Солтүстік Қазақстан облысы бойынша тексеру комиссиясының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 18 "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусының әкімшілік мемлекеттік қызметшілерінің қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Тексеру комиссиясының 2020 жылғы 13 қарашадағы № 16 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 20120 жылғы 18 қарашада № 6671 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы бойынша тексеру комиссиясы ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы бойынша тексеру комиссиясының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 18 "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусының әкімшілік мемлекеттік қызметшілерінің қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" қаулысының (2017 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4025 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының атқарылуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесінің аппарат басшысы Тимур Қабдешұлы Тұрсыновқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
бойынша тексеру комиссиясының төрағасы
Т.Каскин

О признании утратившим силу постановления ревизионной комиссии по Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2016 года № 18 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения административным государственным служащим корпуса "Б" государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Северо-Казахстанской области" и его описания"
Постановление Ревизионной комиссии по Северо-Казахстанской области от 13 ноября 2020 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 18 ноября 2020 года № 6671
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", ревизионная комиссия по Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление ревизионной комиссии по Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения административным государственным служащим корпуса "Б" государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Северо-Казахстанской области" и его описания" от 22 декабря 2016 года №18 (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 января 2017 года, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4025).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Северо-Казахстанской области" Турсунова Тимура Кабдешевича.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель ревизионной комиссии
по Северо-Казахстанской области
Т.Каскин