"Карантин белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 19 қыркүйектегі № 246 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 4 қарашадағы № 304 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 қарашада № 6627 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № 338 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 20.12.2020 № 338 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 9 ақпандағы № 7-1/86 "Шектеу іс-шараларын және карантинді белгілеу немесе алып тастау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10414 болып тіркелді) бекітілген Шектеу іс-шараларын және карантинді белгілеу немесе алып тастау қағидаларының 4-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, "Карантинді бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық бас инспекторының 2020 жылғы 27 қазандағы № 01-04/1073, 2020 жылғы 2 қарашадағы № 01-04/1093 ұсынымдары негізінде Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Карантин белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 19 қыркүйектегі № 246 қаулысына (2020 жылғы 19 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6539 болып тіркелді) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің ветеринария басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен қамтамасыз етсін:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі К. Аксакалов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
2020 жылғы 4 қарашасы
№ 304 қаулысына
қосымшасы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
2020 жылғы 19 қыркүйектегі
№ 246 қаулысына
қосымшасы
Жұқпалы құс тұмауы ауруының пайда болу жағдайына байланысты карантин белгіленген Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан елді мекендер
Елді мекеннің атауы
Айыртау ауданы
1.Арықбалық ауылдық округінің Ағынтай батыр ауылы;
2.Сырымбет ауылдық округінің Егіндіағаш ауылы;
3.Антонов ауылдық округінің Жұмысшы ауылы;
4.Сырымбет ауылдық округінің Қарақамыс ауылы;
5.Антонов ауылдық округінің Лавровка ауылы;
Ақжар ауданы
6.Талшық ауылдық округінің Қазан ауылы;
Аққайың ауданы
7.Аралағаш ауылдық округінің Аралағаш ауылы;
8.Тоқшын ауылдық округінің Тоқшын ауылы;
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан
9.Шөптікөл ауылдық округінің Разгульное ауылы;

О внесении изменения в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 19 сентября 2020 года № 246 "Об установлении карантина"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 4 ноября 2020 года № 304. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 ноября 2020 года № 6627. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2020 года № 338
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 20.12.2020 № 338 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 1) пункта 4 Правил установления или снятия ограничительных мероприятий и карантина, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 9 февраля 2015 года № 7-1/86 "Об утверждении Правил установления или снятия ограничительных мероприятий и карантина" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10414), на основании представлений главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Северо-Казахстанской области от 27 октября 2020 года № 01-04/1073, от 2 ноября 2020 года № 01-04/1093 "Об установлении карантина" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об установлении карантина" от 19 сентября 2020 года № 246 (опубликовано 19 сентября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6539) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление ветеринарии акимата Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Северо-Казахстанской области К. Аксакалов
Приложение
к постановлению акимата
Северо-Казахстанской области
от 4 ноября 2020 года № 304
Приложение
к постановлению акимата
Северо-Казахстанской области
от "19" сентября 2020 года № 246
Населенные пункты, расположенные на территории Северо-Казахстанской области, в которых установлен карантин в связи с возникновением заразной болезни грипп птиц
Наименование населенного пункта
Айыртауский район
1. село Агынтай Батыр Арыкбалыкского сельского округа;
2. село Егиндыагаш Сырымбетского сельского округа;
3. село Жумысшы Антоновского сельского округа;
4. село Каракамыс Сырымбетского сельского округа;
5. село Лавровка Антоновского сельского округа;
Акжарский район
6. село Казанское Талшикского сельского округа;
Аккайынский район
7. село Аралагаш Аралагашского сельского округа;
8. село Токуши Токушинского сельского округа;
район имени Габита Мусрепова
9. село Разгульное Шоптыкольского сельского округа;

10. Рузаев ауылдық округінің Чернобаевка ауылы;
11. Шұқыркөл ауылдық округінің Шұқыркөл ауылы;
Есіл ауданы
12. Бұлақ ауылдық округінің Бұлақ ауылы;
13. Заградов ауылдық округінің Горное ауылы;
14. Заречный ауылдық округінің Қарағаш ауылы;
15. Покров ауылдық округінің Мальцев ауылы;
16. Тораңғұл ауылдық округінің Тораңғұл ауылы;
Жамбыл ауданы
17. Қазан ауылдық округінің Екатериновка ауылы;
18. Кладбинск ауылдық округінің Новорыбинка ауылы;
Қызылжар ауданы
19. Архангельск ауылдық округінің Архангельское ауылы;
20. Бескөл ауылдық округінің Бескөл ауылы;
21. Бугров ауылдық округінің Бугровое ауылы;
22. Лесной ауылдық округінің Глубокое ауылы;
23. Вагулин ауылдық округінің Красный Яр ауылы;
24. Асанов ауылдық округінің Малое Белое ауылы;
25. Налобин ауылдық округінің Налобин ауылы;
26. Якорь ауылдық округінің Ольшанка ауылы;
27. Лесной ауылдық округінің Пресновка ауылы;
28. Якорь ауылдық округінің Якорь ауылы;
Мағжан Жұмабаев ауданы
29. Булаев қаласы;
30. Қарақоға ауылдық округінің Қарақоға ауылы;
31. Конюхов ауылдық округінің Куломзин ауылы;
32. Лебяжин ауылдық округінің Лебяжье ауылы;
33. Бәйтерек ауылдық округінің Новый быт ауылы;
34. Чистов ауылдық округінің Чистовское ауылы;
Мамлют ауданы
35. Мамлютка қаласы;
36. Новомихайлов ауылдық округінің Новомихайловка ауылы;
Тайынша ауданы
37. Тихоокеан ауылдық округінің Алабота ауылы;
38. Рощин ауылдық округінің Димитровка ауылы;
39. Киров ауылдық округінің Ильич ауылы;
40. Рощин ауылдық округінің Краматоровка ауылы;
41. Теңдік ауылдық округінің Теңдік ауылы;
42. Чкалов ауылдық округінің Чкалов ауылы;
Тимирязев ауданы
43. Ақжан ауылдық округінің Ақжан ауылы;
44. Ақсуат ауылдық округінің Ақсуат ауылы;
45. Белоградов ауылдық округінің Белоградовка ауылы;
46. Дзержинск ауылдық округінің Дзержинское ауылы;
47. Тимирязев ауылдық округінің Тимирязев ауылы;
Шал ақын ауданы
48. Приишим ауылдық округінің Повозочное ауылы;
49. Сергеевка қаласы;
50. Сухорабов ауылдық округінің Сухорабовка ауылы.

10. село Чернобаевка Рузаевского сельского округа;
11. село Шукырколь Шукыркольского сельского округа;
Есильский район
12. село Булак Булакского сельского округа;
13. село Горное Заградовского сельского округа;
14. село Кара-агаш Заречного сельского округа;
15. село Мальцево Покровского сельского округа;
16. село Тарангул Тарангульского сельского округа;
Жамбылский район
17. село Екатериновка Казанского сельского округа;
18. село Новорыбинка Кладбинского сельского округа;
Кызылжарский район
19. село Архангельское Архангельского сельского округа;
20. село Бесколь Бескольского сельского округа;
21. село Бугровое Бугровского сельского округа;
22. село Глубокое Лесного сельского округа;
23. село Красный Яр Вагулинского сельского округа;
24. село Малое Белое Асановского сельского округа;
25. село Налобино Налобинского сельского округа;
26. село Ольшанка Якорьского сельского округа;
27. село Пресновка Лесного сельского округа;
28. село Якорь Якорьского сельского округа;
район Магжана Жумабаева
29. город Булаево;
30. село Каракога Каракогинского сельского округа;
31. село Куломзино Конюховского сельского округа;
32. село Лебяжье Лебяжинского сельского округа;
33. село Новый быт сельского округа Байтерек;
34. село Чистовское Чистовского сельского округа;
Мамлютский район
35. город Мамлютка;
36. село Новомихайловка Новомихайловского сельского округа;
Тайыншинский район
37. село Алабота Тихоокеанского сельского округа;
38. село Димитровка Рощинского сельского округа;
39. село Ильич Кировского сельского округа;
40. село Краматоровка Рощинского сельского округа;
41. село Тендык Тендыкского сельского округа;
42. село Чкалово Чкаловского сельского округа;
Тимирязевский район
43. село Акжан Акжанского сельского округа;
44. село Аксуат Аксуатского сельского округа;
45. село Белоградовка Белоградовского сельского округа;
46. село Дзержинское Дзержинского сельского округа;
47. село Тимирязево Тимирязевского сельского округа;
район Шал акына
48. село Повозочное Приишимского сельского округа;
49. город Сергеевка;
50. село Сухорабовка Сухорабовского сельского округа.