус 1, 6/45, 6/46 корпус 1, 6/46 корпус 2, 6/46 корпус 3, 6/46 корпус 4, 6/46, 6/47, 6/47 корпус 1, 6/47 корпус 2 улицы Алтын-орда микрорайона Абай.
Избирательный участок № 642
Центр: город Алматы, микрорайон "Абай", улица Алтын-орда, дом 6/32, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 207" Управления образования города Алматы.
Границы: от границы города по южной стороне микрорайона Абай в восточном направлении включая дома 6/20, 6/20 корпус 1, 6/21 корпус 1, 6/21 корпус 2, 6/21, 6/22 корпус 1, 6/22 корпус 2, 6/22, 6/23 корпус 1, 6/23 корпус 2, 6/23, 6/24 корпус 1, 6/24, 6/25, 6/26 корпус 1, 6/26, 6/27 корпус 1, 6/27, 6/28 корпус 1, 6/28, 6/29 корпус 1, 6/29, 6/30, 6/31 корпус 1, 6/31 корпус 2, 6/31 корпус 3, 6/31, 6/48 корпус 1, 6/48 корпус 2, 6/48, 6/49 корпус 1, 6/49 корпус 2, 6/49, 6/50 корпус 1, 6/50, 6/51 корпус 1, 6/51 корпус 2, 6/51, 6/52 корпус 1, 6/52, 6/53, 6/54 корпус 1, 6/54 корпус 2, 6/54 корпус3, 6/54, 6/56, 6/57 корпус1, 6/57 корпус2, 6/57, 6/58 корпус1, 6/58 корпус2, 6/58, 6/59 корпус1, 6/59, 6/60 корпус1, 6/60, 6/61 корпус1, 6/61, 6/62 корпус1, 6/62, 6/90 улицы Алтын-орда микрорайона Абай.
Избирательный участок № 643 (закрытый)
Центр: город Алматы, микрорайон "Акжар", улица Даулеткерея дом 178, здание государственного учреждения "Отдел профессиональной и технической подготовки Пограничного управления по Карасайскому району Департамента по Алматинской области Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан".
Границы: Государственное учреждение "Отдел профессиональной и технической подготовки Пограничного управления по Карасайскому району Департамента по Алматинской области Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан".
Избирательный участок № 648

Орталығы: Алматы қаласы, "Қалқаман-2" шағын ауданы, Әшімов көшесі, 2 үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 1 Қалалық клиникалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Қалқаман-2 шағын ауданындағы Әшімов көшесінен Қалқаман-2 шағын ауданындағы Жұманиязов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданындағы Алты-Алаш көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданындағы Алты-Алаш көшесінің шығыс жағымен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданындағы Төле би көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданындағы Төле би көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қарғалы өзенінің арнасына дейін. Қарғалы өзенінің батыс жағымен солтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданындағы Құлбеков көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданындағы Құлбеков көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданындағы Әшімов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданындағы Әшімов көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданындағы № 13 А үйге дейін. Қалқаман-2 шағын ауданындағы № 13 А үйден батыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Айтбаев көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданындағы Айтбаев көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданындағы № 4 үйге дейін. Қалқаман-2 шағын ауданындағы № 4 үйден шығыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Әшімов көшесіне дейін.
№ 649 сайлау учаскесі
Орталығы: Орталығы: Алматы қаласы, "Қалқаман-2" шағын ауданы, Қыдырбеков көшесі, 32 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 157 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесінен Жақыбаев көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Тарғап көшесіне дейін. Тарғап көшесінен оңтүстік бағытта Сабденов көшесіне дейін. Сабденов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Нұрлы таң көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесінен шығыс жағымен солтүстік бағытта Жақыбаев көшесіне дейін.
№ 650 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, 347/4 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "оқушылардың инновациялық шығармашылық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Көктерек көшесінен Алатау даңғылына дейін. Шұғыла, Шұғыла-City тұрғын үй кешені. тұрғын үйлер №341/1 корпус 1, 341/1 корпус 2, 341/1 корпус 3, 341/1 корпус 4, 341/1 корпус 5, 341/1 корпус 6, 341/1 корпус 7, 341/1 корпус 8, 341/4 корпус 1, 341/4 корпус 2, 341/5 корпус 1, 341/5 корпус 2, 341/5 корпус 3, 341/5 корпус 3, 341/5 4 корпус, 341/5 5 корпус, 341/5 6 корпус, 341/5 7 корпус, 340/4 9 корпус, 340/4 10 корпус, 340/4 Шұғыла шағын ауданының 11 корпусы.
№ 651 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Ашимова, дом 2, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 1" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы: от улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2 по южной стороне улицы Жуманиязова микрорайона Калкаман-2 в восточном направлении до улицы Алты-Алаш микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Алты-Алаш микрорайона Калкаман-2 в южном направлении до улицы Толе би микрорайона Калкаман-2. По южной стороне улицы Толе би микрорайона Калкаман-2 в восточном направлении до русла реки Каргалы. По западной стороне русла реки Каргалы в северном направлении до улицы Кулбекова микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Кулбекова микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2 в северном направлении до дома №13 А микрорайона Калкаман-2. От дома № 13 А микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до улицы Айтбаева микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Айтбаева микрорайона Калкаман-2 в северном направлении до дома № 4 микрорайона Калкаман-2. От дома № 4 микрорайона Калкаман-2 в восточном направлении до улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2.
Избирательный участок № 649
Центр: Центр: город Алматы, микрорайон ""Калкаман-2"", улица Кыдырбекова, дом 32, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 157" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Жунисова микрорайона Шугыла по южной стороне улицы Жакыбаева микрорайона Шугыла в восточном направлении до улицы Таргап микрорайона Шугыла. От улицы Таргап микрорайона Шугыла в южном направлении до улицы Сабденова. По северной стороне улицы Сабденова в западном направлении до улицы Нурлы тан. От улицы Жунисова микрорайона Шугыла. По восточной стороне улицы Жунисова микрорайона Шугыла в северном направлении до улицы Жакыбаева микрорайона Шугыла.
Избирательный участок № 650
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 347/4, здание коммунального государственного казенного предприятия "Центр инновационного творчества школьников" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Коктерек до проспекта Алатау. Жилой комплекс Шугыла, Шугыла-City. жилые дома №341/1 корпус 1, 341/1 корпус 2, 341/1 корпус 3, 341/1 корпус 4, 341/1 корпус 5, 341/1 корпус 6, 341/1 корпус 7, 341/1 корпус 8, 341/4 корпус 1, 341/4 корпус 2, 341/5 корпус 1, 341/5 корпус 2, 341/5 корпус 3, 341/5 корпус 4, 341/5 корпус 5, 341/5 корпус 6, 341/5 корпус 7, 340/4 корпус 9, 340/4 корпус 10, 340/4 корпус 11 микрорайона Шугыла.
Избирательный участок № 651

Орталығы: Алматы қаласы, "Қарағайлы" шағын ауданы, Қали Надыров көшесі, 50 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Рахым Сәрсенбин атындағы № 192 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Хан Тенгри тұрғын үй кешенінен Қарғалы шағын ауданының Кенесары хан көшесі бойымен оңтүстік бағытта Хан Тенгри тұрғын үй кешенінің № 54/42 үйге дейін, № 54/1, 54/2, 54/3, 54/3 корпус 1, 54/3 корпус, 2, 54/4, 54/5, 54/6, 54/7, 54/8, 54/8 корпус 1, 54/8 корпус 2, 54/9, 54/10, 54/11, 54/12, 54/13, 54/14 корпус 1, 54/14 корпус 2, 54/15, 54/16, 54/17,54/18, 54/19, 1 корпус, 54/19, 2 корпус, 54/20,54/21 корпус 1, 54/21, 54/35, 54/36, 54/36 корпус 1, 54/42,54/43, 54/44, 54/45 Қарғалы шағын ауданның Кенесары хан көшесіндегі үйлерін қоса алғанда.
№ 652 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақжар" шағын ауданы, Байсұлтанов көшесі, 15 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Сейділдә Көпбаев атындағы № 186 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай даңғылынан оңтүстік жағымен шығыс бағытта Сапожников өзеніне дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожников өзенінің батыс жағымен (Ақсай-Қарғалы каналы) оңтүстік бағытта Ақжар шағын ауданындағы Дәулеткерей көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданындағы Дәулеткерей көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Ақжар шағын ауданындағы Әбділдин көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданындағы Әбділдин көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Ақжар шағын ауданындағы Өмірзақова көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданындағы Өмірзақова көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Ақжар шағын ауданындағы Байсұлтанов көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданындағы Байсұлтанов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Ақжар шағын ауданындағы Зиманов көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданындағы Зиманов көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Ақжар шағын ауданындағы Шпекбаев көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданындағы Шпекбаев көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Ақжар шағын ауданындағы Молдағалиев көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданындағы Молдағалиев көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Ақжар шағын ауданындағы Байсұлтанов көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданындағы Байсұлтанов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Ақжар шағын ауданындағы Бекешев көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданындағы Бекешев көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Ақжар шағын ауданындағы Ақкент көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Ақкент көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Ақжар шағын ауданының Төлебеков көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданындағы Төлебеков көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Ақжар шағын ауданындағы Талшын көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданындағы Талшын көшесінің солтүстік жағымен Ақжар шағын ауданындағы Мырзалиев көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданындағы Мырзалиев көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Ақжар шағын ауданындағы Зиманов көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданындағы Зиманов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Ақжар шағын ауданындағы Нұрғали көшесіне дейін.

Центр: город Алматы, микрорайон "Карагайлы", улица Кали Надырова, дом 50, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 192 имени Рахима Сарсенбина" Управления образования города Алматы.
Границы: от жилого комплекса Хан Тенгри по улице Кенесары хана микрорайона Каргалы в южном направлении до дома № 54/42 улицы Кенесары Хана микрорайона Каргалы, включая дома жилого комплекса Хан Тенгри № 54/1, 54/2, 54/3, 54/3 корпус 1, 54/3 корпус 2, 54/4, 54/5, 54/6, 54/7, 54/8, 54/8 корпус 1, 54/8 корпус 2, 54/9, 54/10, 54/11, 54/12, 54/13, 54/14 корпус 1, 54/14 корпус 2, 54/15, 54/16, 54/17,54/18, 54/19, корпус 1, 54/19, корпус 2, 54/20, 54/21 корпус 1, 54/21,54/35, 54/36, 54/36 корпус 1, 54/42, 54/43, 54/44,54/45.
Избирательный участок № 652
Центр: город Алматы, микрорайон "Акжар", улица Байсултанова, дом 15, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 186 имени Седилды Копбаева" Управления образования города Алматы.
Границы: От проспекта Абая по южной стороне в восточном направлении до реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По западной стороне реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в южном направлении до улицы Даулеткерея микрорайона Акжар. По западной стороне улицы Даулеткерея микрорайона Акжар в южном направлении до улицы Абдильдина микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Абдильдина микрорайона Акжар в западном направлении до улицы Умирзаковой микрорайона Акжар. По западной стороне улицы Умирзаковой микрорайона Акжар в южном направлении до улицы Байсултанова микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Байсултанова микрорайона Акжар в западном направлении до улицы Зиманова микрорайона Акжар. По западной стороне улицы Зиманова микрорайона Акжар в южном направлении до улицы Шпекбаева микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Шпекбаева микрорайона Акжар в западном направлении до улицы Молдагалиева микрорайона Акжар. По восточной стороне улицы Молдагалиева микрорайона Акжар в северном направлении до улицы Байсултанова микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Байсултанова микрорайона Акжар в западном направлении до улицы Бекешева микрорайона Акжар. По восточной стороне улицы Бекешева микрорайона Акжар в северном направлении до улицы Аккент микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Аккент микрорайона Акжар в западном направлении до улицы Толебекова микрорайона Акжар. По восточной стороне улицы Толебекова микрорайона Акжар в северном направлении до улицы Талшын микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Талшын микрорайона Акжар до улицы Мырзалиева микрорайона Акжар. По восточной стороне улицы Мырзалиева микрорайона Акжар в северном направлении до улицы Зиманова микрорайона Акжар. По южной стороне улицы Зиманова микрорайона Акжар в восточном направлении до улицы Нургали микрорайона Акжар.